BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


LIMITED EDITION - limitované edice

Originální limitované produkty pro zcela individuální péči.

Limited Edition - limitované edice

Každý z produktů má své specifické složení.

45767-bd-beh-perfekt-summer-wellness-body-lotion-200ml-tube-i200118_10_300dpi-(002).jpg

Revitalizačně-hydratační mléko s antioxidačním a zklidňujícím účinkem každodenně pečuje o pokožku těla, která je vystavena stresujícím vnějším vlivům a UV paprskům v průběhu jarních a letních měsíců. Jeho aplikace je obzvláště účinná i po opalování. Je vhodné pro dámskou i pánskou pleť. Podpoří přirozenou obranyschopnost, imunitu i ochranu pokožky. Aktivuje obnovu kožních buněk a dohlédne na vlastní systémy regenerace. Doplňuje zásoby hydratace a postará se o správný obsah lipidů. Tím redukuje přesušení a koriguje suché linie. Zvýší obsah energie a zklidňuje možná podráždění.


Aplikace: Nanést ráno/večer nebo po slunění na osprchovanou, osušenou pokožku těla a jemně vmasírovat.

45779-bdi-beh_perfekt_winter_wellness_body_lotion_200ml_tube_i200395_06_300dpi-(002).jpg

Postará se o namáhanou, prokřehlou pokožku těla v průběhu podzimních a zimních měsíců. Zajistí jí ochranu před chladem a podpoří její obnovu a rychlou regeneraci. Zamezí tvorbě přesušení a podráždění. Posílí její přirozeně danou odolnost a obranyschopnost tak, aby byla v každém mrazivém okamžiku ochráněna a vykazovala zdravý vzhled.


Aplikace: Nanést ráno/večer na pokožku těla po osprchování neno koupeli.

45324-bd-perfect-summer-wellness-50ml.jpg

Hydratačně-výživný denní krém s ochranným a antioxidačním účinkem se soustředí na aktuální požadavky každého typu pleti v jarním a letním období. Je určen pro potřeby dámské i pánské pleti. Blokuje dopad vlivu volných radikálů, chrání před UV paprsky a podpoří obranné i ochranné funkce pleti. Aktivuje opravné systémy, posílí odolnost i obnovu buněk. Navyšuje energetický potenciál pokožky a dokáže zklidnit projevy přecitlivělosti.


Aplikace: Nanést ráno na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírovat.

43883_bd_perfect_winter_wellness_jar_50ml_300dpi.jpg

Regeneračně-antioxidační krém pečuje o pleť v chladných podzimních i zimních měsících. Posiluje její obranyschopnost, odolnost a ochranné funkce. Chrání před mrazem, větrem a dalšími vlivy, které pleť zatěžují.  Aktivuje tvorbu kolagenu, mírní linie a vrásky a podporuje elasticitu i pevnost. Je neodmyslitelnou nutností pro každého, kdo chce své pokožce dopřát maximální péči v průběhu zimního období.


Aplikace: Nanést ráno/večer na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.