BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


SENSITIVE FORMULA

BIOACTIVE SENSITIVE KOMPLEX je složen z čistě přírodní složky a pokožce příbuzného systému:

Derma Membrane Complex (DMC) je inteligentní systém vytvořený z několika velmi účinných složek, které jsou velmi podobné a v některém případě i totožné se složkami lidské pokožky. Proto se DMC často označuje jako „pokožce příbuzný“. Zajistí jemnou lehce vstřebatelnou texturu produktů, aniž by do nich musely být přidány zatěžující emulgátory. Současně podpoří maximální snášenlivost produktu na pleti, navýší účinnost obsažených aktivních látek a podpoří jejich vstřebání do hloubky pokožky.

Panthenol neboli kyselina pantotenová patří do skupiny vitamínu B (konkrétně B5) a je velmi důležitý pro správnou keratinizaci pokožky. Mírní projevy podráždění i přecitlivělosti a odstraňuje nepříjemný pocit svědění či pálení na povrchu pleti. Podpoří léčivé procesy pokožky, posílí dělení kožních buněk a zvýší úroveň hydratace.

Sensitive Formula - řada pro citlivou pleť


dermatologicky testovaná péče pro citlivou pokožku
pre-age +20

„ZAJISTÍ ZDRAVÝ VZHLED PLETI BEZ PROJEVŮ PODRÁŽDĚNÍ"

Citlivá (sensitivní) pokožka vykazuje projevy podráždění, zarudnutí, svírání, svědění či pálení. Dále se mohou objevit změny v její struktuře doprovázené přesušením, šupinatěním, pnutím a tvorbou suchých linií.
Jedná se buď o momentální, většinou krátkodobou citlivost pleti vyvolanou hormonální nebo psychickou nestabilitou. Pokožka  rovněž může vykazovat změny a přecitlivělost z důvodu působení klimatických vlivů atd.
Dále se vyskytuje dlouhodobý a často se vracející projev sensitivity zapříčiněný problémem v nestabilitě přirozené ochrany pleti.
V obou případech citlivosti pokožky je důležitá včasná a správně diagnostikovaná odborná péče v kosmetickém salonu spojená s pravidelnou domácí péčí.

Ošetřující řada SENSITIVE FORMULA zosobňuje vysoce šetrnou péči pro citlivý typ pleti v jakémkoliv věku. Dermatologicky testované produkty vykazují maximální snášenlivost na pokožce a jsou určeny pro různé typy pleti, které vykazují zvýšenou přecitlivělost. Je velmi důležité přesně specifikovat, jestli se jedná o klasický normální či smíšený typ pleti, mastný lesknoucí se typ pokožky nebo přesušenou pleť s tvorbou olupujících se šupin. Všechny tyto typy pleti mohou dočasně vykazovat projevy podráždění.
Citlivě propracované textury Sensitive produktů zajistí, aby byly extrémní projevy přecitlivělosti na pleti sníženy na minimum. Pravidelná péče o jakýkoliv typ sensitivní pokožky je nezbytná, napomáhá stabilizovat její přirozené funkce a získat zpět důležitou rovnováhu i zdravý vzhled.


OČNÍ KRÉM pro citlivou pleť

43669_bd_tube_sensitive_eye_care_etikett_i140135_04_300dpi.jpg

Velice jemná textura krému určená pro citlivé partie očí zvláčňuje strukturu pokožky, zabraňuje extrémnímu přesušení pleti a vyhlazuje vrásky ze sucha. Obsažený extrakt ze světlíku lékařského zklidňuje podráždění a zarudnutí pokožky a zabraňuje nadměrnému zadržování vody v partii kolem očí. Snižuje otoky v oblasti očí, odstraňuje stres a únavu a zvyšuje obrannou sílu pleti. Oční krém posiluje tvorbu nových buněk a oddaluje předčasné stárnutí.

24 HODINOVÝ KRÉM pro citlivou pleť 50 ml

43667-1_bd_beh_sensitive_formula_24h_care_tube_50_ml_i180816_1_150dpi_-_kopie.jpg

Hodnotná konzistence denní a noční péče zajišťuje správnou rovnováhu mezi lipidy a vlhkostí v pokožce. Obsažené rostlinné oleje z avokáda a sóji doplňují do pleti výživu. 24-hodinový krém eliminuje projevy přecitlivělosti, chrání proti alergenům a snižuje podráždění na minimum. Zvláčňuje, dodává hydrataci, vyhlazuje povrch pleti a zpomaluje procesy stárnutí.