BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Global Anti-Age Formula

BIOACTIVE ANTI-AGE KOMPLEX je složený z rostlinných kmenových buněk a peptidů.

Extrakt z kmenových buněk stromu argan, pocházející z Maroka, má pozoruhodný regenerační účinek pro kmenové buňky pokožky. Poskytuje pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a současně redukuje hluboké vrásky a linie.


Prokázaná účinnost* extraktu kmenových buněk arganu:

Po 4 týdnech léčby kmenovými buňkami arganu je prokazatelně viditelné výrazné vypnutí a zvýšení hustoty pokožky.

*studie Firma Mibelle


Signal-Peptid EDP3 (Elastin Delivering Peptide) je bio-peptid zapouzdřený v lipozomech, který stimuluje epidermální faktor růstu pokožky (EGF). Aktivuje tvorbu látek nacházejících v pleti, jako je kyselina hyaluronová, kolagen a elastin. Podporuje tvorbu a obnovu kožních buněk. Zpevňuje obličejové kontury a výrazně navyšuje elasticitu pleti. Současně zvyšuje její hydrataci.

 


Prokázaný účinek* Signal-Peptidu EDP3 doložený testy:

Posílení růstového faktoru pleti - EGF Ø 27 %

Zvýšení hladiny elastinu Ø 130%

Vyšší koncentrace kyseliny hyaluronové Ø 300%

*testy provedla firma Caragen


EGF = EPIDERMAL GROWTH FACTOR neboli Epidermální růstový faktor pokožky je přirozená funkce pleti, jejíž aktivita se s postupujícím věkem výrazně snižuje.

Tento faktor objevili dva vědci – Stanley Cohen a Rita Levi-Moltancini. V roce 1986 za tento převratný objev obdrželi Nobelovu cenu za medicínu.


 

Global Anti-Age Formula - efektivní řada proti stárnutí

premium anti-age péče

(anti-age +50)

„ÚČINNĚ ODDÁLÍ CHRONOLOGICKÉ STÁRNUTÍ PLETI"

Pleť ve zralém věku nejčastěji vykazuje nedostatečnost jednotlivých funkcí. Ať už se jedná o sníženou tvorbu kolagenu nebo o zpomalenou obnovu buněk, vše má za následek změny na vzhledu pleti. Zralá pokožka většinou také  reaguje nepřiměřeně na faktory, které ji každodenně zatěžují. Může se jednat o vnější klimatické výkyvy nebo vnitřní hormonální změny v organismu. Veškeré tyto faktory a změny mají za následek prohlubující se vrásky, větší výskyt pigmentových skvrn, povadlost a ztrátu elasticity i pevnosti kontur pleti. Včasná a pravidelná péče o zralý typ pokožky napomůže aktivovat její přirozené funkce odpovídající danému věku. Výrazně zmírní nežádoucí příznaky a zpomalí chronologické stárnutí pleti.

Vysoce koncentrovaná linie anti-age produktů GLOBAL ANTI-AGE FORMULA plně čerpá z nejnovějších studií a testů z oblasti medicíny a farmakologie. Zaměřuje se především na zralou, stresovanou pokožku s dočasnými či přetrvávajícími známkami povadlosti, únavy a vyčerpání. Určena je také pro pleť vykazující hormonálně podmíněné stárnutí. Pečuje o pokožku od 50. roku věku. Pokud je však stárnutí pokožky vyvoláno dříve a jeho projevy na pleti  jsou nepřiměřené danému věku, lze jednotlivé produkty GLOBAL ANTI-AGE FORMULA aplikovat ještě před završením padesátého roku. Délka a četnost aplikace produktů se pak odvíjí na základě aktuálních potřeb pleti, a to až do doby, kdy je pokožka schopna přiměřeně reagovat a dostatečně vykonávat své přirozené funkce.


SÉRUM pro náročnou pleť 30 ml

43785-biodroga-global-anti-age-serum_30ml.jpg

+2dny

zrychlení obnovy buněk *

Anti-age sérum se širokým spektrem vysoce účinných látek aktivuje přirozenou regeneraci zralé pokožky. Podporuje růst nových kožních buněk a napomáhá k pevnější a elastičtější struktuře pleti. Optimalizuje
i udržuje hladinu hydratace a zabraňuje vzniku přesušení. Stimuluje tvorbu kolagenu, zpevňuje obličejové kontury a redukuje jemné i hluboké vrásky. Viditelně zpomalí stárnutí pokožky.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

24-HODINOVÝ KRÉM pro náročnou pleť 50 ml

43784-biodrogfa-global_anti-age-24h-krem.jpg

Anti-age krém nabízí zralé pleti kompletní péči i ochranu přes den a účinně podporuje její regeneraci během spánku. Vitalizuje kmenové buňky pokožky a posiluje jejich přirozenou obnovu. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a  pomáhá minimalizovat viditelnost hlubokých vrásek a linií. Kombinace čistých olejů z avokáda a makadamských ořechů zajišťuje pokožce hydrataci a bojuje proti její ztrátě. Vitamín E a Sheabutter (bambucké máslo) okamžitě navrací pleti zdravou elasticitu a pevnost a oddaluje procesy stárnutí.


Prokázaný účinek Global Anti-Age Formula
24-hodinového krému doložený testy
*:

Redukce hlubokých vrásek v průměru o 38 %

* In Vivo test


 

OČNÍ KRÉM pro náročnou pleť 15 ml

43786-biodroga-global-anti-age_ocni-krem-15ml.jpg

Anti-age produkt dodá zralým očním partiím viditelnou regeneraci a zajistí okamžité vypnutí kontur. Podporuje přirozený růst nových buněk pokožky a stimuluje tvorbu elastinu a kolagenu.  Spojení rostlinných olejů z avokáda a makadamských ořechů s vitamínem E a bambuckým máslem zlepšuje vzhled vrásek, zjemňuje linie ze sucha a vykazuje liftingový efekt v oblasti očí. Jeho pravidelná aplikace výrazně mírní tvorbu tmavých kruhů
a otoků v očním okolí.