BIODROGA

MOISTURE BLUE ORCHID

Hydratační vlízová maska 1 ks

MOISTURE Blue Orchid Sheet Mask

kosik

Kosmetika:
dermatologisch_en.png o_mineraloele_en.png o-parabene_en.png o_tierrinhalt_en.png m_hyualoron_en.png
...

Koncentrované sérum s hydratačním a antioxidačním efektem naplněné do ultra jemného celulózového vlízu se zaměřuje na pleť postrádající hydrataci a pokožku zatíženou vlivy vnějšího prostředí. Posílí vlastní regenerační procesy pokožky, navýší přirozenou bariérovou a ochrannou funkci kůže a doplní hydratační deficity s prokazatelným dlouhodobým efektem. Působí jako účinný antioxidant, redukuje linie a vrásky, posiluje ptvorbu elastinu a navýší tak pružnost a pevnost pleti. Dodá vitalitu a ochrání před předčasným stárnutím vyvolaným životním prostředím.


Celulózová textilie

100 % biologicky odbouratelný materiál vyrobený v Německu speciální tkací technologií s dodržením přísných hygienických norem. Je jedinečným nosičem účinných látek a vykazuje naprostou tolerantnost k pokožce i k životnímu prostředí.


Aplikace: Nanéstt po důkladném čištění, popřípadě peelingu. Pro dosažení vyššího efektu nanést Moisture Blue Orchid koncentrát. Vyjmout masku z balení, rozložit a oddělit fólii od textilie. Textilii přiložit na pleť obličeje a jemně přitisknout. Nechat působit po dobu 10 – 20 minut. V balení masky vždy zůstává dostatečné množství pleťového séra, které lze aplikovat lehce na pleť horních víček, krku i dekoltu a také na rty. Lze jím ještě jednou provlhčit aplikovanou vlízovou masku. Po uplynutí doby působení odstranit masku a v případě potřeby vmasírovat zbývající vlhkost.

Efektivní tip pro horká a suchá období: V letních měsících dát masku před její aplikací na chladné místo, nejlépe do ledničky. Maska tak dodá pleti osvěžení a vitalitu.

 


 

 

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE

ŽÁDNÉ PARABENY

ŽÁDNÉ ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY

s KYSELINOU HYALURONOVOU

Získávejte informace přímo do vaší schránky