BIODROGA MD lékařská péče o pleť

BIODROGA MD MOISTURE


Extra bohatý 24-hodinový krém 50 ml

24h Care Rich Perfect Hydration
45517_moisture_perfect_hydration_24h_care_rich_300dpi.jpg

Obzvláště bohatá textura pečuje především o suchou pleť s nedostatkem hydratace a s disbalancí obsažených pleti vlastních lipidů. Koriguje přesušená až olupující se místa a také prohlubující se linie a vrásky ze sucha. Posílí obranyschopnost pleti a její ochranné funkce. Současně zklidní projevy přecitlivělosti. Okamžitě navýší elasticitu i pevnost pokožky a postará se o oddálení předčasného stárnutí.

.

 

.

 

.

 

 

24-hodinový hydratační krém 50 ml

( Perfect Hydration 24-h Care )
moisture_perfect_hydration_24-h_care.jpg

Hydratační 24-hodinový krém s nevtíravou přírodní vůní je vhodný pro každý typ velmi dehydratované pleti s projevy přesušení. Již během hodiny po aplikaci dochází k výrazné antioxidační ochraně a vysokému anti-aging účinku na nejmodernější úrovni. Součástí receptury je kyselina hyaluronová a extrakt z kořene yamu, které zajistí intenzivní hydrataci a podpoří vypínavost i elasticitu pokožky.  Linie a vrásky jsou optimálně zredukovány a tím se dokonale vyhladí struktura pleti. Perfect Hydration 24-h Care dostatečně ochrání pokožku před vnějšími vlivy i UV zářením.

Oční hydratační krém 15 ml

( Perfect Hydration Eye Care )
moisture_perfect_hydration_eye_care_deutsch.jpg

Hydratační oční krém je určen pro nedostatečně hydratované, přesušené i unavené oční partie a neobsahuje žádné emulgátory, parfemaci, minerální oleje i parabeny. Vykazuje tím optimální snášenlivost a je vhodný také pro citlivější typ pleti. Obsažený komplex účinných látek, sestavený z mořských řas kofeinu a escinu, intenzivně působí proti tvorbě kruhů i otoků v oblasti očí a má značný protistresový i pročišťující efekt na pleť. Perfect Hydration Eye Care vykazuje výrazný zklidňující účinek a zajistí očním partiím optimální hydrataci.

24-hodinový hydratační fluid 50 ml

( Perfect Hydration 24-h Fluid )
43317-beh_moisture_50ml_perf_hydra_24h_fluid_300dpi.jpg

Hydratační 24-hodinový fluid je určen pro extrémně dehydratovanou pokožku s přesušeným povrchem, která vykazuje první vrásky a linie ze sucha. Obzvláště je vhodný pro smíšený a mastný typ pleti. Přírodní rostlinné oleje z jader meruňky, manga a granátového jablka zásobují pokožku důležitými vitamíny i minerálními látkami a zajistí dostatečnou antioxidační ochranu. Obsažená kyselina hyaluronová obstará intenzivní dlouhodobou hydrataci a podpoří anti-aging efekt. Perfect Hydration 24-h Fluid lehce odstraní vrásky ze sucha a výrazně pleť oživí.