BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Age Performance Formula - posilující řada

Pokožka ve zralém věku výrazně zpomaluje své přirozené regenerační funkce. Nedostatečná obnova kožních buněk, snížená tvorba kolagenu nebo ubývání kyseliny hyaluronové se zrcadlí na vzhledu pleti. Zralá pokožka povětšinou vykazuje nepřiměřené reakce na četné faktory, které ji každodenně zatěžují. Jedná se o vnější klimatické vlivy nebo vnitřní hormonální změny v organismu. Veškeré tyto změny mají za následek prohlubující se vrásky, větší výskyt pigmentových skvrn, povadlost a ztrátu elasticity i pevnosti kontur pleti. Pravidelná kosmetická péče, která plně odpovídá potřebám zralého typu pokožky, aktivuje její funkce odpovídající danému věku. Výrazně zmírní nežádoucí příznaky a zpomalí chronologické stárnutí pleti.


Posilující řada AGE PERFORMANCE FORMULA je určena pro mnohočetné požadavky pleti ve zralém věku. Napomáhá déle uchovat přirozenou hustotu pleti, její dostatečnou elasticitu a optimální pevnost kontur.  
 

Age Performance Formula - posilující řada

BIOACTIVE ANTI-AGE KOMPLEX z rostlinných kmenových buněk a peptidů:
Extrakt z kmenových buněk stromu argan, pocházející z Maroka, vitalizuje a chrání kmenové buňky pokožky. Poskytuje výrazný anti-aging efekt, dodá pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a současně redukuje vrásky a linie do hloubky.

Bioaktivní peptidy stimulují pokožku k výkonnějším přirozeným funkcím. Posílí síť kolagenových vláken, podpoří kolagenovou syntézu a aktivují tvorbu kolagenu. Pomáhají vyhlazovat vrásky a linie. Zajistí správné obnovovací funkce pleti a zvýší její pružnost a odolnost. Posílí v pleti obsaženou kyselinu hyaluronovou.


Prokázaný účinek bio-aktivních peptidů doložený dvouměsíční klinickou studií*:
redukce vrásek v průměru o 45 %    
zvýšení pružnosti v průměru o 20%

*In vivo studie, Firma Sederma


Další hlavní účinné látky:

Nunatak Phyto Stem Cell extrakt z kmenových buněk rostlin Saponaria pumila (česky mydlice), které jsou mimořádně odolné vůči extrémním klimatickým podmínkám a podařilo se jim překlenout období doby ledové. Kmenové buňky jsou vloženy do liposomů a zvýší rovnováhu kožní vlhkosti, pružnost pokožky a snižují hloubku vrásek. Extrakt kmenových buněk chrání pleť před předčasným stárnutím.

Matrix Optimizer, rostlinný extrakt z ibišku, má mimořádný vliv na stav kolagenu, dělení buněk a procesy hojení probíhající v pokožce. Podpoří pleti vlastní pevnost, hustotu a elasticitu. Zmírní linie a vrásky a oddálí přirozený proces stárnutí pleti.

Aquarich®, speciální složka získaná ze sojového lecitinu a černého ovsa, pronikne do spodních vrstev epidermu a zajistí zásobu a rovnováhu hydratace. Viditelně zjemní vrásky ze sucha, posílí obranyschopnost pleti proti poškození a zklidní podráždění.

Olej ze semen vinné révy je mimořádně bohatý na nenasycené mastné kyseliny, kyselinu linolovou a vitamíny A, E a B6. Vyhladí povrch pleti a má jedinečné vypínající vlastnosti. Zabrání přesušení na povrchu pleti, podpoří její ochranu a odolnost. Působí proti volným radikálům a oddálí chronologické stárnutí.

Vitamín E, dokáže velmi úzce spolupracovat s buňkami pokožky a oddálit proces stárnutí. Chrání před UV zářením, má antioxidační vlastnost a podpoří obnovu buněk.

44045_bd_spender_age_performance_formula_restoring_facial_fluid_30ml_140921_01_300dpi.jpg

+32%

redukce vrásek *

Vysoce koncentrovaný anti-age fluid je určen pro potřeby zralé, náročné pleti. Podpoří její přirozenou regeneraci. Stimuluje kmenové buňky pokožky a zvýší tvorbu kolagenu.  Posílí pevnost pleti, hustotu a elasticitu. Mírní vnější projevy stárnutí, jako jsou jemné i hluboké vrásky, zásobuje hydratací a ukotví dlouhodobě v pleti získanou vlhkost. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a oddálí předčasné stárnutí.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob