...

BIODROGA MD Hyper Sensitive je dermatologicky testovaná péče pro citlivou pleť.

Citlivá neboli sensitivní pokožka vykazuje často projevy podráždění, zarudnutí, svírání, svědění či pálení. Mohou se také objevit změny v její struktuře doprovázené přesušením, šupinatěním a tvorbou suchých linií. Jedná se buď o momentální, většinou krátkodobou přecitlivělost pokožky vyvolanou hormonální nebo psychickou nestabilitou. Pleť rovněž může vykazovat změny a podráždění způsobené reakcí na určitá léčiva, při nevyváženém zdravotním stavu, působením klimatických vlivů a také při aplikaci neodpovídajících kosmetických produktů. Toto vše se zrcadlí na stavu pokožky.                                                                           Dále se vyskytuje dlouhodobý a často se vracející projev sensitivity zapříčiněný problémem v nestabilitě přirozené ochrany pleti.

Pokud je pokožka zdravá, hydratovaná a bez poškození funguje její ochranná bariéra dostatečně. Neboť její kyselý ochranný plášť neutralizuje bakterie a něčistoty z okolního prostředí. Horní vrstva pokožky tak poskytuje ochrannou vrstvu z buněk, lipidů i vody a tvoří nepropustný ochranný štít. Pokud však dojde k jejímu poškození, vznikne tzv. mezera v tomto ochranném štítu, což je doprovázeno rychlou ztrátou rovnováhy, přecitlivělostí a alergickými reakcemi.

V obou případech citlivosti pokožky je důležitá včasná a správná diagnostika pleti určená dermatologem či odborníkem v kosmetickém salonu, spojená s pravidelnou domácí a nezbytnou profesionální péčí.

Hypoalergenní péče HYPER SENSITIVE s podloženým dermatologickým efektem je vyvinuta pro extrémně citlivou pokožku jakéhokoliv typu a velmi citlivě také pečuje o pleť se sklony k neurodermitis. Je zároveň vhodným ošetřením pro pleť bezprostředně před a záhy po provedení estetického, plastického a dermatologického zákroku, a to invazního i neinvazního charakteru (jako je dermabraze, laserová terapie, ošetření s AHA kyselinami atd).

 

Získávejte informace přímo do vaší schránky