BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Mask Program - Pleťové masky

Pleťové masky BIODROGA obsahují vysoce koncentrované účinné látky a poskytují pleti intenzivní péči. Dají se velmi dobře použít jako doplněk jednotlivých produktových řad a mohou se libovolně kombinovat dle okamžité potřeby pokožky.


Obnovující anti-age maska s vypínajícím účinkem 50 ml

43932_bd_tube_anti_age_cell_mask_50ml_140554_1_300dpi.jpg

Anti-age maska je určena pro oddálení chronologického stárnutí pokožky. Svým anti-aging efektem zaručí okamžité vypnutí pleti, dostatečnou hydrataci a zjemnění vrásek. Obsahuje kmenové buňky vzácné odrůdy jablka, které slouží jako ochrana kmenových buněk pokožky. Maska nabízí revoluční řešení v oblasti dlouhodobé podpory mladistvého vzhledu pleti.

Hluboce čistící maska 50 ml

43931_bd_beh_deep_cleansing_mask_tube_50ml_i140329_2_300dpi.jpg

Svěží maska pro okamžité zklidnění a hloubkové čištění všech typů pleti. Extrakt z ovsa a olivový olej zmírňuje lehká podráždění a zčervenání a působí proti vzniku zánětů. Čistící maska zmatňuje povrch pokožky a sjednocuje její tón. Pleť je projasněná a získá zdravý vzhled.

Posilující hydratační maska 50 ml

43929_bd_tube_power_moist_mask_50ml_i140555_1_300dpi.jpg

Intenzivní hydratační maska pro pleť s nedostatkem vlhkosti je určena pro použití v jakémkoliv věku a ročním období. Hydratační složky s extraktem z mořských řas dlouhodobě stabilizují hladinu vody v pokožce. Maska jemně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu pleti, zjemňuje její linie i vrásky. Je vhodná také pro pleť s neurodermitis a pro mužskou pokožku.

Vitamínovo-medová vitalizační maska 50 ml

43930_bd_tube_vitamin_honig_maske_50ml_i140553_5_300dpi.jpg

Krémová maska s prokysličující složkou Revitalin zlepšuje výměnu kyslíku mezi buňkami pokožky a dodá blahodárné vitamíny, které působí silným antioxidační účinkem. Tato maska zabraňuje přesoušení pleti a stabilizuje její provlhčení. Med, olej z pšeničných klíčků a vitamíny zaručí pokožce komplexní výživu. Pleť se rychle zotaví a získá sametovou hebkost. Předčasně vzniklé vrásky se zjemní a pleť dostane zářivý vzhled. 

Prémiová lotosová Anti-Age maska 50ml

43465_biodroga_lotus_&_science_smart_recovery_anti-age_maske_tiegel_50ml_offen_300dpi.jpg

Elegantní obnovující maska s anti-age efektem je určena pro stresovanou náročnou pokožku. Bezprostředně ihned po aplikaci sjednotí barevný tón pleti a zažehlí jemné linie i hluboké vrásky. Obsažený extrakt z květů lotosu podpoří zářivý čistý vzhled a vrátí pokožce dokonalý výraz. Speciální složka MatriXpert dokáže obnovit správnou tvorbu kolagenu a intenzivně působí proti jeho ztrátě. Celistvá síť kolagenových vláken zajistí vypnutí kontur a pevnou strukturu pleti. Smart Recovery maska doplní hydrataci, vyplní pokožku zevnitř a výrazně působí na její mladistvý, bezchybný vzhled.