Ošetření kosmetikou biodroga

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

MOISTURIZING BOOSTER TREATMENT

foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpg

Pro klidný a projasněný vzhled pleti

Hydratační péče zaměřená na dehydratovanou, přesušenou pleť s drsným povrchem, podpoří přirozený regenerační proces pokožky. Prostřednictvím produktů řady INTENSE MOISTURE FORMULA se zajistí správný transport vody do pokožky a její cílené nasměrování přímo do přesušených míst. Masážní hydratační maska z mořských řas zcela zklidní pokožku, odstraní možné projevy přecitlivělosti a zarudnutí. Výrazně sjednotí reliéf pleti, zjemní její strukturu a zvláční přesušené i šupinaté partie. Speciální peeling s mořskou solí a aroma oleji, prováděný v oblasti ramen a trapézů, uvolní svalové blokace a podpoří volný průchod energie. MOISTURIZING BOOSTER TREATMENT zajistí zklidněný, rovnoměrný vzhled pleti s hladkým povrchem.

MIKRODERMABRAZE TREATMENT

gesicht_bild2-a61bc92e300x225.jpg

Pro zdravou a hladkou pleť


MIKRODERMABRAZE TREATMENT je forma kosmetického peelingu s mikrojemnými krystalky z křemenného písku. Účinně zbrousí vrchní vrstvu pokožky a připraví pleť na intenzivní příjem ostatních ošetřujících produktů. Mikrodermabraze zmírňuje vzhled pigmentových skvrn a zjemňuje viditelnost mělkých jizev. Zahlazuje jemné i hlubší linie a vrásky. Aktivuje obnovu buněk pokožky a její regeneraci. Výsledkem je zahlazený reliéf pleti se sjednoceným tónem. MIKRODERMABRAZE TREATMENT je péče, která se dá aplikovat samostatně jako ošetřující kúra nebo ji lze zahrnout do dalších kosmetických ošetření BIODROGA. 

EYE ZONE TREATMENT

13model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

Pro rozzářený pohled


EYE ZONE TREATMENT je kosmetické ošetření pro přecitlivělé a unavené oční partie. Speciální masáž očního okolí s výrazným vyhlazujícím a protivráskovým efektem napomůže odstranit nežádoucí otoky a kruky pod očima. Současně jsou zpevněna povadlá víčka a viditelně vypnuty oční kontury. Aplikace profesionální liftingové masky PEELL-OFF LIFT s obsahem mořských řas a vysoce koncentrovaného vitamínu C je účinným anti-agingem pro zatíženou pleť a dodá jí potřebnou hydrataci. EYE ZONE TREATMENT je moderní péče, která dopřeje očím ten největší komfort odpočinku, jasný a rozzářený pohled.

ALGAE MATRIX

49foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpg

Zklidňující péče mořských řas

ALGAE MATRIX je profesionální masážní maska se zklidňujícím a hydratačním účinkem. Poskytuje pleti SOS ošetření při jakémkoliv projevu přecitlivělosti doprovázeném zčervenáním, pocity pálení a pnutí. Zajišťuje účinnou péči po nadměrném slunění či pobytu v soláriu. Okamžitě pokožku ošetří, zklidní a regeneruje. Obsažené mořské řasy s vysokým hydratačním efektem zabrání extrémnímu přesušení a posilují ochranný plášť pleti. ALGAE MATRIX sjednotí reliéf pokožky, zpevní kontury a minimalizuje viditelnost linií a vrásek.

PURE COLLAGEN PADS

32model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpg

Lehce dokážeme zastavit čas


PURE COLLAGEN PADS je profesionální maska s obsahem čistého kolagenu. Kolagen je látka, která je důležitou součástí lidské pokožky a v důsledku častého stresu, nevhodného životního rytmu a samozřejmě s přibývajícím věkem se jeho tvorba významně oslabuje. Pleť vykazuje známky předčasného stárnutí s viditelnou tvorbou vrásek. Vysoce koncentrovaná pleťová maska PURE COLLAGEN PADS zajistí pleti maximální přísun chybějícího kolagenu a jeho uložení v hlubších vrstvách pokožky s dlouhotrvajícím efektivním účinkem. Již po prvním ošetření je pleť zpevněna, dostatečně hydratována a jemné linie i vrásky jsou viditelně zahlazeny. PURE COLLAGEN PADS dodá intenzivní anti-aging a poskytuje pokožce výrazný mini lifting.

PERFECT HYDRATION TREATMENT

perfect_hydration_care_300x225.jpg

Perfektní hydratace pro krásnou pleť


Intenzivní hydratační ošetření propojuje hloubkovou hydrataci s velmi příjemnou masáží ručně opracovanými čistými křišťály. Pokožka je stimulována ke správnému hospodaření s vlastní vlhkostí a dochází k jejímu výraznému zpevnění na pohled i na dotek. Ošetřující produkty řady INTENSE MOISTURE FORMULA obsahují extrakt z mořských řas a olej z mučenky, které výrazně zjemní strukturu přesušené pleti. Speciální kolagenová maska dodá do pokožky koncetrovaný kolagen, vyplní linie a zpevní kontury obličeje. Ošetření hydratuje pokožku do spodních vrstev epidermu a odstraní pocity pnutí i vrásky ze sucha. PERFECT HYDRATION CARE vyhlazuje suchou šupinatou pokožku a zvláční suchá, drsná místa na pokožce. Navrátí pleti vláčnost a zdravý vzhled.