BIODROGA MD


CLEANSING - čisticí řada

Pravidelné, správně zvolené čištění je z hlediska funkčnosti pokožky velmi důležité. Závisí na něm nejen její zdravý vzhled, také podpora dýchací funkce, obnova buněk, zachování správné hodnoty pH a efektivita zpracování složek z pěstících produktů.


Čisticí řada CLEANSING obsahuje koncentrované čistící produkty s vyváženým složením a hodnotou pH, které poskytují pleti čistý reliéf a podpoří její přirozené procesy ochrany, odolnosti a obranyschopnosti. 

Extrakt ze semen granátového jablka              

Působí jako antioxidant a chrání přirozené funkce odolnosti, obranyschopnosti a ochrany.

Aloe Vera

Na základě komplexního složení má rozličné účinky na jednotlivé funkce pokožky. Váže hydrataci, podporuje tvorbu kožních buněk, má vyhlazující a zklidňující efekt.

43830_bd_md_cleansing_refreshing_skin_lotion_200ml_300dpi.jpg

Bohatá konzistence pleťové vody je vhodná pro všechny typy pleti kromě pokožky extrémně citlivé. Intenzivně dočistí pleť, stabilizuje její ochranný kyselý plášť a posílí její odolnost. Zabraňuje extrémnímu přesušení, dohlédne na hydrataci a jemně pleť osvěží. Připraví pokožku na optimální působení dále aplikovaných pečujících produktů.


Aplikace: Nanést na vatový tampón a aplikovat jemnými tahy na pleť obličeje, krku a dekoltu.

45261_biodroga_md_cleansing-72dpi.jpg

Jemná konzistence čisticího produktu je určena pro každý typ pleti v jakémkoliv věku kromě pokožky extrémně citlivé. Během čištění odstraní ulpívající částečky z povrchu pleti, make-up atd. a přitom nenaruší přirozený kožní plášť pleti a pH. Působí jako antioxidant, zabrání přesušení, zvýší přirozenou odolnost pleti, viditelně zjemní a zahladí její strukturu a připraví pleť na ošetřující péči.


Aplikace: Nanést vlhkými prsty a dlaněmi na pleť obličeje, krku a dekoltu a krátce vmasírovat. Poté smýt dostatečným množstvím vody. Produkt také lze nanést na navlhčený vatový tampón a pleť jím jemnými tahy vyčistit.