BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


OXYGEN FORMULA

BIOACTIVE NUTRI COMPLEX je složen z čistě přírodních a biotechnologických složek:

Revitalin®,biologicky aktivní účinná látka, aktivuje přirozený, dostatečný transport kyslíku mezi buňkami pokožky a podporuje její důležité metabolické procesy.
Bio-oligopeptidy jsou zapojeny do regeneračním procesů pokožky, stimulují produkci nového kolagenu a posilují epidermis. Pomáhají vyplnit první vrásky pokožky „zevnitř“. 


Důležité pojmy…

Peptidy, organické látky, se skládají z řetězců aminokyselin a mají klinicky i dermatologicky prokázanou vysokou aktivitu. Jejich nejdůležitějším účinkem je anti-aging. Výrazně oddalují stárnutí, stimulují tvorbu kolagenu, mají liftingový efekt a vyhlazují linie i vrásky.


Další účinné látky:

Mandlový olej se získává z jader sladkých mandlí lisováním za studena. Optimalizuje hladinu lipidů a vlhkosti v pokožce. Vyrovnává přirozený obraz pleti, aby nedocházelo k jejímu nadměrnému přesušení či naopak k tvorbě lesknoucích se lokalit na povrchu pleti. Je velmi šetrný k pokožce, zbavuje nepříjemných pocitů pnutí, má posilující efekt a zvyšuje její odolnost.

Oxygen Formula - okysličujicí řada

 

PÉČE PRO UNAVENOU, NEDOSTATEČNĚ OKYSLIČENOU PLEŤ

zajistí odpočinutý vzhled pleti bez známek stresu a vyčerpání

Pre-age (plus 25)

 

Velice často se stává, že vlivem četných stresových faktorů a v důsledku zpomalené výměny kyslíku mezi buňkami pokožky, vypadá pleť velmi unaveně a fádně. Následně získá nežádoucí šedý podtón, ztrácí spřirozenou svěžest a vznikají první vrásky, což jsou prvotní projevy zatížené pokožky s nedostatkem relaxace.

Produktová řada OXYGEN FORMULA je určena pro unavenou, viditelně bledou pokožku s nedostatkem kyslíku a s šedým podtónem, která každodenně čelí negativním vlivům prostředí. Zabývá se ošetřením pleti mezi 25. až 35. rokem věku.

Kosmetické produkty OXYGEN FORMULA neobsahují samy o sobě kyslík, neboť je to z chemického a technologického hlediska nemožné. Nýbrž obsahují účinné složky, které aktivují a posílí přirozený a dostatečný transport kyslíku mezi buňkami pokožky.

Řada produktů OXYGEN FORMULA napomáhá pokožce se opět zhluboka nadechnout a podporuje její zdravý, odpočinutý vzhled.


24-hodinový krém pro mastnou a kombinovanou pleť 50 ml

42346-2_bd_oxygen_formula_tagnacht_mischhaut_tiegel_50_ml_i131252_04_zw_300dpi.jpg

+75%

navýšení obsahu lipidů *

Matující denní a noční krém je zaměřen na nedostatečně okysličenou, unavenou pleť, která trpí vznikem pupínků, zánětů a zvýšenou produkcí kožního mazu. Aloe Vera zajistí rovnováhu mezi obsaženými lipidy a vodou v pokožce.Obsažená složka Oil Reducer redukuje lesknoucí se partie obličeje, potlačuje vznik zánětů a mírní pórovitost pleti. Vyvažuje problematickou mastnější T-zónu oproti sušším perifériím obličeje. Rostlinné extrakty mírní přecitlivělost, zklidní podráždění a odstraní známky únavy. Obzvláště pečující krém podpoří výměnu kyslíku mezi buňkami pokožky a zcela sjednotí její strukturu. Zjemní první linie i vrásky a oddálí předčasné stárnutí. Je vhodným podkladem pod make-up.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

24-hodinový krém pro suchou pleť 50 ml

43226-1_bd_tiegel_oxygen_formula_24h_pflege_trocken_50_ml_i131261_3_300dpi.jpg

Hodnotný denní a noční krém je určen pro bledou, unavenou pleť s nedostatkem kyslíku a přesušeným povrchem. Zlepšuje obsah lipidů a vlhkosti v pleti, zabraňuje extrémnímu přesušení a tvorbě šupinatých lokalit.Sheabutter, přírodní tuk stromu Shea, aktivuje dostatečnou vazbu hydratace, zmírňuje projevy přecitlivosti a odstraňuje nepříjemné pocity pnutí na povrchu pokožky.Ošetřující krém podporuje přirozenou výměnu kyslíku mezi buňkami pleti, vyhlazuje suché linie i vrásky a zpomaluje procesy předčasného stárnutí. Je vhodným podkladem pod make-up pro extrémně suchý typ pleti.

Oční krém 15 ml

43225_oxygen_formula_augenpflege_15ml_tiegel_i131254_04_zw_300dpi.jpg

+35%

navýšení hydratace *

Hodnotný krém je určen pro ošetření unavených, bledých očních partií s nedostatkem kyslíku a výrazně posílí jejich odolnost.  Obsažený bisabolol zklidňuje lehká podráždění a zčervenání pleti, odstraňuje pocity pnutí a chrání před vnějšími zátěžemi i klimatickými výkyvy. Účinná složka allantoin stimuluje tvorbu nových buněk pokožky a podporuje její přirozenou regeneraci. Oční krém zjemňuje první linie a vrásky v oblasti očí, zabraňuje přesušení pokožky a oddaluje předčasné stárnutí pleti. Optimalizuje procesy výměny kyslíku a projasňuje oční reliéf.

* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob