BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


The Smart Look - dekorativní produkty

Kolekce dekorativní kosmetiky Biodroga The Smart Look je vytvořena pro elegantní make-up. Nabízí dvě varianty líčení rozlišující se podle teplých a studených tónů pleti. Barevné odstíny jednotlivých produktů zajistí zcela jemné, decentní nalíčení a dokonale podtrhnou přirozenou krásu každé ženy.

Produkty The Smart Look:

Beauty set Warm Touch  -  dekorativní etue v teplých barevných tónech
Beauty set Cool Touch  - dekorativní etue ve studených barevných tónech
Wolume Wonder Mascara - řasenka zvyšující objem řas
Defining Liquid Eye Liner - oční linky
Volume Lip Stick  - rtěnky pro větší objem rtů


Dekorativní set s teplými odstíny 5g

bd_look_dose_43599_300dpi.jpg

Elegantní dekorativní etue se dvěma očními stíny a tvářenkou v teplých barevných odstínech. Podkladový, světlý oční stín je v  přirozeném, jemně béžovém odstínu. Rovnoměrně pokryje  partii očního víčka a působí jako lehký rozjasňovač. Tmavý oční stín, kterým lze oční víčko lehce vystínovat, je laděn do lehce zemitého odstínu hnědé barvy. Tvářenka v korálovém tónu rozzáří partie tváří a podtrhne přirozený vzhled. Trilogie těchto barevných tónů je velmi citlivě kombinována a sladěna.

Zlatočerná etue s logem Biodroga, ve které jsou oční stíny a tvářenka uloženy, je velmi elegantním doplňkem  každé dámské kabelky.

Dekorativní set ve studených odstínech 5g

bd_look_dose_43600_300dpi.jpg

Dekorativní etue obsahuje dva oční stíny a tvářenku ve studených barevných odstínech. Podkladový, světlý oční stín je laděn do antické bílé barvy a zcela prozáří a sjednotí oblast horního víčka. Jemná lila barva tmavšího očního stínu podtrhne hloubku nalíčení a dokonale zvýrazní kontury. Barevný kontrast obou očních stínů vykouzlí nádherně tajemný a pronikavý  pohled. Tvářenka ve starorůžovém odstínu decentně prokreslí linii lícních kostí a doladí výsledný efekt nalíčení.

Zlatočerná etue s logem Biodroga, ve které jsou oční stíny a tvářenka uloženy, je velmi elegantním doplňkem každé dámské kabelky.

Rtěnka v čistém korálovém odstínu 4ml

biodroga_lippen_pure_coral.jpg

Pečující rtěnka v rozzářeném korálovém tónu s obsahem kyseliny hyaluronové. Je opatřena funkcí zvětšení objemu rtů a propůjčuje jim hebkost. Dostatečně vyživuje jejich strukturu a intenzivně hydratuje. Zamezuje vzniku přesušení a tvorbě prasklin na jejich povrchu. Perfektně přilne, dokreslí svěží výraz a dokonale podtrhne celkovou image. 

Rtěnka v přirozeném růžovém odstínu 4ml

biodroga_lippen_tender_rose.jpg

Pečující rtěnka v přirozeném růžovém odstínu okamžitě zvětší objem rtů a vyživí jejich strukturu. Obsažená kyselina hyaluronová dostatečně hydratuje a oddaluje předčasné stárnutí. Zamezuje přesušení a tvorbě prasklin. Perfektně přilne k povrchu rtů, dokreslí svěží výraz a dokonale podtrhne celkovou image.