BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Lotus & Science - exkluzivní řada proti stárnutí

Působící vlivy z vnějšího prostředí, daný životní styl ve spojení s chronologicky a hormonálně zapříčiněným stárnutím představují aspekty, které od hranice 45. roku věku viditelně působí na funkce pleti a její strukturu. Zpomalená obnova kožních buněk a ubývající tvorba kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové způsobují radikální ztenčování pleti, její klesající hustotu, elasticitu i pevnost. Obličejové kontury postupně ztrácejí své obrysy, vrásky a linie se prohlubují.


Exkluzivní řada proti stárnutí LOTUS & SCIENCE posílí vlastní systémy pleti, dohlédne na její ochranné a obranné faktory. Aktivuje správnou obměnu kožních buněk a tvorbu důležitých pleti vlastních látek. Ochrání ji před stresem z vnějšího prostředí a před ataky volných radikálů. Dokáže redukovat chronologické a hormonálně podmíněné stárnutí a nedovolí, aby pleť vykazovala vyčerpanost. 

LOTUS & SCIENCE

EXTRAKT Z LOTOSU

Přírodní anti-age složka působí jako silný antioxidant a dokáže pleť ochránit před vnějším stresem. Má hydratační účinky, doplní obsah vody a vyhlazuje strukturu pleti. Podporuje obnovu kožních buněk a zajistí pokožce dostatečnou hustotu, pevnost a elasticitu.

Lotosovým jezerním rostlinám, jejichž růžovo-bíle zbarvené květy rostou v močálovitých oblastech Indie, je přisuzována čistota, dokonalost a naprostá symetrie.

MATRIXPERT

Komplex peptidních složek dohlédne na syntézu glykosaminoglykanů, které podporují kolagenovou síť vláken v pokožce a vyrovnávají obsah vlhkosti. Aktivují především tvorbu kolagenu IV, který je postupně s věkem méně produkován. Navyšují elasticitu a pevnost pleti a redukují jemné i hlubší vrásky.

43463_lotus_&_science_feuchtigkeitsfluid_spender_300dpi.jpg

+65%

navýšení hydratace *

Anti-age lehký fluid s hydratačním efektem pro pleť s projevy chronologického, hormonálně způsobeného a životním stresem vyvolaného stárnutí dodá konturám obličeje okamžité zpevnění. Posiluje obsah kyseliny hyaluronové, navyšuje tvorbu kolagenu a stimuluje obnovu kožních buněk. Ochrání před volnými radikály a funguje jako silný antioxidant. Koriguje jemné i hluboké vrásky, zesílí hustotu, tloušťku, elasticitu i pevnost pleti a celkově zjemní strukturu pokožky.


Aplikace: Ráno/večer nanést na vyčištěnou pleť obličeje i krku a jemně vmasírovat. Následně pokračovat v obvyklé denní či noční péči. Fluid lze aplikovat jako podklad pod make-up.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

43457_42758_lotus_&_science_anti-age_nacht_tiegel_50_ml_300dpi.jpg

Anti-age krém s bohatou konzistencí pro pleť s chronologickými, hormonálně vyvolanými a životním stresem způsobenými projevy stárnutí je silným antioxidantem, chrání pleť před volnými radikály a vnějším stresem. Podporuje tvorbu kožních buněk, navýší hydrataci a dohlédne na tvorbu kolagenu. Vyvažuje lipidovou sféru pokožky, posílí její hustotu, tloušťku, elasticitu i pevnost. Redukuje linie a vrásky s jemnou i vyšší hloubkou, koriguje povadlé kontury obličeje a zabraňuje přesušení pleti. Oddálí procesy chronologického, hormonálně a zevními vlivy vyvolaného stárnutí.

43455_lotus_&_science_anti-age_tag_tiegel_50_ml_300dpi.jpg

+61%

redukce hloubky vrásek *

Anti-age krém jemné konzistence pro pleť s chronologickými, hormonálně vyvolanými a životním stresem způsobenými projevy stárnutí působí jako antioxidant a ochrání pleť před vnějšími faktory. Navyšuje její odolnost i obranyschopnost a posílí imunitu. Aktivuje obnovu kožních buněk, dodá vitalitu, dohlédne na tvorbu kolagenu a zajistí rovnováhu mezi hydratací a lipidovou sférou. Posílí hustotu, tloušťku, pevnost a elasticitu pleti, formuje kontury obličeje a koriguje jemné i hlubší vrásky.


Aplikace: Ráno nanést na vyčištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vmasírovat.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 25 testovaných osob

 

43459_lotus_&_science_anti-age_augen_tiegel_15_ml_300dpi.jpg

Anti-age krém odpovídá potřebám stresovaných očních partií s projevy chronologicky daného a hormonálně či životním prostředím vyvolaného stárnutí. Působí antistresově, je účinným antioxidantem, doplní obsah hydratace a dodá hydro-lipidovou rovnováhu. Dohlédne na obnovu kožních buněk, aktivuje systémy regenerace a ochrany a dodává impulsy pro dostatečnou tvorbu kolagenu a elastinu. Posílí hustotu, pevnost a elasticitu pleti, koriguje jemné vějířkovité i hlubší vrásky a redukuje vzhled otoků a tmavých kruhů v partii kolem očí. Vypíná oční oblast, chrání před přecitlivělostí a zpomalí procesy chronologicky daného a hormonálně či životním prostředím vyvolaného stárnutí. 


Aplikace: Ráno a večer nanést jemně na vyčištěné partie kolem očí.