BIODROGA MD

ANTI-AGE EGF/R

Anti-age produktová řada nejvyšší úrovně je určena pro enormně náročnou, zralou pleť vykazující dočasné či trvalé projevy únavy a vyčerpání. Receptury produktů plně čerpají z nejaktuálnějších vědeckých studií a technologií, které se uplatňují při jejich vývoji i výrobě. Nejdůležitější je však zaměření na nejnovější medicínské poznatky ve složení lidské pokožky a přirozeně fungující faktory pleti.

Produkty Anti-Age EGF/R se cíleně soustředí na přirozený faktor pokožky, tzv. EGF (EpidermalGrowthFactor neboli epidermální růstový faktor).
Tento růstový faktor  objevilidva vědci - Stanley Cohen a Rita Levi-Montalcini a v roce 1986. Za tento převratný objev obdrželi Nobelovou cenu za medicínu.

 

Důležité pojmy:
EGF (Epidermal Growth Factor)
je přirozená funkce lidské pokožky. Jedná se o epidermální růstový faktor, jehož aktivita se v důsledku počínajících procesů stárnutí pokožky výrazně snižuje.

 

PRODUKTY ANTI-AGE EGF/R neobsahují:

parabeny, minerální oleje, emulgátory, barviva a parfemaci

 

Hlavní účinné látky:
EGF/R
Přirozená replika lidského epidermálního růstového faktoru (EGF) získaná biotechnologickou cestou. Je zapouzdřena v liposomech, které snadno pronikají do podkožních prostor. Složka EGF/R podporuje obnovu kožních buněk, zpomaluje přirozené procesy stárnutí epidermu, zvyšuje elasticitu, zpevňuje strukturu pleti, posiluje její hustotu a výrazně zjemňuje linie a vrásky.

43774_bd_md_cell_booster_serum.jpg

Vysoce aktivní anti-age sérum,hedvábné konzistence, je určeno pro náročnou zralou pleť. Zajistí okamžitou, dlouhodobou hydrataci, vyplní hluboké linie a zpevní obličejové kontury. Vlhkostní složka Aquamax™, vytvořená na bázi aminokyselin, optimalizuje přirozený hydratační faktor pokožky (NMF – Natural MoisturizingFactor) a posiluje kyselinu hyaluronovou obsaženou v pokožce. Sérum stimuluje přirozený růst nových buněk, celkově restrukturalizuje pokožku a viditelně zpomaluje procesy stárnutí.

43773_silver_cell_booster_24-hodinovy_krem.jpg

Vysoce koncentrovaný, anti-age pečující krém využívá ve své receptuře významný objev epidermálního faktoru pleti oceněný Nobelovou cenou. Zajišťuje pokožce nejvyšší možnou obnovu, revitalizaci, regeneraci a hydrataci. Poskytuje pleti maximální ochranu přes den a během noci se jeho efekt výrazně stupňuje. Podporuje obnovu kožních buněk, zpomaluje přirozené procesy stárnutí epidermu, zvyšuje elasticitu a hustotu pokožky.

43775_silber_bd_md_cell_booster_ocni_krem.jpg

Vydatná textura anti-age krému je určena pro náročné, zralé oční partie vykazující občasné či trvalé projevy únavy a vypětí. Zajistí intenzivní anti-aging, stimuluje přirozený růst kožních buněk a zásobuje pleť hydratací. Obsažený Aljadur Complex poskytuje pokožce liftingový efekt, podporuje její pružnost a napomáhá eliminovat vrásky. Oční krém redukuje tmavé kruhy i otoky v oblasti očí a podporuje optimální pružnost očních víček.