BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA SK BOOSTER


Vysoce koncentrovaný Anti-Age krém s retinolem 50 ml

Anti-Age Retinol 0,3 Creme
44071_bd_md_etikett_sk_booster_anti-age_retinol_cream_tiegel_50ml_i1407139_05_300dpi.jpg

Vysoce koncentrovaný anti-age krém s obsahem peptidů a anti-oxidačních vitamínů je určen pro každý typ náročné pokožky s projevy stárnutí, kromě pleti extrémně citlivé. Regeneruje kožní buňky, posiluje obranyschopnost pleti a působí jako účinný antioxidant. Navýší produkci kolagenu, dopní hydrataci do pleti a posílí její elasticitu i vypnutí. Vyplní jemné i hlubší vrásky a zcela vyhladí strukturu pokožky. Působí také velmi efektivně proti tvorbě hyperpigmentových skvrn. Anti-Age krém podpoří komunikaci kožních buněk, aktivuje regeneraci a zpomalí procesy stárnutí.

Koncentrát s efektem kosmetického botoxu 10 ml

Hyaluron Concentrate 10
43793_bd_md_hyaluronic_acid_concentrate_ampoule_10ml_i140222_5_300dpi.jpg

Vysoce účinný anti-age koncentrát s obsahem peptidů a čisté kyseliny hyaluronové kombinuje efekt podobný "botox" péči s maximální hydratací. Zapojí se aktivně do regeneračních procesů pleti a podpoří přirozenou komunikaci a obnovu buněk. Redukuje výraznou ztrátu elasticity, okamžitě retušuje jemné linie a výrazně koriguje hluboké i mimické vrásky. Předchází jejich dalšímu vzniku a zvýšenému prohlubování. Navýší schopnost pokožky vázat hydrataci a dlouhodobě ji v pleti ukotví. Zpevňuje obličejové kontury, zvýší hustotu pleti a celkově pokožku "vypolstruje".

 

Hypoalergenní Anti-Age sérum v krému s peptidy 50 ml

Lacto-Peptide 8/10 Serum in Cream
43947_bd_md_tiegel_sk_booster_lactobionic_peptide_cream_serum_etikett_50ml_i140768_10_300dpi.jpg

Hypoalergenní anti-age sérum v krému s obsahem peptidů je určeno pro zralou, náročnou pokožku, která může trpět projevy přecitlivělosti. Obsahuje citlivě sestavenou kombinaci kyseliny lactobionové, Matrix-Peptidů a Signal Peptidu EDP3. Tyto složky jsou zakomponovány v nejvyšší koncetraci, která je posílena o vyjímečnou texturu séra v krému. Stimuluje přirozený epidermální faktor růstu pokožky a aktivuje tvorbu i obnovu kožních buněk. Posílí tvorbu kolagenu a působí proti zatěžujícím oxidačním procesům. Zachová v pokožce dostatečnou vlhkost a zvýší její elasticitu. Zpevní obličejové kontury, viditelně zjemní strukturu pleti a "retušuje " viditelnost rozšířených pórů. Pomáhá vyplnit první jemné i hluboké vrásky zevnitř. Výrazně omladí a zjemní vzhled pleti.

Koncentrované anti-age sérum s anti-oxidačním a botox efektem 30

PepTox Serum Fluid
44206_bd_md_sk_booster_peptox_serum_fluid_30ml_i150303_3_n_300dpi.jpg

Vysoce účinné, koncentrované sérum s obsahem peptidů kombinuje účinek podobný "botox" péči s anti-age a anti-oxidačním efektem. Okamžitě vyplní první jemné, naznačené linie. Redukuje hluboké i mimické vrásky, jejichž hloubku vyřeší zcela individuálně postupnou či okamžitou korekcí. Současně velmi účinně předchází jejich další tvorbě a zvýšenému prohlubování. Viditelně i citelně vypne a zpevní obličejové kontury. Dohlédne nad dostatečnou, přirozenou tvorbou kolagenu i elastinu v pokožce a zároveň na optimální obsah hydratace. PepTox Sérum Fluid celkově posiluje regenerační procesy, zamezí jejich kolísání, nadměrnému zrychlení či naopak zpomalení a zabezpečí, aby veškeré funkce pokožky probíhaly ve správném rytmu bez jakéhokoliv stresu a zatížení pleti.

Kyselinové sérum pro regeneraci nečisté pleti 30 ml

Skin Resurface Acid Serum for impure skin
44205_bd_md_sk_booster_skin_resurface_saeure_unreine_haut_30ml_i150340_6_300dpi.jpg

Sérum obnovující pleť představuje novou metodu kosmetické péče, která kombinuje důležitý peelingový a pečující efekt. Je vyvinuto k obnově a regeneraci nečisté, mastné, zánětlivé a problematické pokožky, která může zároveň trpět vyšší tvorbou kožního mazu. Obsahuje zcela přesně provázanou kombinaci kyselin sestavenou z kyseliny mléčné, glykolové a salicylové. Odstraňuje tak odumřelé kožní buňky, zajistí dostatečnou tvorbu nových kožních buněk a jejich bezproblémové proniknutí na povrch pleti. Má výrazný antibakteriální a protizánětlivý efekt. Urychluje hojení vzniklých nedostatků, jako jsou pupínky, černé tečky či záněty a předchází jejich další tvorbě. Výrazně také koriguje pórovitoist, zjemňuje linie i vrásky a redukuje hyperpigmentaci. Sérum posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a napomáhá k celistvé struktuře pleti bez viditelných nedostatků.

Liftingová, omlazující maska s okamžitým efektem 50

Lacto Glucan Lifting Mask
45329-bd-md-sk-booster_anti-age_lacto-glucan_lifting_mask_72dpi.jpg

LACTO GLUCAN LIFTING MASKA

MODERNÍ 3D TECHNOLOGIE zaručí 100% výsledky v naprosto v rekordním čase.

Nadčasová anti-age maska vykazuje tyto účinky:

  • „second skin efekt“, efekt druhé kůže
  • okamžitý lifting
  • formování kontur
  • výrazná redukce linií a vrásek
  • posílení objemu a hustoty pleti
  • navýšení pružnosti
  • intenzivní hydratace
  • korekce pórovitosti
  • anti-oxidační vlastnosti

Kombinace koncentrovaných,čistě přírodních složek tvořená glukan  biopolymery, glykopolymery, Tensinem® a kyselinou  laktobionovou vykazuje 3-úrovňový anti-age účinek.