BIODROGA MD


CLEANSING PEELINGS & EXFOLIATORS - peelingy & exfoliátory

S čištěním pleti úzce souvisí exfoliace prováděná peelingy. Z povrchu pokožky odstraní odumřelé kožní buňky, zjednoduší cestu nově vzniklým buňkám a podpoří vstřebávání pěstících produktů do nitra pleti. Při exfoliaci jsou redukovány deficity a nedostatky, jako je přesušení, vrásky, pórovitost a také pigmentové skvrny.


Řada CLEANSING PEELING & EXFOLIATORS nabízí peelingové produkty napomáhající správné, systematické obnově pleti. Disponují korekční funkcí daných deficitů a dokáží pleť revitalizovat. Navýší přirozené procesy odolnosti a obranyschopnosti.

CLEANSING PEELINGS & EXFOLIATORS - peelingy & exfoliátory

Jednotlivé produkty čisticí řady mají zcela odlišná složení odvíjející se z jejich rozdílného zaměření na určitý typ pleti nebo jeho aktuální požadavky a deficity.

45673-1_beh_bd-md-cleansing_75ml_anti-tox_thermo-peeling_tube_eng_300dpi.jpg

Detoxikační, antibakteriální peeling se zahřívací funkcí & mechanickým exfoliačním efektem je vhodný pro každý typ pleti kromě pokožky extrémně citlivé, pleti s rozšířenými kapilárami nebo rozsáhlými záněty. Pročiští pokožku do hloubky pórů, oprostí od odumřelých kožních buněk, zbaví ji nečistot a usazenin a podílí se na  odstranění toxinů. Navýší vlastní teplotu kůže o několik procent. Stimulace krevního oběhu a posílení transportu kyslíku a živin ke kožním buňkám podpoří navýšení imunitní funkce a vlastní obranyschopnosti pleti. Dochází k zahlazení linií a vrásek, ke korekce tvorby kožního mazu, zjemnění pórovitosti a podpoře absorpce pečujících složek.


Aplikace: Nanést na lehce navlhčenou očištěnou a tonizovanou pleť a nechat rozvinout požadovaný termo efekt. Doba působení na pleti je maximálně 2 až 3 minuty. Následně navlhčenými prsty lehce promasírovat a provést exfoliaci. Důkladně odstranit a smýt z povrchu pleti. Frekvence aplikace se odvíjí od individuálních požadavků dané pleti, ideálně 1x měsíčně.

Upozornění: Neuchovávat při teplotě nad 25 ⁰ C. Nevystavovat pleť slunečním paprskům po aplikaci.

43606_bd-md-cleansing_soft-abrasion_50ml_300dpi.jpg

Abrazivní peeling pudrové konzistence s obsahem přírodních enzymů kombinuje účinek enzymatického a mechanického peelingu. Je vhodný pro každý typ pleti. S mimořádnou šetrností pečuje také o pokožku citlivou a o pleť s rozšířenými žilkami se sklony ke kuperóze. Odstraní odumřelé buňky z povrchu pokožky a podpoří tvorbu zdravých buněk. Zabrání extrémnímu přesušení, tvorbě zánětlivých procesů a působí antibakteriálně. Koriguje vzhled vrásek, jemných jizev a pigmentových skvrn. Celkově zahladí strukturu pleti, vypne a zklidní její reliéf.


Aplikace: Nepatrné množství peelingu emulgovat v misce s BIODROGA Skin Lotion Mild - Jemnou pleťovou vodou. Vyšlehat štětcem do vzniku pěny. Vzniklou pěnu nanést na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechat působit 3 až 5 minut a poté navlhčenými prsty promasírovat. Smýt důkladně vlažnou vodou. Četnost aplikace se odvíjí od potřeb pleti, nejlépe 1x týdně.

Důležité: Vyvarovat se kontaktu s očima! Po použití nevystavovat pleť slunečnímu záření.

43022_bd_md_cleansing_peeling_30ml_300dpi.jpg

Jemný kosmeticko-chemický peeling funguje na podkladě obsahu ovocných extraktů, které jsou bohaté na přírodní AHA kyseliny. Jeho součástí nejsou peelingové brusné částice. Je vhodný pro všechny typy pleti, s výjimkou pokožky extrémně citlivé a pleti s rozšířenými kapilárami (kuperóza). Odstraní odumřelé, zrohovatělé buňky a podpoří obnovu nových kožních buněk. Zjemní rozšířené póry, upraví tvorbu kožního mazu, koriguje linie a vrásky a dokáže redukovat pigmentové skvrny. 


Aplikace: Nanést, nejlépe večer, na vyčištěnou, tonizovanou pleť obličeje, krku i dekoltu a vynechat oční partie. Nechat působit 2 až 3 minuty. Poté důkladně smýt.

Četnost aplikace závisí na aktuálních potřebách pokožky. Nejlépe 1x týdně.

Důležité: Vyvarovat se kontaktu s očima! Po použití nevystavovat pokožku slunečnímu záření.