BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


INTENSE MOISTURE FORMULA

BIOACTIVE MOISTURE COMPLEX je složen z čistě přírodních složek:

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského organismu. Většina jejího podílu je v kůži, kde posiluje soudržnost pokožkových buněk. Její obsah v lidském těle působením různých faktorů kolísá. Je ideální především proti viditelným známkám stárnutí, jako jsou vrásky a linie. Má intenzivní hydratační účinek a dodanou vlhkost v pokožce dlouhodobě váže. Chrání pleť před ztrátou elasticity a přesušením, a to i při nízké vlhkosti vzduchu. Je zcela nealergická a nedráždí pleť.    

Super kyselina hyaluronová má oproti klasické kyselině hyaluronové vyšší schopnost vázat se na povrchu pokožky. Posiluje maximální obsah hydratace a působí proti enormní ztrátě vody. Zjemňuje vrásky i linie ze sucha, má ochranný,vyhlazující účinek. 

Madecassoside, složka získaná z rostliny Centella Asiatica rostoucí na Madagaskaru. Stimuluje přirozenou aktivitu pleti vlastních proteinů. A to proteinů filaggrinů, které se účastní  správného procesu rohovatění pokožky a  podporují její ochrannou bariéru. A dále proteinů aqaporinů, které regulují zásobování a přirozenou výměnu vody v pokožce. Jejich přítomnost v lidské pokožce byla objevena v roce 1992. Význam tohoto objevu byl v roce 2003 oceněn udělením Nobelovy ceny. 

 

Další hlavní účinné látky:

Beta-glukany, přírodní polysacharidy, získané biotechnologicky ze speciálního druhu hub. Prokazují vysokou schopnost vázat velké množství vody. Dodanou vlhkost dlouhodobě ukotví a snižují zcela na minimum únik vody z pleti.

Olej ze semen mučenky z amazonského deštného pralesa obsahuje vysoký podíl kyseliny linolové, která se nachází také v pokožce. Je proto mimořádně snášenlivý a vhodný k uchování, budování i stabilizaci ochranné bariéry pokožky a stejně tak pro podporu hladkosti jejího povrchu.

Fucogel, extrakt z kukuřice a sóji, zvyšuje úroveň hydratace v pleti během třech hodin až na 79%. Vytvoří na jejím povrchu jemný hydratačně vyhlazující film, který zabraňuje úniku vody z pokožky a viditelně vyhladí linie i vrásky.

Intense Moisture Formula - hydratační řada

pečující řada pro pleť s nedostatkem hydratace

pre-age +25

„ZAJISTÍ ZDRAVÝ VZHLED PLETI BEZ PŘESUŠENÍ A SUCHÝCH LINIÍ"

Jednotlivé vrstvy pokožky jsou zásobeny vlhkostí. V hlubokých vrstvách pleti je však podíl vody vyšší než je tomu u povrchových vrstev. Dostatečný obsah hydratace je podmínkou pro přirozené funkce pokožky probíhající ve správném rytmu.
Pokud jsou tyto funkce aktivní, nestárne pokožka tak rychle.
Pokud je však pleť enormně zatěžována vnějšími či vnitřními vlivy, jako je intenzivní slunění, nedostatek pitného režimu, extrémní klimatické výkyvy atd. nebo je o ni nesprávně pečováno, vykazuje záhy zvyšující se ztrátu vlhkosti i elasticity. Následně vykazuje pleť předčasné stárnutí, přesušenou strukturu a prohlubující se vrásky. To vše mohou doprovázet nepříjemné pocity pnutí a v některých případech i projevy přecitlivělosti.

 

Hydratační řada INTENSE MOISTURE FORMULA je určena pro pokožku s nedostatkem vlhkosti vykazující první známky stárnutí a trpící výskytem vrásek ze sucha.Vývoj plně účinného konceptu produktů INTENSE MOISTURE FORMULA byl inspirován přirozenými mechanismy pokožky. Kombinuje dvojí efekt hydratace: zajišťuje správně fungující hydratační systém uvnitř pokožky a doplňuje jej o intenzivní vlhkost dodanou z vnějšku. Tato komplexní zásoba hydratace podpoří správné funkce pokožky a zabrání tak vzniku extrémního přesušení, tvorbě vrásek ze sucha, enormní ztrátě vody z pleti a předčasným projevům stárnutí.
Produkty Intense Moisture Formula lze aplikovat v průběhu celého roku. Jsou výborným hydratantem pro pleť během letních měsíců, kdy je pokožka vystavena horku a intenzivním slunečním paprskům, ale i v zimním období, kdy pleť ztrácí hydrataci v důsledku pobytu v přetopených místnostech se suchým vzduchem.


24-hodinový krém 50 ml

42506_bd_beh_tiegel_intense_moisture_24h_50ml_i140178_3_zw_300dpi.jpg

+44%

navýšení vlhkosti *

Lehký hydratační denní a noční krém je určen pro normální a smíšený typ pleti s nedostatkem hydratace. Zajistí optimální zásobení hydratací zvenku a současně aktivuje vlhkostní systém uvnitř pokožky. Přírodní vlhkostní složky dlouhodobě a v hloubce pleti ukotví získanou hydrataci a zabrání nadměrné ztrátě vlhkosti.  Viditelně vyplní linie, redukuje suché vrásky, podpoří pružnost pleti a odstraní první projevy stárnutí.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

24-hodinový krém pro suchou pleť 50 ml

42507_bd_beh_tiegel_intense_moisture_24h_trocken_i140179_3_zw_300dpi.jpg

+51%

navýšení vlhkosti *

Hodnotný hydratační krém optimálně vyhovuje potřebám suché pleti s nedostatkem hydratace. Propojuje důležitou kombinaci vnitřní i vnější hydratace, zabrání ztrátě vlhkosti a zmírní přesušení pleti. Textura obohacená o avokádový olej, bohatý na vitamíny,  předchází vzniku suchých drsných míst na pokožce a zabrání nepříjemným pocitům pnutí na povrchu pleti.  Podporuje rovnováhu mezi vlhkostí i lipidy a zahladí suché linie a vrásky. Dodá pleti optimální pružnost,  podpoří její ochranné funkce a zpomalí předčasné stárnutí.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Oční krém 15 ml

42508_bd_beh_intense_moisture_augenpflege_tube_15ml_i140177_4_300dpi.jpg

+49%

navýšení vlhkosti *

Extra jemný krém pečuje o oční partie s nedostatkem hydratace a s tvorbou suchých linií. Aktivuje cirkulaci vody uvnitř pokožky a doplní ji o hydrataci dodanou zvenku. Přidaný sezamový protein, Sesaflash®, zabrání přecitlivělosti očních partií, zahladí linie i vrásky ze sucha a má jemný vypínací efekt. Účinně oddaluje předčasné stárnutí pokožky. Na noc může být tento oční krém nanesen ve větší vrstvě, aby byly deficity dehydratovaných očních partií okamžitě vyrovnány.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob

Basic Moist hydratační fluid 30 ml

42706_bd_beh_intense_moisture_leichtesfluid_30ml_i140176_6_zw_300dpi.jpg

+49%

navýšení vlhkosti *

Extra lehký fluid je určený pro hydrataci všech typů pleti postrádající správný podíl vlhkosti. Dodá koncentrovanou vlhkost do hlubších vrstev pokožky, dlouhodobě dodanou hydrataci uchová a ihned reguluje vzniklé deficity pleti. Přítomnost aktivní složky z rostliny aloe vera zklidňuje pleť, aktivuje její přirozenou regeneraci i tvorbu kožních buněk a okamžitě redukuje suché linie i vrásky. Pleť vykazuje o poznání vyšší pevnost i elasticitu.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob