BIODROGA MD lékařská péče o pleť

SKIN BOOSTER SERUMS


Gelový kocentrát s kyselinou hyaluronovou 50 ml

Hyaluronic Acid Gel Concentrate
67skin_booster_hyaluronic_acid_gel_concentrate.jpg

Koncentrát kyseliny hyaluronové je vysoce koncentrovaný preparát gelové konzistence, jehož základem je čistá kyselina hyaluronová. Zcela výjimečná receptura vyniká zakomponováním patentovaného a dlouhodobě klinicky testovaného komplexu peptidů, který účinně podporuje regeneraci a obnovu buněk pokožky. Zároveň neobsahuje žádná barviva, parfemaci, emulgátory, minerální oleje ani parabeny. Čistá kyselina hyaluronová v kombinaci se super kyselinou hyaluronovou jsou zárukou dlouhodobé intenzivní hydratace a současně pleť ochrání před nadměrným přesušením. Hyaluronic Acid Gel Concentrate je určen k maximálnímu oddálení chronologického stárnutí, vyhlazení vrásek a k celkovému omlazení pleti.

Intenzivní hydratační sérum 30 ml

Intense Moisture Serum
43335_skin_booster_30ml_intense_moisture_serum.jpg

Intenzivní hydratační sérum je určeno především pro pokožku s nedostatkem vlhkosti, tvorbou vrásek ze sucha a také pro pleť, která je dlouhodobě zatížena klimatizovaným prostředím. Jeho základem jsou inovační klinicky testované složky s hydratačním efektem pod názvem AquaMAX™. Vědecké testy prokázaly, že tyto koncentrované látky mají podobný účinek jako kyselina hyaluronová. Obsažený pšeničný protein a extrakt z mořských řas stimulují snížené funkce pokožky, zjemní suché linie i vrásky a zajistí pleti dostatečnou elasticitu. Intense Moisture Serum cíleně oddálí předčasné stárnutí pokožky a je vhodné pro všechny typy pleti bez ohledu na věkovou kategorii.

Protipigmentové sérum 30 ml

Anti Pigment Spot Serum
43310_skin_booster_30ml_anti-pigment-spot_serum.jpg

Anti-pigmentové sérum je cíleně zaměřeno na pokožku se sklony k tvorbě pigmentových skvrn. Bylo vytvořeno s ohledem na správné fungování důležité melaninové syntézy v pokožce a při jeho pravidelném používání se výrazně zjemní a v mnoha případech zcela odstraní pigmentové poruchy. Rostlinný extrakt Actipone® Nutgrass získaný z kořene trávy nutgrass úspěšně řeší již vzniklé hyperpigmentace a zabrání jejich další zvýšené tvorbě. Biosyntetická látka Alpha-Arbutin má enormní zesvětlující efekt a stimuluje pokleslé funkce pokožky. Anti Pigment-Spot Serum vyrovnává hladinu hydratace, navyšuje obrannou sílu pokožky a má výrazný zklidňující efekt. Při jeho požívání je nutné nevystavovat pokožku silnému slunečnímu záření a používat produkty a vyšším UV faktorem.

Sérum proti UV stresu 30 ml

Anti-UV Stress Serum
skin_booster_anti-uv-stress_serum.jpg

Sérum proti UV stresu jednoduše vyřeší dlouhodobé či začínající poškození pokožky, které bylo zapříčiněno vlivem UV záření. Představuje zároveň preventivní řešení před vznikem těchto poškození a zajistí velmi účinnou intenzivní ochranu pro každý typ pleti. Obsažená biotechnologická látka Repair komplex navyšuje obrannou sílu epidermu a stimuluje důležitou kolagenovou syntézu. Účinná substance PhytoCell Tec™ Alp Rose, získaná z odolné alpské růže, podporuje vitalitu i životnost kmenových buněk pokožky. Anti-UV Stress Serum je protistresové sérum, které nabízí aktivní ochranu i prevenci z hlediska působící klimatické zátěže a pomáhá reaktivovat pokleslé funkce pokožky.

Sérum zjemňující póry 30 ml

Pore Refining Serum
43307_skin_booster_30ml_pore_refining_serum.jpg

Sérum zjemňující póry je určeno pro problematickou, obzvláště pórovitou a lesknoucí se pokožku. Zabraňuje vzniku zánětlivých procesů, černých teček a zcela upravuje narušené funkce pokožky. Přírodní extrakt z řecké pistácie Pore Away zapouzdřený v liposomech  reguluje tvorbu kožního mazu, má matující efekt a zjemňuje zvětšené póry. Výhradně rostlinná složka Fucogel® optimalizuje hladinu hydratace a dokáže ji navýšit až o 80%. Zároveň vytvoří na povrchu pokožky hydratačně-ochranný film, který výrazně zjemňuje linie i vrásky a vyhlazuje povrch pleti. Pore-Refining Serum dodá čistý zdravý vzhled, podpoří celkové sjednocení tónů pokožky a vyhladí její strukturu.

Vypínající sérum s okamžitým efektem 30 ml

Instant Lift Serum
skin_booster_kapseln_6_300dpi.jpg

Vypínající sérum s okamžitým efektem je vysoce účinné liftující sérum, které stimuluje regenerační schopnost pokožky. Zaměřuje se především na péči o předčasně stárnoucí pleť s nedostatkem vitality, hydratace a okysličení. Obsažený čistý extrakt z kořene rostliny Yam funguje jako přírodní fytohormon, okamžitě probouzí unavené funkce pokožky a podporuje viditelné omlazení pleti. Složka Phytosan  získaná ze sojových bobů sníží hloubku vrásek, zvýší pevnost pleti a podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu. Instant Lift Serum efektivně podporuje regenerační schopnosti pokožky a účinně bojuje s projevy předčasného stárnutí.  

Komplexní sérum proti stárnutí 30 ml

Total Anti-Age Serum
skin_booster_total_anti-age_serum.jpg

Vysoce koncentrované anti-aging sérum s protivráskovým efektem je speciálně vyvinuto pro zralou náročnou pleť. Intenzivně aktivuje oslabené funkce pokožky, podporuje obnovu i dělení kožních buněk a zabraňuje tak předčasnému stárnutí. Obsažený extrakt z kořene rostliny yam a extrakt z jetele lučního fungují jako fytohormony a mají na stav pokožky výrazný omlazující efekt. Hexapeptidy jsou kosmetickou variantou Botulinum Toxinu a mají schopnost vyhladit hlubší i výrazové vrásky. Total Anti-Age Serum vypíná reliéf pleti, vyhlazuje její strukturu a maximálně oddálí jakkoliv podmíněné stárnutí pokožky.