BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


SPECIAL CARE - speciální řada

Řada SPECIAL CARE obsahuje pečující produkty s osobitým zaměřením.

 

Každý z pečujících produktů řady SPECIAL CARE má své specifické složení a zaměření.

4086100457612-bd_firming-lip-treatment_tube-8ml_i191043_13_open_300dpi.jpg

Anti-age ošetřující krém s hydratačním a antioxidačním účinkem určený pro každodenní péči o partie rtů a jejich okolí. Poskytne rtům ochranný štít  před vnějšími stresovými vlivy i klimatickými podmínkami. Je silným antioxidantem a posílí jejich odolnost i obranyschopnost. Podporuje obnovu buněk, dodá hydrataci, vyživuje a retušuje suché linie. Redukuje jemné, hluboké i mimické vrásky, pozvedá ústní koutky a chrání před přecitlivělostí, podrážděním, začervenáním i popraskáním rtů. Podporuje jejich plnost, koriguje drobné nedostatky, osvěží rty a dodá jim jemný lesk. Podpoří zdravou načervenalou barvu rtů a oddaluje předčasné chronologicky dané a vnějšími vlivy vyvolané stárnutí.


Aplikace: Nanést ráno a v případě potřeby také večer či kdykoliv během dne přímo na partie rtů a jejich konturu. Při vyšším přesušení a přecitlivělosti je doporučena aplikace větší vrstvy.

 

 

 

 

42993_bd_beh_special_care_gesichtsfluid_30ml_flasche_i150724_1_300dpi.jpg

Obnovující sérum s obsahem kyseliny gykolové je určené pro regeneraci každého typu pleti, kromě pokožky citlivé a pleti s rozšířenými kapilárami. Je efektivnípro pokožku s pigmentovými skvrnami. Povzbudí obnovu buněk, posílí regenerační procesy a aktivuje tvorbu kolagenu. Koriguje přesušení a má hydratační vlastnosti. Redukuje pigmentové skvrny, vrásky i póvitost, navýší elasticitu a zjemní povrch pleti.


Aplikace: Nanášet nejlépe večer (zejména v podzimním a zimním obddobí) v tenké vrstvě na očištěnou pleť obličeje, krku/dekoltu. Pokračovat v obvyklé péči. Pleť ráno ošetřit pečujícím produktem s obsahem ochranného UV faktoru – SPF. Vyvarovat se bezprostřednímu působení UV záření. Nepoužívat v oblasti očních partií.

43856-2_bd_beh_special_care_hals+decolletepflege_50ml_i150725_1_300dpi.jpg

Pečující bohatá konzistence anti-age krému se zaměřuje na zatěžovanou oblast krku a dekoltu. Aktivuje funkce a procesy pleti, optimalizuje obnovu buněk a dohlédne na hydrataci. Redukuje jemné linie i hlubší vrásky, koriguje přesušení a oddaluje procesy stárnutí. Složka Biosbustyl® posiluje a zpevňuje nosnou tkáň dekoltu a navyšuje elasticitu pokožky. 


Aplikace: Nanést ráno/večer na očištěnou pokožku krku a dekoltu.