BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Men - řada pro muže

 

„Péče pro moderního muže"

 

Exkluzivní program BIODROGA MEN určený výhradně pro muže je cíleně zaměřen na individuální potřeby jeho pokožky. Účelně kombinuje anti-aging efekt a hloubkovou hydrataci s velmi šetrnou péčí.

V produktech obsažený přírodní extrakt z gingko biloba daruje pokožce vyšší odolnost vůči různým klimatickým vlivům. Odstraňuje projevy stresu i únavy mužské pleti a aktivuje její správnou látkovou výměnu. Extrakt stimuluje funkce pokožky, vitalizuje a zmírňuje linie a vrásky.

Přírodní avokádový olej obsahuje vitamíny A, B D a E. Zvyšuje vazbu vlhkosti v tkáních pokožky a je velmi vhodný u suché a šupinaté pleti. Zabraňuje pocitům pnutí na pleti a vzniku vrásek ze sucha.


24-hodinový hydratační fluid 50 ml

42814_bd_men_moisturizing_24h_fluid_300dpi.jpg

+49%

navýšení hydratace *

Lehký hydratační fluid pro muže je určen pro každý typ pokožky. Vysoce koncentrovaný extrakt z mořských řas výrazně podporuje přirozenou obranyschopnost pleti. Účinné látky Fucogel® a Avocadol® velice významně zredukují hladinu hydratace pokožky až na 79%. Zároveň vytvoří na jejím povrchu ochranný hydratační film, který zabrání vzniku zánětlivých procesů, zmírní linie ze sucha a vyrovná suchou, šupinatou pleť.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Balzám po holení 50 ml

42817_bd_men_after_shave_balm_300dpi.jpg

Jemná konzistence produktu vyhlazuje a pečuje o holením napnutou pokožku. Každodenní holení může způsobit podráždění a zčervenání pleti. Koncentrovaný chladivý balzám působí do hlubších vrtev pokožky a zmírní tak vznik zánětlivých procesů, zamezí vrůstání vousů a předchází projevům přecitlivělosti. Obsažený panthenol a extrakt z kořene lékořice mají vysoce zklidňující účinky a výrazně snižují začervenání pleti. Olej z ořechů macadamia vyhlazuje a pečuje o pokožku bezprostředně po holení a navrací jí příjemný osvěžující pocit.