BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Special Care - speciální řada

 

"Efektivní řešení konkrétních požadavků pleti"

 

Linie produktů SPECIAL CARE se vyznačuje jedinečností produktů a rozmanitostí obsažených účinných látek. Je perfektním řešením na nejrůznější aktuální požadavky pleti.

Každý produkt řady SPECIAL CARE obsahuje rozdílné složení účinných látek cíleně sestavené pro ošetření individuálního problému určitého typu pleti. Zároveň jsou tyto produkty aktivní prevencí pro dlouhodobé udržení správných funkcí pokožky a s tím spojeného mladistvě vyzařujícího vzhledu pleti.

Jednotlivé produkty této řady lze kombinovat s ostatními ošetřujícími produkty BIODROGA.

4086100457612-bd_firming-lip-treatment_tube-8ml_i191043_13_open_300dpi.jpg

Anti-age ošetřující krém s hydratačním a antioxidačním účinkem určený pro každodenní péči o partie rtů a jejich okolí. Poskytne rtům ochranný štít  před vnějšími stresovými vlivy i klimatickými podmínkami. Je silným antioxidantem a posílí jejich odolnost i obranyschopnost. Podporuje obnovu buněk, dodá hydrataci, vyživuje a retušuje suché linie. Redukuje jemné, hluboké i mimické vrásky, pozvedá ústní koutky a chrání před přecitlivělostí, podrážděním, začervenáním i popraskáním rtů. Podporuje jejich plnost, koriguje drobné nedostatky, osvěží rty a dodá jim jemný lesk. Podpoří zdravou načervenalou barvu rtů a oddaluje předčasné chronologicky dané a vnějšími vlivy vyvolané stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno a v případě potřeby také večer či kdykoliv během dne přímo na partie rtů a jejich konturu. Při vyšším přesušení a přecitlivělosti je doporučena aplikace větší vrstvy.

 

 

 

 

42993_bd_beh_special_care_gesichtsfluid_30ml_flasche_i150724_1_300dpi.jpg

Vysoce koncentrovaný produkt pro regeneraci pokožky a aktivaci jejích jednotlivých funkcí. Zmírňuje tvorbu vrásek, má antristresové účinky a oddaluje předčasné stárnutí. Obsah kyseliny glykolové, která je řazena mezi ovocné kyseliny, výrazně zjemňuje hyperpigmentové skvrny na pokožce a sjednocuje její tón. Avokádový olej a bisabolol působí proti vzniku zánětlivých procesů pleti. Pleťové sérum s AHA efektivně snižuje známky únavy a stresu, dokonale vitalizuje a vyhlazuje strukturu pokožky.

43856-2_bd_beh_special_care_hals+decolletepflege_50ml_i150725_1_300dpi.jpg

Ošetřující krém s mimořádnou kombinací účinných látek pro pokožku krku, dekoltu a poprsí. Vypíná uvolněnou pleť, vyhladí naznačené linie a dodá kompletní anti-aging efekt. Speciální složka Biosbustyl® posiluje a výrazně zpevní nosnou tkáň ošetřovaných partií, současně podpoří jejich pružnost a hladkost. Hydratační účinná látka z mořských řas Codiavelane okamžitě zásobuje pokožku dostatečným množstvím vody a stabilizuje její hydrolipidní rovnováhu. Hodnotný krém na krk a dekolt je vynikající nejen při prvních projevech stárnutí pokožky, ale i ke zmírnění projevů stárnutí u zralé pleti.