BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD CLEAR+


md_clear+_75ml_bb_blemish_balm_01_sand_spf_15_impure_skin_tube_i131228_08_300dpi.jpg

BB balzám s obsahem hydratačních složek je každodenní korekcí a péčí pro nečistou, problematickou pleť v jakémkoliv věku a ročním období. Poskytuje pleti antioxidační ochranu, hydrataci a antibakteriální efekt. Světloodrážející pigmenty retušují dokonale drobné nedostatky pleti jako jsou pupínky nebo začervenání. Také již viditelné vrásky nebo skvrny jsou na pleti méně zřejmé. BB balzám ochrání pokožku před volnými radikály a UV zářením. Zmatňuje její povrch a reguluje tvorbu kožního mazu. Je adekvátní náhradou za běžný denní make-up a zcela sjednotí barevný tón pokožky. BB Blemish Balm je ve dvou velmi příjemných barevných odstínech: Sand (sametově pískový odstín) a Honey (jemně medový odstín)

  • vitamine_en.png mituvschutz_en.png o-farbstoffe_en.png o-pegs_en.png o_mineraloele_en.png mit_hyualuron_en.png dermatologisch_en.png m_lichtschutz_en.png

Pročišťující vlízová maska 5 x 16 ml

Clarifying Sheet Mask for impure skin
45446_bd_md_clear+_sheet_mask_300dpi.jpg

Je naplněna antibakteriálními, protizánětlivými a anti-age  složkami, které dokáží v relativně krátké době eliminovat nežádoucí projevy nečisté, problematické pleti, v podobě zánětů, pupínků, černých teček, rozšířených pórů, lesknoucích se lokalit, zarudnutí, podráždění a také bolesti v oblasti zduřelých zánětlivých procesů. Současně posílí přirozené ozdravné procesy pokožky a zvýší její vlastní odolnost i obranyschopnost.

Působí okamžitým léčivým účinkem, přispívá k oživení a projasnění pleti a navrací pokožce zdravý, vitální vzhled.

45444_bd_md_clear__etikett_anti-pickel-tupfer_5ml_i170936_3.png

Vysoce koncentrovaný protizánětlivý koncentrát s antibakteriálním efektem je určen pro pokožku vykazující tvorbu zánětlivých procesů. Zajistí okamžitou pomoc při řešení těchto nepříjemných nedostatků na pleti. Je vhodný pro lokální nanesení na postižená místa, a to nejlépe večer, neboť na povrchu pokožky vytvoří lehký viditelný film. Obsažené extrakty z heřmánku a měsíčku lékařského mají vysoké hojivé účinky a zmírňují začervenání pokožky. Anti Blemish Stick působí desinfekčně a odstraňuje nezvhledné pupínky i záněty.

45443_bd_md_eti_clear__skin_resurface_saeure_unreine_haut_30ml_i170931_3_dt.png

Sérum s obsahem vysoce procentních kyselin představuje novou metodu kosmetické péče, která kombinuje exfoliační účinek s podporou správné obnovy pleti. Je tedy adekvátní náhradou za běžně používaný peeling se silnějšími vlastnostmi a proniká do hlubších vrstev pokožky. Dopřeje nečisté, problematické pokožce, která trpí záněty, lesklým povrchem, pupínky, rozšířenými póry a dalšími nežádoucími projevy, důkladné pročištění a revitalizaci. Obsahuje přesně provázanou kombinaci kyselin sestavenou z kyseliny mléčné, glykolové a salicylové. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, zajistí dostatečnou tvorbu nových kožních buněk a jejich bezproblémové proniknutí na povrch pleti. Má výrazný antibakteriální efekt. Urychluje hojení zánětů a pupínků a předchází jejich další tvorbě. Výrazně také koriguje pórovitost, zjemňuje linie i vrásky a lehce redukuje hyperpigmentaci. Sérum posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a napomáhá k celistvé struktuře pleti bez viditelných nedostatků. Není určeno pro citlivou pleť.

Jedná se o koncentrovaný produkt. Konzultujte jeho aplikaci s odborníkem v kosmetickém salonu Biodroga či na našich telefonních kontaktech.

43614_s.png

BB balzám s obsahem hydratačních složek je každodenní korekcí a péčí pro nečistou, problematickou pleť v jakémkoliv věku a ročním období. Poskytuje pleti antioxidační ochranu, hydrataci a antibakteriální efekt. Světloodrážející pigmenty retušují dokonale drobné nedostatky pleti jako jsou pupínky nebo začervenání. Také již viditelné vrásky nebo skvrny jsou na pleti méně zřejmé. BB balzám ochrání pokožku před volnými radikály a UV zářením. Zmatňuje její povrch a reguluje tvorbu kožního mazu. Je adekvátní náhradou za běžný denní make-up a zcela sjednotí barevný tón pokožky.

BB Blemish Balm je ve dvou velmi příjemných barevných odstínech: Sand (sametově pískový odstín) a Honey (jemně medový odstín)

Čistící fluid pro nečistou pleť 190 ml

Cleansing Fluid for impur skin
43616_bd_md_beh_etikett_clear+_cleansing_fluid_200ml_i131134_02_300dpi.jpg

Čistící produkt jemné konzistence je určený pro problematickou nečistou pleť v jakémkoliv věku. Okamžitě zbaví pokožku ulpívajících nečistot, reguluje tvorbu kožního mazu a zabraňuje působení škodlivých bakterií. Obsažený allantoin zklidňuje projevy přecitlivělosti a aktivuje regeneraci buněk. Fluid ihned po nanesení odstraňuje lesk z povrchu pleti a dlouhodobě matuje. Při pravidelném používání eliminuje zánětlivé procesy a redukuje ucpávání pórů. Podpoří zcela zdravou strukturu pokožky a navýší příjem účinných látek do jejích hlubších vrstev.

43617_bd_md_beh_etikett_clear+_clarifying_lotion_200ml_i131136_02_300dpi.jpg

Tonizační a antibakteriální produkt s obsahem pudrové složky je určen pro problematický nečistý typ pleti v jakémkoliv věku. Dokonale dočistí pokožku, absorbuje lesk z jejího povrchu a působí efektem savého papíru. Účinná složka allantoin zklidňuje lehká podráždění a podpoří regeneraci buněk. Obsažený hamamelis destilát, získaný z kůry a listů stromu hamamelis, působí adstringentně, dostatečně váže vlhkost a posiluje pleti vlastní odolnost. Antibakteriální voda účinně přechází vzniku zánětů na pokožce a stávající záněty i nečistoty výrazně zmírňuje. Zjemní reliéf pleti a navýší vstřebání aktivních látek z dalších aplikovaných produktů.

md_clear+_75ml_eti_24h_care_impure_mixed_skin_tube_i131225_02_300dpi.jpg

Lehký krém-gel splňuje vysoké nároky smíšeného typu pleti. Matuje mastná místa v T-zóně a dodává zvláčnění  suchým periferním partiím. Působí proti šíření škodlivých bakterií, podporuje správnou keratinizaci pokožky a eliminuje ucpávání pórů. Zklidňující složka D-panthenol předchází vzniku zánětlivých procesů a zmírňuje podráždění i přecitlivělost pleti. Obsah kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v pokožce, dostatečně váže hydrataci, zabraňuje vzniku přesušení a zcela vyhlazuje strukturu pokožky. 24-hodinový krém dodá problematickému smíšenému typu pleti důležitou rovnováhu.

md_clear+_75ml_eti_24h_care_impure_dry_skin_tube_i131224_02_300dpi.jpg

Příjemný, vláčný krém je určen pro přesušenou pokožku stabilně trpící na zánětlivé procesy a nečistý obraz. Výrazně posiluje její ochrannou bariéru, zabraňuje vzniku suchých olupujících se lokalit a a zároveň i usazování nečistot, tvorbě zánětů a ucpávání pórů. Přírodní kombinace vitamínu E, světlice barvířské a jojobového oleje poskytuje pleti důležitou hydrataci a podpoří novou tvorbu kožních buněk. Hodnotný 24-hodinový krém vykazuje vysokou snášenlivost a zmírňuje přecitlivělost pokožky.

md_clear+_75ml_eti_anti-aging_care_impure_skin_tube_i131223_03_300dpi.jpg

24-hodinový krém vyvinutý pro problematický typ pleti ve zralém věku, který je ovlivněný kolísáním hormonální hladiny. Zajistí zralé pokožce s přetrvávajícími projevy zánětlivých procesů a mastnícím se reliéfem potřebnou komplexní péči. Zmírňuje projevy přecitlivělosti, blokuje vznik zánětů a současně působí proti vzniku extrémního přesušení. Obsažená přírodní složka Bioecolia má vysoké antibakteriální účinky a podporuje zdravou flóru pokožky. Kombinace vitamínu E a zapouzdřeného vitamínu A zpomaluje procesy stárnutí, aktivuje i udržuje přirozený chod jednotlivých funkcí pokožky. Anti-aging krém zajistí pleti intenzivní hydrataci a dlouhodobý mladistvý vzhled bez hlubokých vrásek a nečistot.

BIODROGA MD CLEAR+