BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Hlavní složení produktů ENERGIZE & PERFECT:

BIOACTIVE ENERGY COMPLEX se skládá z vitamínové a peptidní složky:
Vitamín E je významnou složkou v oblasti anti-agingu pokožky. Působí také jako výborný antioxidant. Váže hydrataci a redukuje vznik linií a vrásek. Minimalizuje poškození pokožky způsobená UV zářením. Vyhlazuje povrch pokožky a posiluje její hustotu, pružnost i pevnost.

Matrix Peptidy aktivují kolagenovou syntézu v pokožce a zajišťují dostatečnou tvorbu kolagenu. Posilují strukturu pleti, redukují linie i vrásky a podporují přirozenou elasticitu pokožky. Výrazně oddalují stárnutí, mají liftingový efekt a vyhlazují linie i vrásky.


BIOACTIVE ENERGY COMPLEX není zapracován do textury Anti-age pleťového oleje a Vitalizačního vitamínového koncentrátu. Oba produkty obsahují  samotný vitamín E.

Energize & Perfect - energizující řada

„vitalizační řada proti počínajícímu předčasnému stárnutí pleti"

pre-age + 25

ÚČINNĚ REDUKUJE PRVNÍ ZNÁMKY STÁRNUTÍ NA PLETI

Ve dvaceti letech povětšinou ještě není zcela aktuální téma stárnutí pokožky.
Tento složitý proces je však již v tomto období aktivní a postupuje zpočátku velmi pomalu a zcela bez nejmenšího upozornění na povrchu pleti.
Z vrásek ze smíchu, které nejprve při uvolnění mimiky okamžitě mizí, vznikají posléze jemné naznačené linie. Tyto linie jsou nejdříve patrné v oblasti očí. Zde je rozlišováno mezi tzv. vráskami ze sucha, které je možno vyplnit a zahladit poměrně ihned při doplnění vlhkosti do pleti. Následně zde vznikají linie a vrásky s vyšší hloubkou jako důsledek  nadměrného zatížení pleti slunečními paprsky, klimatickými výkyvy a dalšími stresovými faktory. Tyto vrásky potřebují vyšší podporu, aby byly včas zaretušovány a byly opět méně viditelné. Přitom je také velmi důležité o jaký typ pokožky se jedná, neboť obecně mastná či smíšená pleť vykazuje mnohem později známky stárnutí než je tomu u pokožky suché.


Revitalizační produkty řady ENERGIZE & PERFECT jsou určeny pro pokožku, která vykazuje počáteční  známky stárnutí, jako jsou první vrásky, naznačené suché linie, náhlá ztráta energie, únava zrcadlící se na pleti nebo bledá nevýrazná barva pokožky. Jsou dále velmi účinné při klesající tendenci přirozených funkcí pleti. Mají svou významnou roli i v prevenci proti předčasnému vzniku těchto projevů stárnutí.


VYPLŇUJÍCÍ 24 - HODINOVÝ KRÉM 50 ml

44218_bd_tiegel_energize_&_perfect_24h_care_50_ml_i150229_3_300dpi.jpg

Lehký, snadno vstřebatelný krém přesně odpovídá potřebám normálního a smíšeného typu pleti s počátečními známkami stárnutí. Redukuje první vrásky a linie ze sucha, vyplňuje jejich hloubku a vypíná pleť. Dohlíží nad správnou obnovou buněk a tvorbou kolagenu. Složka Fucogel, získaná z kukuřice a sóji, posílí hydrataci, působí proti oxidačním procesům a dostatečně chrání pokožku před vnějšími negativními vlivy. Obsažená zelená káva zabraňuje ukládání toxinů, aktivuje zpomalené kožní buňky a zajišťuje jejich správné obnovování. 24-hodinový krém okamžitě posílí přirozenou pružnost i pevnost pleti a oddálí procesy jejího předčasného stárnutí.

VYPLŇUJÍCÍ 24-HODINOVÝ KRÉM pro suchou pleť 50 ml

44217_bd_tiegel_energize_&_perfect_24h_care_dry_50_ml_i150230_3_300dpi.jpg

Hodnotný krém zcela vystihuje požadavky suchého typu pleti s prvními projevy předčasného stárnutí, který může trpět tvorbou ohraničených šupinatých lokalit. Speciální vyplňující prášek obsažený v tomto produktu eliminuje první vrásky i linie ze sucha, posílí obsah hydratace a lipidů v pleti, což je velmi důležité právě pro tento typ pokožky. Zajistí správnou obnovu pleti a dostatečnou tvorbu kolagenu. Působí jako účinný antioxidant a blokuje negativní vliv volných radikálů. Složka Fucogel zabraňuje vzniku přesušení, odstraňuje nepříjemné pocity pnutí i sevření na povrchu pleti a zpomalí její předčasné stárnutí.

 

OSVĚŽUJÍCÍ OČNÍ FLUID 10 ml

44219_bd_energize_&_perfect_augenfluid_10ml_i150327_2_300dpi.jpg

Výjimečně lehký, svěží produkt funguje jako prevence proti vzniku počátečních známek předčasného stárnutí pokožky v oblasti očních partií. Současně velmi dobře redukuje již vzniklé první vějířkovité vrásky a naznačené linie z nedostatku hydratace. Extrakt z mořských řas Codiavelane navyšuje obsah vody v pokožce. Složka Beautifeye výrazně zmírňuje otoky, kruhy a únavu v této velmi citlivé oblasti, zajistí liftingový efekt a vypíná oční víčka. Osvěžující oční fluid dodává hydro-lipidní rovnováhu, chrání proti vnějším negativním vlivům a posílí odolnost, přirozenou pružnost a pevnost pleti. Pro snadné a přesné nanesení na oční kontury je tento produkt opatřen rol-onem.

 

ANTI-AGE PLEŤOVÝ OLEJ 30 ml

44229_bd_eti_energize__perfect_anti-age_gentle_face_oil_dropper_i141210_03_300dpi.jpg

Pečující olej s anti-age účinkem je určený převážně pro normální, suchý a citlivý typ pleti. Chrání před stresem i volnými radikály a má anti-oxidační efekt. Obsažené přírodní oleje z mučenky a šípkové růže zvyšují regenerační vlastnosti pleti a posilují její přirozenou obranyschopnost. Vitamín A a složka Sheabutter navyšují elasticitu pleti, vyrovnávají obsah hydratace a zásobují pokožku lipidy. Anti-Age pleťový olej účinně předchází známkám předčasného stárnutí.