BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT


Hlavní složení produktů AGE PERFORMANCE FORMULA:

BIOACTIVE ANTI-AGE KOMPLEX z rostlinných kmenových buněk a peptidů:
Extrakt z kmenových buněk stromu argan, pocházející z Maroka, vitalizuje a chrání kmenové buňky pokožky. Poskytuje výrazný anti-aging efekt, dodá pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a současně redukuje vrásky a linie do hloubky.

Bioaktivní peptidy stimulují pokožku k výkonnějším přirozeným funkcím. Posílí síť kolagenových vláken, podpoří kolagenovou syntézu a aktivují tvorbu kolagenu. Pomáhají vyhlazovat vrásky a linie. Zajistí správné obnovovací funkce pleti a zvýší její pružnost a odolnost. Posílí v pleti obsaženou kyselinu hyaluronovou.


Prokázaný účinek bio-aktivních peptidů doložený dvouměsíční klinickou studií*:
redukce vrásek v průměru o 45 %    
zvýšení pružnosti v průměru o 20%

*In vivo studie, Firma Sederma


Další hlavní účinné látky:

Nunatak Phyto Stem Cell extrakt z kmenových buněk rostlin Saponaria pumila (česky mydlice), které jsou mimořádně odolné vůči extrémním klimatickým podmínkám a podařilo se jim překlenout období doby ledové. Kmenové buňky jsou vloženy do liposomů a zvýší rovnováhu kožní vlhkosti, pružnost pokožky a snižují hloubku vrásek. Extrakt kmenových buněk chrání pleť před předčasným stárnutím.

Matrix Optimizer, rostlinný extrakt z ibišku, má mimořádný vliv na stav kolagenu, dělení buněk a procesy hojení probíhající v pokožce. Podpoří pleti vlastní pevnost, hustotu a elasticitu. Zmírní linie a vrásky a oddálí přirozený proces stárnutí pleti.

Aquarich®, speciální složka získaná ze sojového lecitinu a černého ovsa, pronikne do spodních vrstev epidermu a zajistí zásobu a rovnováhu hydratace. Viditelně zjemní vrásky ze sucha, posílí obranyschopnost pleti proti poškození a zklidní podráždění.

Olej ze semen vinné révy je mimořádně bohatý na nenasycené mastné kyseliny, kyselinu linolovou a vitamíny A, E a B6. Vyhladí povrch pleti a má jedinečné vypínající vlastnosti. Zabrání přesušení na povrchu pleti, podpoří její ochranu a odolnost. Působí proti volným radikálům a oddálí chronologické stárnutí.

Vitamín E, dokáže velmi úzce spolupracovat s buňkami pokožky a oddálit proces stárnutí. Chrání před UV zářením, má antioxidační vlastnost a podpoří obnovu buněk.

Age Performance Formula - posilující řada

 

„ANTI-AGING PRO ZRALOU, NÁROČNOU POKOŽKU"

(anti-age +60)

Pokožka ve zralém věku výrazně zpomaluje své přirozené regenerační funkce. Nedostatečná obnova kožních buněk, snížená tvorba kolagenu nebo ubývání kyseliny hyaluronové se zrcadlí na vzhledu pleti. Zralá pokožka povětšinou vykazuje nepřiměřené reakce na četné faktory, které ji každodenně zatěžují. Jedná se o vnější klimatické vlivy nebo vnitřní hormonální změny v organismu. Veškeré tyto změny mají za následek prohlubující se vrásky, větší výskyt pigmentových skvrn, povadlost a ztrátu elasticity i pevnosti kontur pleti. Pravidelná kosmetická péče, která plně odpovídá potřebám zralého typu pokožky, aktivuje její funkce odpovídající danému věku. Výrazně zmírní nežádoucí příznaky a zpomalí chronologické stárnutí pleti.

Anti-age produkty AGE PERFORMANCE FORMULA jsou určeny pro mnohočetné požadavky pleti ve zralém věku. Napomáhají déle uchovat přirozenou hustotu pleti, její dostatečnou elasticitu a optimální pevnost kontur.  
Textury produktů se zcela individuálně přizpůsobí pokožce a tělesné teplotě. Zaručí okamžitou vstřebatelnost a dokonalé splynutí s pletí. Vytvoří na jejím povrchu ochranný štít, který odolává klimatickým výkyvům a dalším negativním vlivům.


Pleťový fluid pro zralou pleť 30ml

44045_bd_spender_age_performance_formula_restoring_facial_fluid_30ml_140921_01_300dpi.jpg

+32%

redukce vrásek *

Vysoce koncentrovaný anti-age fluid je určen pro potřeby zralé, náročné pleti. Podpoří její přirozenou regeneraci. Stimuluje kmenové buňky pokožky a zvýší tvorbu kolagenu.  Posílí pevnost pleti, hustotu a elasticitu. Mírní vnější projevy stárnutí, jako jsou jemné i hluboké vrásky, zásobuje hydratací a ukotví dlouhodobě v pleti získanou vlhkost. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a oddálí předčasné stárnutí.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob
 

Denní krém pro zralou, suchou pleť 50ml

44046_bd_tiegel_age_performance_formula_day_care_50_ml_i140919_01_300dpi.jpg

+29%

redukce vrásek *

Anti-age krém s kyselinou hyaluronovou je určený pro potřeby zralé pokožky s projevy přesušení. Dodá pleti každodenní důležitou ochranu a regeneraci. Aktivuje a chrání kmenové buňky pokožky a posílí její obranyschopnost. Zabrání extrémnímu přesušení a nepříjemným pocitům pnutí. Stimuluje regenerační procesy a redukuje linie a vrásky. Zvýší tvorbu kolagenu, posílí elasticitu, hustotu a pevnost pokožky. Blokuje působení volných radikálů, oddálí předčasné stárnutí a podpoří přirozenou odolnost pokožky.

Další účinné látky:
Kyselina hyaluronová, přirozená součást lidské pokožky, je účinnou anti-age složkou. Funguje jako vodní magnet, váže na sebe potřebnou hydrataci a ukotvuje ji hluboko v pokožce. Vyhlazuje linie a vrásky, vypíná pleť a oddaluje její předčasné stárnutí.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 20 testovaných osob
 

Noční krém pro zralou pleť 50 ml

44047_bd_tiegel_age_performance_formula_night_care_50_ml_i140918_01_300dpi.jpg

+19%

navýšení elasticity *

Bohatá péče podpoří noční proces regenerace zralé pleti. Poskytuje důležitý anti-aging efekt, aktivuje a chrání kmenové buňky pokožky. Stimuluje regenerační procesy, vyrovná hladinu lipidů a vlhkosti, mírní linie a vrásky, zvýší elasticitu, hustotu a pevnost pokožky. Podpoří kolagenovou syntézu, chrání před škodlivým vlivem volných radikálů, zpomalí předčasné stárnutí a zvýší odolnost pleti proti poškození.


* po 28 dnech, zdroj: Derma Consult Concept GmbH., 10 testovaných osob
 

Oční krém pro zralou pleť 15ml

44048_bd_tiegel_age_performance_formula_eye_care_15ml_140920_01_300dpi.jpg

Anti-age koncentrovaný krém s dermatologicky podloženou nejvyšší snášenlivostí je regenerační péčí pro náročné oční partie. Dodá pleti ochranu, zabrání jejímu přesušení a stabilizuje výši hydratace. Mírní linie a vrásky v oblasti očí, podpoří tvorbu kolagenu a zvýší hustotu i pevnost pokožky. Zklidní přecitlivělost a zmírní viditelnou únavu pokožky v očním okolí.