BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


CLEANSING - čisticí řada

Důkladné, každodenní čištění pokožky se správně zvolenými čisticími produkty je základem pro její zdravý, bezchybný vzhled. 

Nesprávně či nedostatečně vyčištěná pleť nemůže plně vykonávat svou přirozenou obnovující a dýchací funkci. Vykazuje tak různé deficity ve formě ucpaných pórů, zánětlivých procesů, přesušených lokalit či nezdravý barevný tón. Není také schopna pojmout, plně vstřebat a maximálně využít složky, které jsou obsaženy v pěstících kosmetických produktech.

Volba čistícího produktu se individuálně odvíjí od daného typu pleti a aktuálních nedostatků i potřeb. Velmi důležitý je také soulad zvoleného čistící produktu s pH pokožky.


BIODROGA CLEANSING poskytuje každému typu pleti čistící produkt s přesně zacíleným obsahem složek a s odpovídající hodnotou pH. Správně zvolený čistící produkt maximálně vyhoví aktuálním požadavkům pokožky. 

Produkty řady Cleansing jemně a šetrně pročistí pokožku, aniž by jakkoliv narušily její přirozenou strukturu a ochranný kožní plášť. Mají zároveň mimořádnou schopnost proniknout dostatečně do jejich hlubších vrstev.

 

Cleansing - Čisticí řada

Každý z čisticích produktů řady Cleansing má své specifické složení odpovídající momentálním potřebám jednotlivých typů pleti a plně se tak přizpůsobuje jejich aktuálním požadavkům.

45490_bd_beh_200ml_cleansing_reinigungsoel_pet-flasche_i171134_04_300dpi.jpg

Jemný hydrofilní produkt, bez obsahu zatěžujících a dráždivých složek, je určen pro všechny typy pleti. Je mimořádně vhodný pro jemnou, tenkou, citlivou, podrážděnou a přesušenou pleť. také pro odlíčení očního make-upu. Má zklidňující účinky, odstraňuje nepříjemné pocity pnutí a redukuje přesušené partie. Obsahuje olej z jader meruněk a z ořechů macadamia, které jsou bohaté na vysoký podíl vitamínů a mastných kyselin. Působí na pokožku zcela blahodárně, zvláčňují a vyhlazují její povrch. Čisticí olej zachová pleti její přirozenou, biologickou rovnováhu.


Aplikace: U pleti citlivé a suché aplikovat na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Lehce vmasírovat a poté navlhčenými prsty a dlaněmi emulgovat, smýt důkladně dostatečným množstvím vody. Při nanášení na smíšený typ pleti ještě před aplikací olej emulgovat s vodou v dlaních, nanést, vmasírovat a důkladně smýt.


Odstranění očního make-upu: Čisticí olej nanést na vodou navlhčený vatový tampón a přiložit na oční partie. Nechat působit a poté jemně stáhnout ke konečkům řas. Dočistit partie pod očima. Postup dle potřeby opakovat.

45491_bd_beh_200ml_cleansing_reinigungsmilch_hdpe-flasche_i171137_6_300dpi.jpg

Jemná konzistence čisticího mléka je určena pro každý typ pleti v jakémkoliv věku. Zjemní pokožku, zabrání vzniku přesušení a stabilizuje její ochranný, kyselý plášť. Extrakt z kořene lékořice a panthenol zvýší odolnost pleti proti podráždění, lehce hydratují a podpoří správnou obnovu buněk.


Aplikace: Nanést prsty na navlhčenou pleť obličeje, krku a dekoltu a krátce vmasírovat. Poté důkladně smýt dostatečným množstvím vody.

Odstranění očního make-upu: Čisticí mléko nanést na vodou navlhčený vatový tampón a přiložit na oční partie. Nechat působit a poté jemně stáhnout ke konečkům řas. Dočistit partie pod očima. Postup dle potřeby opakovat.

 

45492_bd_beh_200ml_cleansing_cleansing_fluid_pet-flasche_i171135_04_300dpi.jpg

Pročišťující fluid s obsahem přírodní složky BioEcolia® je obzvláště vhodný pro nečistou, problematickou, mastnou a smíšenou pleť vykazující zvýšenou produkci kožního mazu, tvorbu zánětů a rozšířené póry. Koriguje lesknoucí se partie a urychluje proces hojení. Vyniká vysokým antibakteriálním efektem a podpoří přirozenou bakteriální flóru na povrchu
pokožky.


Aplikace: Nanést prsty na navlhčenou pokožku obličeje, důkladně s vodou emulgovat a poté důkladně smýt dostatečným množstvím vody.

Neaplikovat na oční partie.

42845_bd_cleansing_reinigungsschaum_300dpi.jpg

Bohatá krémová pěna je určena k pravidelnému důkladnému čištění všech typů pleti a je také velmi vhodná pro mužskou pleť. Dokáže pokožku vyčistit hluboko do pórů a napomáhá k její správné obnově. Zklidní pleť, stabilizuje její ochranný plášť a zamezí vzniku přecitlivělosti. Obsažený allantoin, získaný z kořenů rostlin, navýší tvorbu nových buněk pokožky a podpoří její regeneraci.


Aplikace: Malé množství pěny z dávkovače nanést vlhkými prsty na navlhčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemnými pohyby konečků prstů rozmasírovat. Následně smýt z pleti dostatečným množstvím vody.

45494_bd_beh_200ml_cleansing_skin_lotion_mild_hdpe-flasche_i171138_04_300dpi.jpg

Zklidňující pleťová voda, bez obsahu alkoholu, je vhodná
pro každý typ pleti, včetně pokožky citlivé. Důkladně dočistí zbytky čistících produktů i nečistoty a pleť okamžitě osvěží. Podpoří její přirozenou odolnost a obranyschopnost, navýší podíl obsažené vlhkosti. Obsažený panthenol a extrakt z kořene lékořice zklidní lehké projevy podráždění a přecitlivosti. Pleť získá příjemný pocit svěžesti, vykazuje sjednocený vzhled a je připravena pojmout a využít maximum z dále nanesených pěstících produktů.


Aplikace: Nanést na vatový tampón a aplikovat jemnými tahy na pokožku obličeje, krku a dekoltu bezprostředně po prvním důkladné fázi čištění.

45493_bd_beh_200ml_cleansing_clarifying_lotion_pet-flasche_i171136_5_300dpi.jpg

Antibakteriální pleťová voda pečuje o problematický, nečistý, smíšený a mastný typ pleti s projevy zanícení, s tvorbou rozšířených pórů a se zvýšenou produkcí kožního mazu. Odstraní odumřelé kožní buňky i zbylé
nečistoty, absorbuje přebytečný kožmní maz a má vysoký matující efekt. Obsažená přírodní složka BioEcolia® podpoří přirozenou kožní flóru a zabrání šíření škodlivých bakterií na povrchu pleti. Pročišťující voda chrání před vznikem zánětů a před podrážděním. Podpoří celkovou odolnost pleti proti negativním vlivům.


Aplikace: Čisticí vodu nejprve pečlivě protřepat a aplikovat na pokožku obličeje, krku i dekoltu za pomoci vatového tampónu jemnými tahy bezprostředně po důkladném prvním kroku čištění.

cleansing_odlicujici_tamponky_na_oci.png

Čistící tampónky z jemné tkaniny, napuštěné čictícími substancemi  a rostlinnými extrakty, šetrně a rychle odstraní oční make-up a nalíčení rtů. Jsou nedráždivé, určené i pro citlivou pleť a pro ženy s kontaktními čočkami. Obsahují extrakt z pšenice, který vyniká svými zklidňujícími a tišícími účinky. Čistící tampónky jsou moderním, hygienickým produktem, který je velmi praktický pro cestování. Neobsahují olejové složky, neodstraní tedy voděodolné nalíčení.


Aplikace: Tampónky přiložit na zavřená oční víčka a řasy, lehce přitisknout, poté nechat působit a následně stáhnout jemně směrem ke konečkům řas. Dočistit partii pod očima. V případě potřeby postup opakovat.

 

antiperspirant.png

Extra jemný produkt s praktickým roll-onem, bez obsahu alkoholu, má příjemnou, nevtíravou, čistou vůni. Je vhodný i pro citlivou pokožku. Snadno se vstřebává a po nanesení na pokožku nezanechává nepříjemný lepkavý pocit. Dokonale neutralizuje tělesný pach, reguluje tvorbu potu a šetrně pečuje o pokožku v oblasti podpaží. Zajistí pocit čistoty a svěžesti po celý den. Svojí univerzálností je nezbytným společníkem v každé situaci, jak pro ženy tak i pro muže.


Aplikace: Nanášet na vyčištěnou suchou pokožku v partii podpaží po osprchování či koupeli.