BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Anti-Age Liquid make-up

DOKONALÁ IMAGE PLETI BEZ CHYBIČKY NA KRÁSE

BIODROGA Anti-Age make-upy jsou všestrannými produkty, které nabízí pleti nejen dokonalý vzhled s minimem nerovností, ale především velmi důležitou finální péči. Zajistí anti-aging účinek, který výrazně oddálí chronologické stárnutí pokožky. Dodají důležitou UV ochranu proti působení škodlivých UV paprsků, které jsou pleti škodlivé, 

i když sluneční záření není intenzivní a to i v případě, když je zataženo nebo prší. Ochraňují pokožku také v klimatizovaném prostředí a zabrání jejímu přesušení, přecitlivělosti a pnutí. Skryjí známky únavy, působí proti stresu a dopadu volných radikálů. Zakrývají nedostatky na pleti, jako jsou změny pigmentace, pupínky či záněty. Poskytují korekci povrchových jizev a snižují viditelnost linií, vrásek i rozšířených pórů. V neposlední řadě sjednocují odstín pokožky a napomohou k bezchybné image a přirozeně vypadajícímu vzhledu.

Anti-Age make-upy pokryjí povrch pleti jemnou, skoro neviditelnou korekční vrstvou. 

Pokožka nevypadá nalíčeně, přesto je dokonale jednotná a celistvá.

Nunatak Phyto Stem Cell extrakt je složen z kmenových buněk rostlin Saponaria pumila (česky mydlice), které jsou mimořádně odolné vůči extrémním klimatickým podmínkám. Tyto kmenové buňky jsou vloženy do liposomů.  Zvyšují rovnováhu vlhkosti v pokožce, podporují její optimální pružnost, snižují hloubku vrásek a chrání před předčasným stárnutím.

 

Kyselina hyaluronová, přirozená součást lidské pokožky, je účinnou anti-age složkou. Funguje jako vodní magnet, váže na sebe potřebnou hydrataci a ukotvuje ji hluboko v pokožce. Vyhlazuje linie a vrásky, vypíná pleť a oddaluje její předčasné stárnutí.

Avokádový olej s obsahem vitamínů (A, B, D, E), lecitinu, kyseliny linolové a mastných kyselin vyhlazuje suchá šupinatá místa na povrchu pokožky. Dodá pleti pružnost a vláčnost.

 

Ochranný faktor (Sun Protection Factor – SPF) /popis účinné látky výše/

Bioaktivní peptidy stimulují pokožku k výkonnějším přirozeným funkcím. Posílí síť kolagenových vláken, podpoří kolagenovou syntézu a aktivují tvorbu kolagenu. Pomáhají vyhlazovat vrásky a linie. Zajistí správné obnovovací funkce pleti a zvýší její pružnost a odolnost. Posílí v pleti obsaženou kyselinu hyaluronovou.  

liquidmakeup_silk-tan-2.jpg

Hedvábný, přirozený pískový odstín, hydratační make-up s ochranným faktorem 20 se vyznačuje velmi dobrým krycím efektem a dlouhodobou fixací na pleti. Velice snadno se aplikuje a okamžitě splyne s povrchem pokožky. Nabízí pleti anti-age péči, zakrývá nedostatky, chrání před UV paprsky i volnými radikály a sjednotí přirozený barevný tón pokožky. Dodá pleti každodenní důležitou finální péči a zajistí jí téměř bezchybný vzhled.

liquidmakeup_golden-tan2.jpg

Hedvábný, zlatavý odstín, hydratační make-up s ochranným faktorem 20 se vyznačuje velmi dobrým krycím efektem a dlouhodobou fixací na pleti. Velice snadno se aplikuje a okamžitě splyne s povrchem pokožky. Nabízí pleti anti-age péči, zakrývá nedostatky, chrání před UV paprsky i volnými radikály a sjednotí přirozený barevný tón pokožky. Dodá pleti každodenní důležitou finální péči a zajistí jí téměř bezchybný vzhled.

liquidmakeup_bronze-tan2.jpg

Hedvábný,opálený vzhled, hydratační make-up s ochranným faktorem 20 se vyznačuje velmi dobrým krycím efektem a dlouhodobou fixací na pleti. Velice snadno se aplikuje a okamžitě splyne s povrchem pokožky. Nabízí pleti anti-age péči, zakrývá nedostatky, chrání před UV paprsky i volnými radikály a sjednotí přirozený barevný tón pokožky. Dodá pleti každodenní důležitou finální péči a zajistí jí téměř bezchybný vzhled.