BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MDPÉČE O POKOŽKU OBLIČEJE
ČISTICÍ LINIE
Co dělá kosmetiku MEDIC SKIN?

VÝZKUM - PROBLÉMY KŮŽE A ŘEŠENÍ

Výzkum nikdy nekončí. Průběžný výzkum a vývoj společnosti BIODROGA MD vyhledává a zkoumá nejnovější účinné látky a technologie. Náš tým má vždy k dispozici nejnovější výsledky z oblasti dermatologie, medicíny a kosmetiky a využívá tyto informace k rozvoji inovativních formulací péče o pleť. Specializujeme se na řešení zaměřené koncepce pro každý typ kožního problému s cílem vyvíjet produkty, ošetření a stroje, které poskytují optimální péči o pleť pro každou podmínku pokožky.

NE - POUŽITÍ DRÁŽDIVÝCH SUROVIN

Vyhýbáme se použití přísad, které podráždí pokožku a záměrně směřují k nejkompatibilnějším pokožkám.

  • Žádné parabeny
  • Žádný minerální olej
  • Žádné emulgátory
  • Bez PEG

ANO - NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE SLUŽBY

Pečlivě si vybíráme nejnovější ingredience jako jsou peptidy, Derma Membrace Complex, BioEcolia a EGF. To znamená, že naše současná knihovna ingrediencí může poskytnout pokožce optimální výhody a maximální účinnost.

PEELINGOVÉ ZPRACOVÁNÍ - MECHANICKÉ, KYSELINOVÉ A ENZYMATICKÉ

Peelingové ošetření jsou důležitou součástí péče o pleť a léčebné koncepce, které jsme vyvinuli. Oni uvolní pokožku všech zbytků a otevřete ji pro ingredience. Současně pravidelné peelingové ošetření zvyšují regeneraci pokožky. Pro ošetření v certifikovaném kosmetickém institutu BIODROGA MD nabízíme širokou škálu intenzivních peelingových ošetření v různých koncentracích. To umožňuje správnou léčbu peelingu vybranou pro každou podmínku pokožky. Pro zachování výsledků léčby se doporučuje pravidelné a konzistentní peelingové ošetření pro domácí použití.

STROJE - KONCEPCE NA ZÁKLADĚ STROJE

Naše výrobky a ošetření jsou navrženy tak, aby byly ideálně integrovány do strojních úprav. Testujeme všechny sortimenty a léčby jak manuálními léčbami, tak i léčbou a rozšířenou léčbou pomocí srovnávacích strojů. Příslušné komponenty ošetření na základě strojů ještě více zvyšují výsledky péče o pleť.

Zvýšená učinnost