BIODROGA MD lékařská péče o pleť

SKIN BOOSTER


45545_bd_md_eti_skin_booster_vitamin_c_power_concentrate_30ml_i180341_9_int_300dpi.jpg

Revitalizační koncentrát posiluje a restartuje funkce pleti. Účinně pohlcuje volné radikály a ochhrání pokožku před poškozením. Současně podporuje její odolnost a navyšuje ochranný mechanismus proti mikrobům a bakteriím. Dohledne na hladinu hydratace a důležitou tvorbu kolagenu. Postará se o oodálení předčasného stárnutí, zahlazuje linie a vrásky a sjednocuje tón pleti. Zklidňuje projevy citlivosti a poskytuje pleti zářivější výraz.

 

skin_booster_anti-age_lacto-peptide_cream_serum_tiegel_int_2.jpg

Hypoalergenní anti-aging krém je určen pro zralou náročnou pokožku, která může trpět projevy přecitlivělosti. Stimuluje přirozený epidermální faktor růstu pokožky a aktivně se zapojí do regeneračních procesů pleti. Aktivuje tvorbu a obnovu kožních buněk, podpoří tvorbu kolagenu a zvýší hladinu hydratace. Má antioxidační vlastnosti a působí proti škodlivým oxidačním procesům. Dohlédne na pevné kontury obličeje a redukuje hloubku vrásek.

 

 

 

Vysoce koncentrované sérum s mnohočetným účinkem ochraňuje pleť před ataky znečišťujících látek (průmyslovými, automobilovými plyny a těžkými kovy), které jsou volně rozptýleny ve vzduchu a unášeny až do vzdálenosti 800 km. Jejich částice jsou natolik malé, že volně proniknou do nitra pokožky a často způsobují přecitlivělosti, podráždění, vznik pigmentových skvrn, zvýšenou produkci kožního mazu, dehydrataci a také celkové vyčerpání pokožky a spuštění procesů stárnutí.

Sérum předchází tvorbě mikrozánětů v pleti, které vznikají na podkladě buněčného stresu a při oslabení imunitního systému. S přibývajícím věkem se mikrozáněty pleti vyskytují ve větší míře a jsou původci spuštění procesů stárnutí, neboť narušují přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu.

Přírodní složka Bio Protection PM 2,5 funguje jako filtr znečišťujících látek:

 • blokuje a ochraňuje pleť před nejmenšími škodlivými částicemi
 • posílí buňky pleti
 • působí jako intenzivní anti-oxidant
 • redukuje pigmentové skvrny

Studie složky Bio Protection PM 2,5 potvrdily:

40% ochranný účinek po 72 hodinách

27% korekci pigmentových skvrn po 28 dnech

12,5% redukci tvorby mazu po 28 dnech
0,38% navýšení projasnění pokožky po 28 dnech

Rostlinný komplex Dermapeace koriguje vznik mikrozánětů:

 • působí i proti větším zánětům pleti
 • minimalizuje podráždění a alergické reakce
 • redukuje linie a vrásky
 • posiluje pevnost a pružnost pleti
 • navyšuje obnovující, regenerační a opravné funkce pleti

Studie účinku složky Dermapeace poukázaly na:

46,6% rychlejší zotavení bariéry kůže po 14 dnech

Složka rostlinného původu Aquarich® doplní hydrataci:

 • zaplaví pleť vlhkostí
 • zabrání enormní ztrátě vody z pokožky
 • koriguje přesušené lokality

4086100455205_bd_md_sachet_skin_booster_microlift_anti-age_vliesmaske_i180176_4.png

Je naplněna koncentrovaným pleťovým sérem s regeneračním, hydratačním a anti-age efektem. Působí jako okamžitý minilifting. Zpevní kontury obličeje, redukuje vrásky a podpoří pružnost pleti tím, že posílí přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Je velmi důležitým anti-oxidantem, který pleť podpoří v její obranyschopnosti. Vyplní pleť "zevnitř" a dohlédne na zpomalení procesů stárnutí.

 

.

 

skin_booster_leave-on_acid_serum_anti-age_30ml_int_2.jpg

Anti-Age sérum s obsahem vysoké koncentrace kyselin je efektivní formou péče, která kombinuje exfoliační účinek s podporou správné obnovy pleti. Představuje adekvátní náhradu za běžně používaný peeling se silnějšími vlastnostmi nebo chemickou exfoliaci pleti. Proniká do hlubších vrstev pokožky. Je vyvinuto pro regeneraci náročné, unavené pokožky s výskytem vrásek, nerovností, pigmentových skvrn a pro pleť s narušenou tvorbou kolagenu. Vysoký procentuální podíl kyseliny glykolové (koncentrace 20%) odstraňuje z povrchu kůže odumřelé buňky, usnadňuje cestu novým buňkám a posiluje jejich přirozenou obnovu. Sérum obsahuje vysoce efektivní druh anti-oxidačního peptidu, který je identický s peptidem přirozeně tvořeným v naší pleti. Optimalizuje tak tvorbu kolagenu, vyhlazuje linie i vrásky a zabraňuje poškození kožních buněk. Současně napomáhá k redukci stávajících poškození pleti, jako jsou pigmentové skvrny, nerovnosti, viditelné zvešené póry či záněty. Okamžitě zbavuje pokožku unaveného, fádního obrazu.

Není určeno pro extrémně citlivou pleť.

Jedná se o koncentrovaný produkt. Konzultujte jeho aplikaci s odborníkem v kosmetickém salonu Biodroga či na našich telefonních kontaktech.

60350x264-45329-bd-md-sk-booster_anti-age_lacto-glucan_lifting_mask_72dpi.jpg

MODERNÍ 3D TECHNOLOGIE zaručí 100% výsledky v naprosto v rekordním čase.

Nadčasová anti-age maska vykazuje tyto účinky:

 • „second skin efekt“, efekt druhé kůže
 • okamžitý lifting
 • formování kontur
 • výrazná redukce linií a vrásek
 • posílení objemu a hustoty pleti
 • navýšení pružnosti
 • intenzivní hydratace
 • korekce pórovitosti
 • anti-oxidační vlastnosti

Kombinace koncentrovaných,čistě přírodních složek tvořená glukan  biopolymery, glykopolymery, Tensinem® a kyselinou  laktobionovou vykazuje 3-úrovňový anti-age účinek.

skin_booster_instant_lift_serum_30ml_int_2.jpg

Vysoce účinné liftující sérum, které stimuluje regenerační schopnost pokožky. Zaměřuje se především na péči o předčasně stárnoucí pleť s nedostatkem vitality, hydratace a okysličení. Obsažený čistý extrakt z kořene rostliny Yam funguje jako přírodní fytohormon, okamžitě probouzí unavené funkce pokožky a podporuje viditelné omlazení pleti. Složka Phytosan  získaná ze sojových bobů sníží hloubku vrásek, zvýší pevnost pleti a podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu. Instant Lift Serum efektivně podporuje regenerační schopnosti pokožky a účinně bojuje s projevy předčasného stárnutí.

skin_booster_retinol_anti-age_night_cream_tiegel_50ml_int_2.jpg

Anti-age krém s antioxidačním a regeneračním účinkem je určen pro každý typ náročné pokožky s projevy stárnutí v jakékoliv chronologické fázi. Není vhodný pro pleť extrémně citlivou s projevy podráždění.Podpoří účinně komunikaci buněk pokožky a aktivuje kolagenovou syntézu. Je velmi účinným antioxidantem, doplní hydrataci do pleti a zvýší elasticitu i vypnutí pokožky. Působí proti tvorbě pigmentových skvrn a navýší obranyschopnost pleti.

skin_booster_hyaluron_concentrate_10_flasche_10ml_int_2.jpg

Maximálně účinný koncentrát s vysokým procentuálním obsahem čisté kyseliny hyaluronové. Alternuje „botox“ péči a kombinuje ji s podporou maximální hydratace. Je určen pro pleť s výskytem hlubokých a mimických vrásek. Ihned po aplikaci do linie vrásek v pleti intenzivně pracuje tak, že rozvolní staženou pokožku, znehybní mimické reakce a okamžitě redukuje hloubku a viditelnost vrásek.

peptox_serum.png

Vysoce účinné sérum je zcela neinvazivní dermo-kosmetickou metodou ošetření pleti. Kombinuje účinek podobný „botox“péči s anti-age a anti-oxidačním efektem.  Viditelně i citelně zpevňuje obličejové kontury, optimalizuje tvorbu kolagenu a podporuje přirozenou elasticitu pleti. Okamžitě redukuje jemné vrásky a postupně koriguje hluboké i mimické vrásky. Poskytuje vyrovnanou hladinu hydratace, zjemňuje a zahlazuje strukturu pleti.

skin_booster_50ml_hydratisierendes_hyaluronsaeure_gelkonzentrat_int_2.jpg

Vysoce koncentrovaný produkt je učen pro pokožku vykazující předčasné stárnutí podmíněné jakoukoliv příčinou a zajistí intenzivní anti-aging efekt. Dlouhodobě a intenzivně zásobuje pokožku hydratací, chrání ji před vysoušením a regeneruje kožní buňky. Zjemňuje suché linie a vrásky, zpevňuje, navrací přirozenou elasticitu a komplexně zjemní strukturu povrchu pleti.

 

 

45540_bd_md_skin_booster_intense_moisture_serum_30ml.jpg

Vysoce koncentrované hydratační sérum je určeno především pro pokožku s nedostatkem vlhkosti a s kolísající rovnováhou mezi obsaženými kožními lipidy a podílem hydratace. Poskytuje dlouhodobé zásobení hydratací s hlubokým efektem. Stimuluje snížené funkce pokožky, podporuje elasticitu a vypíná kontury. Redukuje přesušené lokality i vrásky ze sucha. Působí proti předčasnému stárnutí pokožky způsobenému vlivem okolního prostředí

Protipigmentové sérum 30 ml

Anti-Pigment-Spot Serum
skin_booster_anti-pigment_spot_serum_30ml_int_2.jpg

Anti-pigmentové sérum se zaměřuje na pokožku s viditelnou pigmentací. Úspěšně odstraňuje či zesvětluje již vzniklé hyperpigmentace a je účinnou ochranou před jejich dalším výskytem. Stimuluje pokleslé funkce pokožky, přispívá k dostatečné tvorbě kolagenu, podporuje hladinu hydratace a navyšuje obrannou sílu pokožky.

Sérum proti UV stresu 30 ml

Anti-UV Stress Serum
56350x264-skin_booster_anti-uv-stress_serum.jpg

Antistresové sérum chrání pokožku proti UV záření a klimatickým výkyvům. Velmi účinně napravuje již vzniklá poškození pokožky, která jsou těmito faktory zapříčiněna. Navyšuje obrannou sílu epidermu, stimuluje kolagenovou syntézu a podporuje vitalitu a životnost kmenových buněk pokožky. Působí proti předčasnému stárnutí pokožky a pomáhá reaktivovat pokleslé funkce pokožky

skin_booster_pore-refining_serum_30ml_int_2.jpg

Zjemňující sérum je určeno pro pleť s viditelnou pórovitostí. Postupně redukuje tento projev, zabraňuje vzniku zánětlivých procesů, černých teček a zcela upravuje narušené procesy pokožky. Ovlivňuje produkci kožního mazu a matuje. Optimalizuje hladinu hydratace, zjemňuje linie a vrásky a stimuluje přirozené funkce pokožky. 

 

skin_booster_anti-ox_anti-age_retinol_serum_30ml_int_2.jpg

Antioxidační sérum s efektem proti stárnutí se zaměřuje zejména na pleť s deficity v důsledku zvýšeného stresu, zejména UV záření. Chrání a posiluje pokožku před UV stresem a preventivně působí proti vzniku poškození. Redukuje již vzniklá poškození pokožky, jako jsou pigmentové skvrny, vrásky, přesušení, ztráta elasticity či dehydratace. Podpoří kolagenovou syntézu a zajistí tvorbu nového kolagenu. Aktivně se zapojí se do regeneračních procesů pleti a navýší komunikaci kožních buněk i jejich obnovu. Posílí obrannou sílu pokožky a působí jako antioxidant

 

 

Posílí pevnost pleti                                                                                                                                                                                                                  Mírní intenzitu tmavých pigmentových skvrn                                                                Výrazně zpomalí proces předčasného stárnutí

skin_booster_anti-ox_anti-glycation_serum_30ml_int_2.jpg

Anti-oxidační sérum výrazně zmírňuje degenerativní procesy v pokožce vyvolané glykačním zatížením*, které vede k projevům stárnutí, k poškození kožních buněk a k narušené kolagenové syntéze. Působí proti volným radikálům a oxidačnímu stresu. Podporuje aktivitu anti-oxidačních enzymů a navyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Ochrání pleť před poškozením a navýší kolagenovou syntézu. Upraví funkce pokožky k optimálnímu výkonu a má výrazný anti-aging efekt.


* Glykace je termín označující vazbu molekul cukru v pojivové tkáni. Nejnovější výzkumná zjištění ukazují, že kromě volných radikálů je tento proces poškozující buňky dalším rozhodujícím faktorem pro předčasné stárnutí kůže.

Glukóza je sama o sobě životně důležitá pro výživu buněk. Avšak její nadbytek v buňkách je škodlivý pro celé tělo a samozřejmě také i pro pokožku.

 

 

19350x264-44077_bd_md_beh_anti-ox_pre-sun_fc_serum_30ml_i140851_08_300dpi.jpg

Pleťové sérum předchází projevům předčasného stárnutí z důvodu UV stresu, ochraňuje před slunečními paprsky a pomáhá pokožce lépe se bránit volným radikálům. Spolupracuje s buňkami pokožky, minimalizuje poškození pleti a přispívá k její vyšší obranyschopnosti. Stimuluje produkci nového kolagenu, hydratuje, zvyšuje elasticitu i pevnost pleti a redukuje povadlost pokožky. Zjemňuje vzhled linií a vrásek, pigmentových i stařeckých skvrn a dodá pleti celistvý vzhled.

Konturovací Anti-Age sérum 30 ml

Contouring Anti-Age Serum
45801_bd-md-eti-skin-booster-contouring-anti-age-serum_30ml_i200512_2_int_300dpi.jpg

Koncentrované anti-age sérum s lifting efektem dohlédne na pevné kontury obličeje a vypnutou strukturu pleti. Redukuje projevy stárnutí patrné ve středním a zralém věku. Postará se o posílení tvorby kolagenu i elastinu a podporuje aktivitu kožních buněk. Působí jako účinný antioxidant a chrání pleť před poškozením. Navyšuje regenerační potenciál pleti.


Aplikace: Nanést večer na očištěnou pleť obličeje a krku a lehce vmasírovat. Zejména je důležité věnovat pozornost kontuře obličeje. Následně nanést odpovídající finální péči.

SKIN BOOSTER