BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT

Lotus & Science - omlazující řada

„Péče pro nejvyšší nároky pokožky”

 

Produktová linie LOTUS & SCIENCE je exkluzivní anti-aging péčí, která zajistí pleti maximální ošetřující komfort.

Detailně propracované produkty snoubí přírodní dokonalost s vědeckým perfekcionalismem. Na podkladě precizně vybraných receptur vyřeší náročné požadavky pokožky s naprostou lehkostí.

Základ anti-age produktů tvoří extrakt z lotosových jezerních květů, který propůjčuje pokožce čistotu a navrací jí dokonalost.

Aktivující složka MatriXpert podporuje kolagenovou syntézu, zpevňuje síť kolagenových vláken a zabraňuje nadměrné ztrátě kolagenu. Udržuje dlouhodobě vypnutou a pevnou strukturu pleti s minimální tvorbou linií a vrásek. Efektivně oddaluje procesy stárnutí pokožky a zajistí mladistvý harmonický výraz.

 

LOTUS and SCIENCE je zosobněním přirozené krásy pokožky.


Hydratační fluid 30 ml

43463_lotus_&_science_feuchtigkeitsfluid_spender_300dpi.jpg

+65%

navýšení hydratace *

Lehký fluid s obsahem vzácných minerálních látek a stopových prvků, které podporují dlouhotrvající hydratační efekt. Základem jeho receptury je kyselina hyaluronová, která výrazně podporuje schopnost pokožky vázat vodu a zjemňuje suché vrásky i linie. Současně má vysoké vyhlazující schopnosti a dodá pleti maximální ochranu před dehydratací. Pro okamžitý efekt vypnutí pokožky je tento fluid obohacen o pšeničný protein, který zároveň ochrání pleť před negativními vlivy okolního prostředí. Hydratační fluid se snadno vstřebává a je také velmi vhodný jako podklad pod make-up.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Anti-Age noční krém 50 ml

43457_42758_lotus_&_science_anti-age_nacht_tiegel_50_ml_300dpi.jpg

Výživný noční krém bohaté konzistence pro intenzivní regeneraci pokožky. Obsahuje speciální složku MatriXpert, která zvyšuje tvorbu kolagenu a navrací pleti správnou elasticitu. Další důležitou látkou je Aquarich™, která zajistí hluboký účinek hydratace, vytvoří na pokožce lehký film a tak předchází transepidermální ztrátě vody. Kombinace účinných olejů z broskve, hroznů vína a avokáda dodají pleti důležitou revitalizaci a podpoří její přirozené regenerační funkce. Anti-age noční krém zajistí speciální ochranu před škodlivými vlivy okolního prostředí, blokuje působení volných radikálů a zajistí minimální zatížení a stres pokožky. Jeho pravidelná aplikace podpoří redukci linií a vrásek, zjemnění reliéfu pleti a intenzivní zpevňující efekt.

Anti-Age denní krém 50 ml

43455_lotus_&_science_anti-age_tag_tiegel_50_ml_300dpi.jpg

+61%

redukce hloubky vrásek *

Jemná péče pro každodenní energii a rovnováhu pleti. Obsahuje pečující oleje bohaté na vitamíny, které jsou pokožkou skvěle přijímány a podporují její jemnost a vláčnost. Díky lehkosti těchto vybranných olejů textura denního krému dokonale splyne s pletí. Významná je také přítomnost speciální složky Phosphovital®, která výrazně podporuje vitalitu, vyrovnává obraz stresované pleti a snadno dodá svěží a vitální vzhled. Anti-Age denní krém vypíná pokožku s okamžitým efektem a intenzivně zmírňuje linie a vrásky. Vytvoří ochranný štít proti světelným paprskům a volným radikálům.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 25 testovaných osob

 

Anti-Age oční krém 15 ml

43459_lotus_&_science_anti-age_augen_tiegel_15_ml_300dpi.jpg

Účinný oční krém dodá jemným očním partiím novou vitalitu a energii. Jedinečná kombinace účinných látek Perfeline, složená z kofeinu, karnitinu a extraktu z janovce metlatého, aktivuje jemnou mikrocirkulaci a tok lymfy pokožky. Působí tak aktivně proti otokům, váčkům a kruhům pod očima, jejichž příčinou je nadměrná únava a stres. Díky vlhkostní složce Fucogel se zvýší hladina hydratace až na 79% a výrazně se vyhladí vrásky ze sucha.  Anti-Age oční krém zjemňuje pokožku a silně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Prémiová lotosová Anti-Age maska 50ml

43465_biodroga_lotus_&_science_smart_recovery_anti-age_maske_tiegel_50ml_offen_300dpi.jpg

Elegantní obnovující maska s anti-age efektem je určena pro stresovanou náročnou pokožku. Bezprostředně ihned po aplikaci sjednotí barevný tón pleti a zažehlí jemné linie i hluboké vrásky. Obsažený extrakt z květů lotosu podpoří zářivý čistý vzhled a vrátí pokožce dokonalý výraz. Speciální složka MatriXpert dokáže obnovit správnou tvorbu kolagenu a intenzivně působí proti jeho ztrátě. Celistvá síť kolagenových vláken zajistí vypnutí kontur a pevnou strukturu pleti. Smart Recovery maska doplní hydrataci, vyplní pokožku zevnitř a výrazně působí na její mladistvý, bezchybný vzhled.