BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Caviar & Radiance - antistresová řada proti volným radikálům

Každdá pleť je určitou měrou ovlivněna vnějšími působícími vlivy, které ji zatěžují a stresují. Vynakládá tak každodenně svou energii na svou ochranu, přirozeně proudící procesy ve snaze si udržet odpočinutý, zdravý vzhled.


Antistresová řada CAVIAR & RADIANCE se zaměřuje na zatěžovanou, stresovanou pokožku, která vykazuje známky únavy a nevýrazný, matný vzhled. Dokáže ji ihned podpořit, posílit a dodat jí energii pro správně fungující procesy. Ochrání jí před stresem a působením volných radikálů.

 

Caviar & Radiance - antistresová řada proti volným radikálům

Extrakt z exotického dračího ovoce

Dosahuje okamžitého antistresového účinku. Obsahuje důležité přírodní látky - polysacharidy a vzácné dorminy. Pravidelný a dostatečný přísun extraktu aktivuje přirozené obnovovací funkce pokožky probíhající ve správném rytmu. Výsledkem je zpomalení a následné oddálení stárnutí pleti. 

Extrakt z kaviáru

Podporuje vazbu hydratace a vyrovnává její optimální hladinu. Zajistí okamžitou regeneraci pleti a oddálí procesy předčasného stárnutí. 

43379_caviar_radiance_anti-age_tagespflege_lsf_tiegel_50_ml_300dpi.jpg

Poskytuje kompletní anti-age péči a dodá intenzivní ochranu před slunečními paprsky. Oddaluje projevy předčasného stárnutí způsobené vlivy světla a již vzniklá poškození pokožky výrazně eliminuje. Obsažený tuk z ořechů karité stromu, Sheabutter, výrazně zvláční povrch pleti a dodá jí hladkost a pevnost. Součástí textury jsou světlo odrážející pigmenty, které snadno zakryjí malé linie a vrásky. Pleť získá sjednocený barevný tón a působí zdravým dojmem.