BIODROGA MD lékařská péče o pleť

ČISTÍCÍ LINIE


Hydratační čistící mléko 190 ml

( Moisturizing Cleansing Milk )
45261_bd_md_cleansing_velvet_cleansingmilk_300dpi.jpg

+62%

testováno

Hydratační čistící mléko, s přírodním aroma, představuje nejdůležitější první krok v péči o každý typ pleti. Odstraní make-up, ulpívající nečistoty i výměšky pokožky. Má vysoký protizánětlivý, antibakteriální i antioxidační účinek. Součástí jeho receptury je účinná látka Aloe Vera, která intenzivně pokožku zásobuje hydratací a zabrání nadměrné ztrátě vody z pleti. Obsažené rostlinné oleje ze sóji a slunečnice viditelně zjemní a vyhladí strukturu pokožky. Moisturizing Cleansing Milk tonizuje pleť a ideálně kombinuje čištění a ošetřující péči v jednom produktu.

Osvěžující pleťová voda 200 ml

( Refreshing Skin Lotion )
18cleansing_refreshing_skin_lotion_deutsch.jpg

Osvěžující pleťová voda představuje druhý krok každodenního čistícího rituálu a je vhodná pro všechny typy pleti. Odstraňuje přebytky Hydratačního čistícího mléka a dokonale dočistí pleť. Okamžitě zmírní lehká podráždění, dodá potřebnou ochranu a snadno zajistí optimální snášenlivost. Obsahuje účinnou látku Aloe Vera, která nejen zvyšuje úroveň hydratace, ale zároveň ji dlouhodobě v pleti uchová. Extrakt z granátového jablka podpoří vyhlazený reliéf pokožky a zabrání jejímu extrémnímu přesušení. Refreshing Skin Lotion dodá pleti čistý, projasněný a svěží vzhled.

Zjemňující peeling 30 ml

( Skin Refining Peeling )
cleansing_peeling_deutsch.jpg

Zjemňující kosmeticko-chemický, pleťový peeling zaručuje pokožce nejvyšší dermatologicky podloženou snášenlivost a čistí pokožku hluboko do pórů. jeho základwm jsou ovocné extrakty z ananasu, hroznového vína a mučenky.Tyto extrakty obsahují přirozené AHA (alpha hydroxy) kyseliny. V textuře produktu nejsou žádné peelingové, brusné částečky. Peeling výrazně zjemní strukturu a obnoví povrch pokožky. Redukuje tvorbu kožního mazu, zahladí linie i vrásky a zabrání přesušení pleti. Zvýší schopnost pokožky přijímat další aplikované produkty.

Vypínající ošetřující gel-peeling 75 ml

( Radiance Boost Gel )
beh_cleansing_tube_radiance_boost_gel_300dpi.jpg

Sametový, mechanický peeling se zaoblenými masážními perlami je vhodný pro každý typ pleti včetně pokožky citlivější. Čistí pokožku obzvláště šetrně bez jejího narušení, zjemní strukturu pleti a redukuje linie a vrásky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která optimalizuje úroveň hydratace a zabrání vzniku přesušení na povrchu pokožky. Součástí receptury je vitamín E zpomalující procesy stárnutí a podporující správnou, zcela přirozenou obnovu buněk pokožky. Radiance Boost Gel chrání před volnými radikály, zajistí pleti vitalitu a naprosto čistý, sjednocený vzhled.

Jemně abrazivní, enzymatický peeling- pudr 60 ml

( Soft Abrasion Enzyme Peeling Powder )
43606_soft_abrasion_enzyme_peeling_powder.jpg

Speciální peeling řeší různé nedostatky pokožky a je vhodný pro každý typ pleti bez ohledu na věk. Obzvláště je efektivní pro pleť s rozšířenými kapilárami, pro pokožku vykazující předčasné stárnutí neodpovídající věku nebo pro problematickou pleť s tvorbou zánětů a komedonů. Obsažený enzym papain a mikrokrystalické kuličky celulózy čistí pokožku do hloubky a zabraňují jejímu přesušení.Extrakt z akácie přispívá ke správné obnově buněk pleti. Soft Abrasion Enzyme Peeling Powder koriguje vzhled vrásek, jemných jizev i pigmentových skvrn a zajistí zdravý bezchybný vzhled.