BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


OXYGEN FORMULA - okysličujicí řada

 

Pleť je opatřena několika důležitými funkcemi. K těm nejhlavnějším patří funkce dýchání. Ke kožním buňkám se dostává dostatek kyslíku, jeho transport je optimální a pleť tak vykazuje zdravý, sjednocený obraz.

Je-li pokožka stresována a zatížena, bývá její dýchací funkce silně oslabena. Pokožka se postupně vyčerpává a stává se bledší a unavenější s předčasnými projevy stárnutí.


Okysličující řada Oxygen Formula se zaměřuje na unavenou pleť s výrazně šedým podtónem, jejíž dýchací funkce je snížena. Posiluje její vlastní schopnost obnovit dostatečný přísun kyslíku, napomáhá pokožce se zhluboka nadechnout a koriguje vzniklé deficity. Podporuje zdravý, odpočinutý vzhled a zpomaluje procesy stárnutí.

OXYGEN FORMULA

BIOACTIVE NUTRI COMPLEX

Aktivuje dýchací funkci pleti a dohlédne na procesy regenerace

Základem komplexu jsou tyto složky:

1. Revitalin® vzniká z proteinových sloučenin cukru. Aktivuje přirozený, dostatečný transport kyslíku mezi buňkami pokožky a podporuje její důležité metabolické procesy.

2. Bio-oligopeptidy se zapojují do regeneračních procesů pokožky, stimulují produkci nového kolagenu a posilují epidermis. Pomáhají vyplnit vrásky „zevnitř“. Výrazně oddalují stárnutí a mají lehce liftingový efekt.

Další účinné látky:

Mandlový olej optimalizuje hladinu lipidů a vlhkosti v pokožce. Vyrovnává přirozený obraz pleti tak, aby nedocházelo k extrémnímu přesušení a také k tvorbě lesknoucích se lokalit na jejím povrchu. Je velmi tolerantní k pokožce, zbavuje ji nepříjemných pocitů pnutí, má posilující efekt a zvyšuje její odolnost.

42346-2_bd_oxygen_formula_tagnacht_mischhaut_tiegel_50_ml_i131252_04_zw_300dpi.jpg

+75%

navýšení obsahu lipidů *

Lehký, matující denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť s projevy únavy a nedostatkem kyslíku, vhodný i jako podklad pod make-up. Podpoří výměnu kyslíku mezi buňkami pokožky a tvorbu kolagenu. Zjemní první linie i vrásky a oddálí předčasné stárnutí.Aloe Vera zajistí rovnováhu mezi obsaženými lipidy a hydratací. Obsažená složka Oil Reducer redukuje lesknoucí se partie obličeje, potlačuje vznik zánětů a mírní pórovitost pleti. Vyvažuje problematickou mastnější T-zónu oproti sušším perifériím obličeje. Rostlinné extrakty mírní přecitlivělost, zklidní podráždění a odstraní známky únavy.


Aplikace: Nanést ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje a jemně vmasírovat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

43226-1_bd_tiegel_oxygen_formula_24h_pflege_trocken_50_ml_i131261_3_300dpi.jpg

Hodnotný denní a noční krém je určen pro suchou, bledou pleť vykazující únavu a deficity kyslíku. Je vhodným podkladem pod make-up především pro extrémně suchý typ pleti. Podporuje přirozenou výměnu kyslíku mezi buňkami pleti, navyšuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje suché linie i vrásky a zpomaluje procesy předčasného stárnutí. Zlepšuje obsah lipidů a vlhkosti v pleti, zabraňuje extrémnímu přesušení a tvorbě šupinatých lokalit. Sheabutter, bambucké máslo, aktivuje dostatečnou vazbu hydratace, zmírňuje projevy přecitlivosti a odstraňuje nepříjemné pocity pnutí na povrchu pokožky.


Aplikace: Nanést ráno a večer rovnoměrně na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírovat.

43225_oxygen_formula_augenpflege_15ml_tiegel_i131254_04_zw_300dpi.jpg

+35%

navýšení hydratace *

Zvláčňující oční krém pro unavené, bledé oční partie s nedostatkem okysličení výrazně posílí jejich odolnost. Podpoří produkci kolagenu, zjemňuje první linie a vrásky v oblasti očí, zabraňuje přesušení pokožky a oddaluje předčasné stárnutí. Optimalizuje procesy výměny kyslíku a projasňuje oční reliéf. Obsažený bisabolol zklidňuje lehká podráždění a zčervenání pleti, odstraňuje pocity pnutí a chrání před vnějšími zátěžemi i klimatickými výkyvy. Účinná složka allantoin stimuluje tvorbu nových buněk pokožky a podporuje její přirozenou regeneraci. 


Aplikace: Nanést ráno a večer na důkladně odlíčené oční partie a jemně vklepat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob