ANTI-AGE CELL FORMULA

Pleť je na hranici třicátého roku ještě schopna do velké míry odvracet ataky vnějších zatěžujících vlivů i vnitřních podnětů našeho organismu. Její potenciál energie je velkorysý. Avšak chronolologické, věkem podmíněné, stárnutí je přirozeným biologickým procesem pokožky a rozvíjí se u každého z nás individuálně. Je doprovázeno postupným poklesem tvorby kolagenu, který je důležitým komponentem pro vlastní rekonstrukci kůže. Také energie kmenových buněk pleti může být již v tomto období lehce zeslabena. Pleti by tak měla být dopřána každodenní podpora, aby mohla být ve svých jednotlivých funkcích posílena.

Řada proti chronologickému stárnutí ANTI-AGE CELL FORMULA podpoří pokožku v jejích přirozených funkcích, dohlédne na správnou obnovu kmenových buněk i na dostatečnou tvorbu kolagenu. Dokáže do určité fáze zpomalit procesy chronologicky daného stárnutí.

BIOACTIVE ANTI-AGE COMPLEX

Dohlédne na správně fungující procesy pokožky v jednotlivých fázích chronologického, věkem způsobeného, stárnutí.

 Základem komplexu jsou tyto složky:

1. Extrakt z kmenových buněk stromu argan

Revitalizuje a chrání kmenové buňky pokožky. Poskytuje výrazný anti-aging efekt, dodá pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a redukuje hloubku vrásek i linií.


Studie* extraktu kmenových buněk arganu:

po 4 týdnech

výrazné vypnutí a zvýšení hustoty pokožky

*studie Firma Mibelle 


2. Bio-aktivní peptidy

Stimulují pokožku k výkonnějším přirozeným funkcím. Posílí síť kolagenových vláken, podpoří kolagenovou syntézu a aktivují tvorbu kolagenu. Pomáhají vyhlazovat vrásky a linie. Zajistí správné obnovovací funkce pleti a zvýší její pružnost a odolnost. Posílí pleti vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové. 


Studie* bio-aktivních peptidů:

po dvou měsících

redukce vrásek v průměru o 45 %

zvýšení pružnosti v průměru o 20%

*In vivo studie Firma Sederma


Další účinné látky:

PhytoCellTec Malus Domestica

Lipozomálně zapouzdřené kmenové buňky jablka chrání životnost kmenových buněk pokožky a stimulují jejich aktivitu. Mají výrazný anti-age efekt a zpomalují tak procesy stárnutí.

AquaCacteen

Léčivá látka získaná z odolného druhu kaktusu rostoucího v Mexiku, byla již před cca. 1000 lety používána Aztéky. Je bohatá na esenciální aminokyseliny, antioxidanty a vitamíny. Trvale zlepšuje úroveň hydratace, mírní lehká podráždění, vyrovnává přesušení pleti a chrání před negativními vlivy životního prostředí. Zjemňuje linie a vrásky ze sucha.

Olej ze semen pupalky

Je mimořádně bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Zlepšuje a urychluje přirozený proces regenerace pleti, zklidňuje, mírní podráždění a zabraňuje vzniku zánětlivých procesů. Zvyšuje odolnost a obranyschopnost pokožky. Svými jedinečnými účinky zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a mírní linie i vrásky.

Kyselina hyaluronová

Jejím hlavním úkolem je hydratační rovnováha a redukce předčasného stárnutí. Zjemňuje vrásky a linie ze sucha. Chrání pleť před ztrátou elasticity a přesušením.

  • podporují aktivitu kmenových buněk pokožky
  • podepírají síť kolagenových vláken
  • podporují přirozenou tvorbu kolagenu
  • chrání elastická vlákna pokožky
  • zvyšují hustotu pleti
  • formují kontury obličeje
  • redukují linie a vrásky
  • zásobují pokožku hydratací
  • zabraňují přesušení struktury pleti
  • oddalují chronologické stárnutí

Získávejte informace přímo do vaší schránky