BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD HYPER SENSITIVE


Restrukturizační koncentrát 30 ml

(Restructuring Concentrate)
43472_hyper_sensitive_30ml_restrukturierungskonzentrat_300dpi.jpg

Koncentrovaný preparát obsahuje nejvyšší podíl Oživujícího komplexu ze vzkřišujících rostlin. Je určen pro ošetření citlivé pokožky a pro pleť se sklonem k neurodermitis. Zajistí maximální snášenlivost na pleti, podpoří přirozené regenerační procesy pokožky a zvýší hladinu hydratace. Zklidní podráždění a zarudnutí, preventivně předchází vzniku projevů přecitlivělosti a posílí obrannou sílu pokožky. Sensitivní pleť je v krátké době opět v rovnováze a optimálně vykonává své přirozené funkce.

Hypoalergenní 24-hodinový krém 50 ml

( Hypoallergen 24-h Care )
hyper_sensitive_24-h_care.jpg

Velmi jemní textura hypoalergenního krému je doporučována u obzvláště suchého a citlivého typu pleti a rovněž u pokožky se sklony k neurodermitis. Zajišťuje vysokou, dermatologicky potvrzenou snášenlivost, má výjimečné zklidňující schopnosti a chrání před stresem a přesušením. Obsahuje olej z pupalky, který vyrovnává hladinu lipidů a hydratace. Koncentrovaný extrakt ze vzkřišujících se rostlin navyšuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a posiluje její obrannou sílu. Hypoallergenní krém dokáže pleť výrazně zklidnit, současně ji chrání před podrážděním, dostatečně zásobuje hydratací a oddálí procesy předčasného stárnutí.

Hypoalergenní oční a retní krém 30 ml

( Hypoallergen Eye & Lip Care )
hyper_sensitive_eye_&_lip_care_deutsch.jpg

Dermatologicky testovaný hypoalergenní krém je určen pro obzvláště přecitlivělé oční a retní partie. Zaručí velmi šetrnou péči s vysokou snášenlivostí na pleti. Účinně blokuje vliv volných radikálů a jejich negativní působení. Vzácný olej z pupalky dokáže celkově podpořit ochranu, regeneraci a posílit rovnováhu zmíněných oblastí. Koncentrovaný extrakt z lékořice výrazně zmírní lehká podráždění i zarudnutí a efektivně předchází jejich dalšímu vzniku. Přírodní kyselina hyaluronová podpoří dostatečnou hydrataci, optimalizuje její hladinu, redukuje linie i vrásky a předchází projevům předčasného stárnutí. Hypoalergenní oční a retní krém podpoří přirozenou ochranu a regenetraci pokožky a posílí její rovnováhu.

Hypoalergenní hydratační koncentrát 30 ml

( Hypoallergen Moisture Concentrate )
hyper_sensitive_moisture_concentrate_deutsch.jpg

Lehký hypoalergenní produkt s výrazným hydratačním účinkem je určen pro obzvláčtě citlivý typ pleti se suchými liniemi a ložisky a pro pokožku trpící neurodermitis.Podporuje vlastní obsah hydratace v pleti a předchází její ztrátě. Obsahuje D-panthenol, který je účinnou ochranou před vnějšími vlivy, prevencí proti vzniku podráždění a aktivním pomocníkem při již vzniklých projevech přecitlivělosti. Základem produktu je kyselina hyaluronová a super kyselina hyaluronová, které zajistí maximum hydratace velice potřebné v péči o sensitivní pleť. Hydratační koncentrát napomáhá pleti k rychlejší regeneraci, redukuje linie a vrásky a podporuje dostatečnou elasticitu pokožky.