BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD EVEN & PERFECT


DD denní ochranný krém SPF 25 40 ml

DD Cream SPF 25 Daily Defense
biodroga-md-even-perfect-dd-cream-lsf-25-daily-defense-.jpg

Multifunkční derma-kosmetický krém s ochranným faktorem 25 je určen pro zcela přirozený make-up v průběhu celého roku. Kombinuje vlastnosti BB a CC krému. Vykazuje několikanásobný účinek: ANTI-OXIDAČNÍ: minimalizuje oxidační stres i buněčné poškození, blokuje působení volných radikálů. ANTI-GLYKAČNÍ: působí proti negativním procesům pokožky, které jsou původci poškození a následného stárnutí pleti. ANTI-AGING: oddaluje předčasné stárnutí, podporuje pevnost i elasticitu pleti a koriguje hloubku vrásek. HYDRATAČNÍ: dlouhodobě zásobuje pleť hydratací. KOREKČNÍ A TÓNUJÍCÍ: retušuje drobné nedostatky a sjednocuje barevný tón pleti. UV-OCHRANA: redukuje poškození pokožky vlivem UV stresu a působí proti tvorbě pigmentových skvrn. Dva odstíny DD krému: 1. Light - světlejší, béžový tón určený pro bledší, nevýrazný podtón pleti 2. Dark - tmavší, opálený tón vhodný pro pokožku s výraznějším barevným podkladem

Vysoce ochranný anti-oxidační krém SPF 30 75 ml

High UV Protection Cream SPF 30
45503_bd_md_even_&_perfect_uv_protection_cream_lsf_30_300dpi.jpg

Funguje skvěle jako intenzivní každodenní ochrana pleti před UV paprsky a zároveň poskytuje maximální podporu v extrémních slunečních podmínkách (při slunění, lyžování...). Ponechá pleť dostatečně hydratovanou a regenerovanou, ochrání ji před podrážděním a zabrání tvorbě pigmentových skvrn. Navýší její obranyschopnost a odolnost. Zabrání spuštění předčasného stárnutí. Posílí zdravý vzhled pleti bez poškození a vyčerpání z důvodu působení slunečního záření.

Vysoce ochranný anti-oxidační krém SPF 50 75 ml

High UV Protection Cream SPF 50
45504_bd_md_even_&_perfect_uv_protection_cream_lsf_50_300dpi.jpg

Nabízí maximální ochranu pleti před UV paprsky při běžných každodenních povinnostech i v průběhu letní či zimní dovolené, a to i v případě intenzivního slunění. Hydratuje pleť do hloubky, zamezí přesušení pleti a zabrání vzniku hlubokých vrásek, přecitlivělosti a podráždění. Posílí vlastní odolnost pleti a podpoří její přirozený ochranný štít. Zabrání spuštění procesů předčasného stárnutí. Zajistí pokožce zdravý, vitální vzhled bez poškození a vyčerpání z důvodu dlouhodobého vystavení slunečním paprskům.

 

Matující fluid kontrolující lesk pleti 30 ml

( Oil Control Matt Fluid )
43495_even__perfect_hautmattierende_feuchtigkeitspfl_30ml_spender_i130810_04_300dpi.jpg

Lehký matující fluid redukuje funkci mazových žláz a zabraňuje vzniku lesklých lokalit na povrchu pleti. Je určen zejména pro mastnou, kombinovanou, aknózní a pórovitou pleť v jakémkoliv věku. Vzhledem k jeho anti-age složení je dostatečnou péčí i pro zralý typ pleti trpící těmito nedostatky. Obsažené tripeptidy podpoří efekt proti stárnutí a stimulují správnou tvorbu kolagenu v pokožce. Kombinace složek Oil Reducer a Sebum Balancer odstraní z povrchu pokožky lesk, redukuje rozšířené póry a hojí vzniklé záněty.  Oil Control Matt Fluid přinese dostatečnou zásobu vlhkosti a dodá pokožce na několik hodin matný rovnoměrný vzhled. Je výbornou bází pod make-up.

 

CC korekční krém Anti-Redness proti zarudnutí SPF 20 40 ml

( CC Cream SPF 20 Color Correction Anti-Redness )
43449_even__perfect_cc_cream_tube_40ml_300dpi.jpg

Korekční krém Anti-Redness se světelným filtrem 20 je určen pro pleť s projevy podráždění, začervenání a s výskytem rozšířených kapilár. Jeho jemně nazelenalý odstín okamžitě koriguje tyto nedostatky a redukuje zarudnutí. Pracuje s tvorbou kožního melaninu, dokáže se tedy zcela přizpůsobit barevnému tónu pokožky a zajistí pleti plnohodnotnou náhradu za běžný denní make-up.  Jeho součástí jsou světlo-odrážející, zapouzdřené a zelené barevné pigmenty, které okamžitě korigují momentální barevnou kompozici pokožky. Obsažený Palmitoyl Tripeptid-5 zajistí pokožce potřebný anti-aging efekt, podpoří tvorbu kolagenu, vypne kontury a zahladí linie i vrásky. CC Cream dodá pleti v krátké chvíli opět celistvý zdravý vzhled.

 

 

CC korekční krém Anti-Age proti stárnutí SPF 20 40 ml

( CC Cream Color Correction SPF Anti-Age )
43504_bd_md_even__perfect_cc_cream_tube_40ml_300dpi.jpg

Anti-age korekční krém proti únavě pokožky s UV faktorem 20 je opatřen antistresovými a vysoce ochrannými vlastnostmi. Spojuje hydratační účinek i efekt proti stárnutí a zároveň plně nahrazuje každodenní make-up. Podpoří vlastní tvorbu kolagenu a velmi přispívá ke zvýšení její elasticity i pevnosti. Jeho přirozený tělový odstín okamžitě splyne s pletí, reaguje na tvorbu kožního melaninu a snadno se přizpůsobí individuálnímu tónu každé pleti.  Anti-aging složka Palmitoyl Tripeptid-5 podpoří přirozenou tvorbu kolagenu a velmi přispívá ke zvýšení elasticity i pevnosti pleti. Dokonale zakrývá a opticky retušuje jemné nedostatky, odplaví stres a zajistí pokožce lehké svěží zatónování i fascinující zářivý vzhled.