BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD ANTI-AGE


Anti-age denní krém 50 ml

( Collagen Boost Day Care )
43028_bd_md_anti-age_collagen_boost_day_care_300dpi.jpg

Anti-age denní krém je určen pro stresem zatíženou zralou pokožku s možnými hormonálními výkyvy. Tento vysoce efektivní preparát vykazuje nejvyšší možnou, testy potvrzenou snášenlivost a účinnost.  Každodenní aplikací se zjemní linie a vrásky, pokožka se vypne a je ochráněna před předčasnou ztrátou elasticity. Obsažená kyselina hyaluronová a super kyselina hyaluronová zajistí dotatečnou hydrataci a garantují optimální množství vody v pokožce. Collagen Boost Day Care je aktivní anti-aging, který zahrnuje kompletní obnovu pokožky a ochranu před jejím předčasným stárnutím.

Anti-age noční krém 50 ml

( Collagen Boost Night Care )
43029_bd_md_anti-age_collagen_boost_night_care_300dpi.jpg

Anti-age noční krém se zaměřuje na potřeby zralé stresované pleti v jakékoliv fázi jejího chronologického stárnutí. Jedná se o dokonale propracovanou recepturu efektivní noční péče s jemným přírodním aroma.
Obsahuje rostlinné oleje z jader mandlí, slunečnic a ořechů karité stromu ( Butyrospermum parkii ), které zajistí intenzivní regeneraci pokožky v průběhu noci. Collagen Boost Night Care je naprosto vynikající produkt, který na základě všech obsažených aktivních látek dokáže překonat veškeré překážky a snadno proniknout do hloubky pokožky. Dochází tak k maximální aktivaci jejích regeneračních procesů během fáze spánku.
 

Anti-age oční krém 15 ml

( Collagen Boost Eye Care )
43021_bd_md_anti-age_collagen_boost_eyecare_300dpi.jpg

Anti-age oční krém pečuje o zralou a  náročnou oblast očních partií, která může vykazovat projevy přecitlivělosti a hormonálně podmíněné změny.  Na podkladě zapracovaných a vhodně zkombinovaných účinných látek je naprosto efektivním pomocníkem v oddálení chronologického stárnutí a dlouhodobě podporuje zcela zdravý mladistvý vzhled pleti kolem očí. Komplex extraktu z mořských řas, escinu a kofeinu zjemňuje výrazné otoky a kruhy pod očima. Collagen Boost Eye Care se svojí speciální recepturou působí především proti ztrátě kolagenu, má výrazný zklidňující efekt a vyhlazuje linie i vrásky.