BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Anti-Age make-up Soft Focus

DOKONALÁ IMAGE PLETI BEZ CHYBIČKY NA KRÁSE

BIODROGA Anti-Age make-upy jsou všestrannými produkty, které nabízí pleti nejen dokonalý vzhled s minimem nerovností, ale především velmi důležitou finální péči. Zajistí anti-aging účinek, který výrazně oddálí chronologické stárnutí pokožky. Dodají důležitou UV ochranu proti působení škodlivých UV paprsků, které jsou pleti škodlivé,
i když sluneční záření není intenzivní a to i v případě, když je zataženo nebo prší. Ochraňují pokožku také v klimatizovaném prostředí a zabrání jejímu přesušení, přecitlivělosti a pnutí. Skryjí známky únavy, působí proti stresu a dopadu volných radikálů. Zakrývají nedostatky na pleti, jako jsou změny pigmentace, pupínky či záněty. Poskytují korekci povrchových jizev a snižují viditelnost linií, vrásek i rozšířených pórů. V neposlední řadě sjednocují odstín pokožky a napomohou k bezchybné image a přirozeně vypadajícímu vzhledu.
Anti-Age make-upy pokryjí povrch pleti jemnou, skoro neviditelnou korekční vrstvou.
Pokožka nevypadá nalíčeně, přesto je dokonale jednotná a celistvá.

Předností make-upu Soft Focus jsou tři neobyčejné vlastnosti:


Anti-age make-up Soft Focus má středně krycí sílu ideální i pro suchou pleť. Ihned po nanesení působí zcela přirozeně a dodá pleti jemný celistvý vzhled.

Hlavní účinné látky:

Funkční vyplňovací technologie zajišťuje optickou korekci drobných nedostatků na pleti a výrazně snižuje viditelnost vrásek i linií.
Fucogel®, extrakt z kukuřice a sóji, zásobuje pokožku hydratací a navyšuje její hladinu až na 79%. Vytvoří na pleti lehký hydratačně-ochranný film. Vypíná kontury obličeje a zahlazuje linie a vrásky.
Phytocell TecAlp Rose, extrakt z kmenových buněk alpských růží, chrání kmenové buňky pokožky před klimatickým stresem a podporuje jejich životnost. Zabraňuje dehydrataci a přesušení pleti.
Ochranný faktor (Sun Protection Factor – SPF) je velmi důležitý proti předčasnému stárnutí pokožky, které je způsobeno škodlivým vlivem UV paprsků. Působí jako ochranný štít mezi pokožkou a slunečními paprsky.

make-up-anti-age-soft-focus-02.jpg

Anti-age make-up v odstínu porcelain je určen pro porcelánově světlou pleť. Jeho součástí je funkční vyplňovací technologie, která dodá pleti intenzivní ochranu a zdravou image. Make-up kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

make-up-anti-age-soft-focus-03.jpg

Anti-age make-up s funkční vyplňovací technologií v barevném tónu sand je určen pro přirozený béžovo-pískový odstín pleti. Kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. barevný odstín sand je určen pro jemně pískový tón pleti. Make-up nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

make-up-anti-age-soft-focus-04.jpg

Anti-age make-up s funkční vyplňovací technologií v odstínu honey je cíleně určen pro pleť v medovém podtónu. Kombinuje anti-age účinek, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

make-up-anti-age-soft-focus-05.jpg

Anti-age make-up s funkční vyplňovací technologií v barevném odstínu olive je obzvláště vhodný pro pleť se zeleným podtónem. Kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

make-up-anti-age-soft-focus-06.jpg

Anti-age make-up v barevném tónu rose je určen pro světlou pleť s jemným růžovým podtónem. Funkční vyplňovací technologie zajistí zcela pleti zcela bezchybnou image. Make-up kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

make-up-anti-age-soft-focus-08.jpg

Anti-age make-up s funkční vyplňovací technologií v tónu chocolate je cíleně určen pro pleť s tmavším podtónem, která potřebuje sjednotit barevný odstín. Kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

make-up-anti-age-soft-focus-09.jpg

Anti-Age make-up s funkční vyplňovací technologií v odstínu caramel zajistí tmavému podkladu pleti intenzivní anti-aging efekt, dostatečnou hydrataci a maximální ochranu před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky.Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.