Ošetření kosmetikou biodroga

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

BODY SPA PERFORMANCE TREATMENT

39image-biodroga-bioscience-1.jpg

Detoxikační & anticelulitidní celotělová péče spojená s výrazným anti-age efektem se soustředí především na pokožku, která vykazuje stres, vypětí a viditelnou zvýšenou zátěž vyvolanou hormonálním kolísáním a nestabilitou lymfatického systému. Velmi účinně mírní a koriguje již vzniklá poškození kůže, jako je celulitida, nerovnoměrná struktura povrchu pokožky a její zvýšená ochablost atd. Funguje také velmi účinně jako prevence vzniku veškerých těchto projevů. V konečném výsledku podpoří správnou obnovu kožních buněk, stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus kůže a dohlédne nad přirozenými procesy regenerace. Redukuje projevy celulitidy, podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění tkáně. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.

BODY SPA RELAXING ANTI-AGE TREATMENT

83body_spa_relaxing.jpg

Relaxační ošetření těla s výrazným anti-age efektem řeší zcela komplexně různé nedostatky pokožky, které vznikají jako následek zvýšeného zatížení a přemíry stresu v těle. Je inspirováno východními tradicemi a celý jeho průběh je velmi revitalizační. Přispívá k vnitřnímu uvolnění veškerých napětí a rozproudí zablokovanou energii. Regeneruje, odplaví stres a zajístí důležitou rovnováhu a harmonii, která se okamžitě odrazí na celkovém vyrovnaném obrazu pokožky těla. Oddaluje její předčasné stárnutí, podpoří zpevnění kontur, zajistí dostatek hydratace a zcela zvláční povrch pokožky. Dohlédne nad jejími správně fungujícími, přirozenými procesy, okamžitě koriguje nedostatky i vzniklá napětí a poskytne její struktuře neporušený zdravý vzhled.

Spa Body Relaxing Anti-Age Treatment začíná relaxačním rituálem očisty těla, a to ve formě zahřátých ručníků či v podobě olejové koupelové lázně. Pokožka těla je následně aktivována příjemným peelingem s cukrovými perlami a revitalizována nanesením koncentrovaného tělového séra. Následuje vysoce vyrovnávající, relaxační terapie a masáž s horkými ručníky, které naprosto uvolní veškeré blokace. SPA BIODROGA RELAXAČNÍ MASÁŽ TĚLA pohladí pokožku i zklidní duši. Celé tělo je dále zahaleno do Hedvábně-kašmírového zábalu, který má nádhernou orientální vůni a nepřekonatelný anti-age efekt. V době působení zábalu je provedena BIODROGA Anti-stresová masáž hlavy a na závěr péče je na pokožku celého těla nanesen Anti-Age produkt. Ošetření Anti-Age Spa Body Relaxing dodá celému organismu plnohodnotný odpočinek a zcela zrelaxuje duši.

SILKY CASHMERE FEELING BODY TREATMENT

28_ges_br300x225.jpg

Luxusní hedvábná péče

Hýčkající ošetření pokožky celého těla je neuvěřitelným zážitkem s orientálním nádechem. Pokožka těla je stimulována jemnou masáží hedvábnými rukavicemi, která redukuje šupinky pokožky a připraví ji na příjem pečujících produktů. Odstraní nadměrné přesušení a redukuje suché linie. Jemný esenciální zábal dodá pokožce těla intenzivní anti-aging a jemný třpytivý tón. Podpoří zklidňujcí efekt a preventivně působí proti projevům přecitlivosti. Zajistí okamžitou hloubkovou hydrataci a dodanou vlhkost dlouhodobe uchová. Antistresová masáž nohou odstraní únavu a napětí z celého organismu. SILKY CASHMERE FEELING BODY TREATMENT výrazně oddálí předčasné stárnutí a aktivuje proces obnovy i regenerace. Luxusní péče přivede veškeré smysly do orientálních zemí a naplní je naprostou relaxací a harmonií. 

SPA BAMBOO TREATMENT

bamboo_treatment_back_-_rights_unlimited_high_res_300x225.jpg

Antistresová péče

Péče o pokožku těla, inspirovaná ayurvedskými technikami, dodá pokožce těla uvolnění od blokací a stresu. Základem tohoto ošetření jsou tři typy masáží. Masáž s rukavicemi ze surového hedvábí plně nahradí celotělový peeling, aktivuje tok lymfy a lehce detoxikuje. Energizující masáž ručně opracovanými bambusy působí drenážně, má vyhlazující účinky a popoří pevnou siluetu těla bez známek celulitidy. Antistresová ruční vyhlazující masáž těla odstraní blokace, které jsou příčinou nedostatečného toku energie. Antistresová péče SPA BAMBOO TREATMENT zajistí uvolonění celého organismu a je nezapomenutelným relaxačním zážitkem.

DETOX COFFEE TREATMENT

body_massage_-_rights_unlimited300x225.png

Energie s vůní kávy

Detoxikační kávové ošetření celého těla s účinnými produkty z mořských řas zajistí pročišťující efekt a podpoří odvod toxínů z celého organismu. Zahřáté kávové polštářky, přikládané na partii zad, uvolní tělo a provoní vzduch jemným kávovým aroma. Peeling těla s rozdrcenými kávovými zrny rozproudí zablokovanou energii a podpoří lymfatický systém. Zábal těla s esenciálními oleji aktivuje detoxikaci a nastartuje přirozené regenerační funkce pokožky. Zmírňuje projevy celulitidy a zlepšuje pevnost i proužnost pokožky. DETOX COFFEE TREATMENT podpoří celkovou relaxaci organismu, dodá pokožce novou sílu i energii, zcela vyhladí a zjemní její strukturu.

DETOXIFYING TREATMENT

relaxing_body_touch_treatment_with_massage_wax_rights_unlimited_high_res_300x225.jpg

Detoxikace s naprostou lehkostí

Detoxikační ošetření těla s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Pokožka těla je zabalena do elastických bandáží nasycených velmi účinnou bahenní směsí, která podporuje nastartování procesu detoxikace. Zábal s obsahem mořských řas výrazně zpevňuje kontury těla a poporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálního účinku se doporučují tři ošetření v rozmezí tří týdnů. DETOXIFYING TREATMENT je ošetření s vysokou účinností a doporučuje se při redukci váhy i pro správný životní styl.

FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT

koerper_bild2-b4922122_300x225.jpg

Pro zpevnění kontur celého těla

Bahenní zábal celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena SALT SCRUB peelingem s obsahem mořské soli a esenciálních olejů. Aplikovaný zábal z mořských řas a speciálního bahna výrazně podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Příjemný dojem z ošetření je podpořen relaxační masáží nohou aroma olejem, který odstraní únavu a pocity tíhy v těchto partiích. FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT cíleně zpevňuje kontury těla a zvyšuje pevnost i pružnost pokožky.

SPA SENSATION AROMA TREATMENT

koerper_bild7-a8f5a9f9spasens.aroma300x225.jpg

Efektivní terapie pro pokožku celého těla

SPA SENSATION AROMA TREATMENT se vrací ke kořenům asijské medicíny. Využívá relaxační terapie obohacené o energizující masáž posílenou čistými éterickými oleji, které dokáží dodat celému tělu zcela novou sílu. Zahřáté měšce, naplněné směsí wellness bylin, jsou přikládány na pokožku těla a navodí pocit absolutního uvolnění. Dochází k celkové regeneraci organismu. SPA SENSATION AROMA ošetření je zakončeno antistresovou masáží hlavy, která jen umocní již naprostý pocit uvolnění a je dokonalým požitkem pro všechny smysly.