BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD MOISTURE


45517_moisture_perfect_hydration_24h_care_rich_300dpi.jpg

Obzvláště bohatá textura pečuje především o suchou pleť s nedostatkem hydratace a s disbalancí obsažených pleti vlastních lipidů. Koriguje přesušená až olupující se místa a také prohlubující se linie a vrásky ze sucha. Posílí obranyschopnost pleti a její ochranné funkce. Současně zklidní projevy přecitlivělosti. Okamžitě navýší elasticitu i pevnost pokožky a postará se o oddálení předčasného stárnutí.

24-hodinový hydratační krém 50 ml

( Perfect Hydration 24-h Care )
moisture_perfect_hydration_24-h_care.jpg

Hydratační 24-hodinový krém s nevtíravou přírodní vůní je vhodný pro každý typ velmi dehydratované pleti s projevy přesušení. Již během hodiny po aplikaci dochází k výrazné antioxidační ochraně a vysokému anti-aging účinku na nejmodernější úrovni. Součástí receptury je kyselina hyaluronová a extrakt z kořene yamu, které zajistí intenzivní hydrataci a podpoří vypínavost i elasticitu pokožky.  Linie a vrásky jsou optimálně zredukovány a tím se dokonale vyhladí struktura pleti. Perfect Hydration 24-h Care dostatečně ochrání pokožku před vnějšími vlivy i UV zářením.

Oční hydratační krém 15 ml

( Perfect Hydration Eye Care )
moisture_perfect_hydration_eye_care_deutsch.jpg

Hydratační oční krém je určen pro nedostatečně hydratované, přesušené i unavené oční partie a neobsahuje žádné emulgátory, parfemaci, minerální oleje i parabeny. Vykazuje tím optimální snášenlivost a je vhodný také pro citlivější typ pleti. Obsažený komplex účinných látek, sestavený z mořských řas kofeinu a escinu, intenzivně působí proti tvorbě kruhů i otoků v oblasti očí a má značný protistresový i pročišťující efekt na pleť. Perfect Hydration Eye Care vykazuje výrazný zklidňující účinek a zajistí očním partiím optimální hydrataci.

BIODROGA MD MOISTURE