BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Caviar & Radiance - antistresová řada

 

„Dokonalý anti-age program pro stresovanou pleť s nevýrazným tónem"

Anti-age (plus 40)

 

Anti-age program CAVIAR & RADIANCE je sestavený pro každodenně zatěžovanou pokožku se známkami únavy. Vyniká svými do detailu propracovanými texturami s obsahem koncentrovaných nejnovějších anti-age složek.

Dominantní přírodní složkou je extrakt z exotického dračího ovoce, který dosahuje okamžitého antistresového účinku. Obsahuje důležité přírodní látky - polysacharidy a vzácné dorminy. Pravidelný a dostatečný přísun extraktu z dračího ovoce aktivuje přirozené obnovovací funkce pokožky probíhající ve správném rytmu. Tohoto účinku se podařilo dostatečně využít pro obnovující funkce pokožky. Výsledkem je zpomalení a následné oddálení stárnutí pleti. 

Mimořádný efekt extraktu dračího ovoce je doplněn o vysoce koncentrovaný extrakt z kaviáru, který podporuje vazbu hydratace pokožky a vyrovnává její optimální hladinu. Zajistí okamžitou regeneraci pleti a zpevní její strukturu.


Anti-Age denní krém SPF 15 50 ml

43379_caviar_radiance_anti-age_tagespflege_lsf_tiegel_50_ml_300dpi.jpg

Poskytuje kompletní anti-age péči a dodá intenzivní ochranu před slunečními paprsky. Oddaluje projevy předčasného stárnutí způsobené vlivy světla a již vzniklá poškození pokožky výrazně eliminuje. Obsažený tuk z ořechů karité stromu, Sheabutter, výrazně zvláční povrch pleti a dodá jí hladkost a pevnost. Součástí textury jsou světlo odrážející pigmenty, které snadno zakryjí malé linie a vrásky. Pleť získá sjednocený barevný tón a působí zdravým dojmem.

Zjemňující Anti-Age sérum 30 ml

caviar-radians-fluid.jpg

Vysoce koncentrovaný produkt bez obsahu oleje s kopletním anti-aging efektem. Výjimečné účinné látky efektivně podporují jednotlivé funkce pokožky a maximálně o ni pečují. Aktivní látka Dermaxyl™ stimuluje komunikaci buněk k obnově pokožky, posiluje její ochranné mechanismy a výrazně ji zpevňuje. Vlhkostní složka Fucogel® navyšuje hladinu hydratace až o 79% a tvoří na povrchu pokožky ochranný hydratační film, který okamžitě zjemňuje linie a vrásky. Pleť je ihned po aplikaci séra souměrná a získává plně mladistvou sílu.