BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD ANTI-OX - antioxidační séra


Anti-oxidační sérum s efektem proti stárnutí 30 ml

Anti-Age Advanced Formula 0,3 Serum
44076_bd_md_beh_anti-ox_anti-age_cer_serum_30ml_i140853_14_300dpi.jpg

Koncentrované sérum s obsahem retinolu, který je do pokožky uvolňován postupně na základě speciální technologie, má výjimečné regenerační vlastnosti. Pečuje o předčasně stárnoucí pokožku poškozenou světlem a UV zářením. Chrání před UV stresem a redukuje již vzniklá poškození pleti, jako jsou pigmentové skvrny, vrásky, přesušení nebo dehydratace. Zároveň působí proti jejich dalšímu vzniku. Funguje jako antioxidant, koriguje známky předčasného stárnutí, vyplní první i hluboké vrásky a mírní intenzitu tmavých pigmentových skvrn. Zvýší komunikaci a regeneraci kožních buněk. Zajistí dostatečnou tvorbu kolagenu, posílí pevnost pleti a chrání před ztrátou elasticity.

Anti-oxidační sérum proti poškození pleti světlem a UV zářením 30 ml

Pre-Sun Advanced Formula 0,5 Serum
44077_bd_md_beh_anti-ox_pre-sun_fc_serum_30ml_i140851_08_300dpi.jpg

Pleťové sérum předchází projevům předčasného stárnutí z důvodu UV stresu, ochraňuje před slunečními paprsky a pomáhá pokožce lépe se bránit volným radikálům. Obsažená kyselina ferulová a Matrix-Peptidy spolupracují s buňkami pokožky, minimalizují poškození pleti a přispívají k její vyšší obranyschopnosti. Stimuluje produkci nového kolagenu, hydratuje, zvyšuje elasticitu i pevnost pleti a redukuje povadlost pokožky. Zjemňuje vzhled linií a vrásek, pigmentových i stařeckých skvrn a dodá pleti celistvý vzhled.

Anti-glykační sérum proti poškození kožních buněk 30 ml

Anti Glycation DNA Advanced Formula 2,5 Serum
44078_bd_md_beh_anti-ox_anti-glycation_ceg_serum_30ml_i140850_10_300dpi.jpg

Speciální sérum zmírňuje procesy pokožky, které mají za následek poškození kožních buněk, srůstání pojivových tkání, narušení kolagenové syntézy a nedostatečnou tvorbu kolagenu. Obsažená anti-oxidační složka Glutathion Mimetic Peptide přesně napodobuje vlastnosti peptidu přirozeně se nacházejícího v našem těle. Tento peptid podporuje aktivitu anti-oxidačních enzymů a působí proti oxidačnímu stresu. Posílí pokožku před negativním vlivem volných radikálů a oddálí předčasné stárnutí. Má výrazný anti-aging efekt.

  • peptide_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o_parfum_en.png anti-oxidantien_en.png dermatologisch_en.png vitamine_en.png