BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Limited Edition - limitované edice

Limited Edition - limitované edice pro zimní a letní období


V chladném, mrazivém zimním počasí a také naopak během horkých, prosluněných letních dnů je důležité pokožce dopřát zcela individuální péči.

Originální limitované edice zimních a letních produktů splní aktuální požadavky pleti v náročných klimatických podmínkách.

Dohlédnou na to, aby pleť nebyla zatížena klimatickým stresem, nevykazovala předčasné stárnutí a cítila se naprosto komfortně.

Letní i zimní ošetřující produkty jsou vhodné pro pokožku žen i mužů!

Limited Edition - limitované edice pro zimní a letní období

Perfect Summer Wellness

  • Kyselina hyaluronová a Fucogel® dodají pleti koncentrovanou vlhkost s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. Minimalizují vzhled vrásek  a linií ze sucha .
  • Olej z meruňkových jader a mangové máslo vyhlazují strukturu pleti a mají obzvláště vyživující vlastnosti.
  • Extrakt černého rybízu je bohatý na vitamín C a působí jako silný antioxidant. Ochrání pleť před volnými radikály a navýší její přirozenou odolnost.
  • Olivový olej posiluje pleť a dohlédne nad správným obsahem lipidů v poměru k hydratačnímu spektru.
  • Ochranný světelný filtr chrání pokožku před světlem vyvolaným, předčasným stárnutím a před vznikem poškození způsobeným UV zářením.

 

Perfect Winter Wellness

 

  • Olej ze semen řeřišnice luční ukotví vlhkost v pokožce a posiluje přirozenou ochrannou funkci pleti.
  • Olej z meruňkových jader je bohytým zdrojem kyseliny linolové. Naprosto mimořádným způsobem ošetřuje a vyhlazuje pokožku.
  • Matrixový stimulátor je vynikajícím stimulantem optimální tvorby kolagenu. Zlepšuje tak okamžitě elasticitu a pevnost pleti. Vykazuje vysoké účinky v boji proti procesu předčasného stárnutí.
  • Codiavelane®, extrakt ze zelené mořské řasy bohatý na minerální látky, markantně navyšuje obsah vlhkosti, chrání pokožku a posiluje její odolnosti. Dodá pleti svěží a pevný reliéf.

 

45324_bd_perfect_summer_wellness_50ml_300dpi.jpg

Lehký hydratační krém s ochranným faktorem 15 je opatřen svěží vůní a určen pro každodenní péči v náročném jarním i letním období. Zvýší ochranu pleti proti působení slunečního záření a dodá potřebnou hydrataci, jejíž hladina se v pokožce výrazně snižuje vlivem teplého větru či nadměrného horka. Tento speciální produkt určený pro všechny typy pleti obsahuje velmi účinné látky, které podporují elasticitu i pevnost pleti a obnovu buněk. Obsažená kyselina hyaluronová dodá vlhkost a dokáže ji v pleti dlouhodobě uchovat. Olej ze zralých oliv vyhlazuje povrch pokožky, dodá vláčnost a zabrání vzniku přesušení i tvorbě vrásek ze sucha. Extrakt z černého rybízu ochrání před dopady volných radikálů, působí tedy jako silný přírodní antioxidant. Pleť je tak v prosluněných letních i jarních měsících dostatečně ošetřena a ochráněna před předčasným stárnutím způsobeným klimatickým a UV stresem. Dlouhodobě si ponechá svou přirozenou vitalitu a svěžest.

43883_bd_perfect_winter_wellness_jar_50ml_300dpi.jpg

24-hodinový krém je určen speciálně pro chladná zimní i podzimní období s typickými extrémními výkyvy teplot. V této době je pleť mimořádně namáhaná teplotními změnami a potřebuje vhodnou péči. Vysoký ochranný účinek je zajištěn obsahem oleje americké řeřišnice luční, který zvyšuje odolnost pokožky. Olej z jader meruněk s obsahem kyseliny linolové naprosto mimořádným způsobem pokožku ošetřuje a vyhlazuje. Perfect Winter Wellness aktivuje tvorbu kolagenu, mírní linie a vrásky a podporuje elasticitu i pevnost pleti. Je neodmyslitelnou nutností pro každého, kdo chce své pokožce dopřát maximální péči během nevlídných měsíců.