Ošetření kosmetikou biodroga

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

ENERGIZING FACIAL TREATMENT

energizing-facial-treatment.jpg

Energizující pleťové ošetření s anti-age produkty Energize and Perfect využívá efektu kombinace termoterapie a terapie chladu v podobě velmi příjemné antistresové masáže s kameny. Posiluje vitalitu pleti, dohlédne nad správnou obnovou kožních buněk a prodlouží jejich životnost. Současně navýší hydrataci i pružnost pokožky, redukuje linie i vrásky a zpomalí procesy stárnutí. Podporuje lymfatický systém, celkově zklidní obraz pleti, odplaví stres a únavy a podpoří hlubkovou relaxaci.

ROYAL GOLDEN CAVIAR TREATMENT

royal-golden-caviar-no.jpg

Královská zlatá péče s celosvětově nejoblíbenější produktovou řadou Golden Caviar a speciální maskou z 24-karátového zlata je právem označována jako top anti-age péče o pleť. Povzbudí přirozené regenerační procesy pokožky, zpevní a výrazně vypne obličejové kontury, redukuje naznačené linie i hlubší a mimické vrásky. Současně vyhlazuje strukturu pleti, koriguje přesušené lokality a navýší hydrataci. Zjemní pigmentové skvrny i pórovitý vzhled pokožky a celkově projasní a zjemní pleť.

24-KARÁTOVÉ ZLATO – působení uvnitř pleti

Jemné částečky, nano-částečky, 24-karátového zlata velmi dobře proniknou do spodních vrstev pokožky a povzbudí buňky pleti k jejich optimální činnosti. V průběhu zapracování částeček zlata do pokožky dochází k povzbuzení mikrocirkulace. Toto následně vede k posílení jednotlivých regeneračních funkcí v pokožce. Současně je navýšena vlastní obranyschopnost pleti. Obecně lze říci, že produkty z částečky zlata jsou pro pokožku vysoce aktivním anti-agingem, to znamená, že pleť okamžitě omladí a oddálí její předčasné stárnutí. Účinky po zapracování zlatých částeček jsou na pokožce ihned citelné a viditelné. Jemné zlaté částečky pracují v pokožce ještě minimálně následující 1 až 2 týdny po absolvování profesionálního ošetření

ZLATO – historie

Odpradávna je známo, že zlato má léčivé účinky a to při vnitřním podání i vnější aplikaci. Léčení těla i omlazování pleti pomocí zlata má v čínské medicíně tisíciletou tradici. Nejstarší zmínky o použití zlata k léčení pocházejí z doby přibližně 5 000 let před naším letopočtem. Do tohoto období sahá vznik ajurvédské medicíny, v níž má zlato také své důležité opodstatnění.

ENERGIZE and PERFECT ANTI-AGE TREATMENT

model-energize.jpg

Vitalizační kosmetická péče je sestavena cíleně pro potřeby pokožky s počínajícími projevy předčasného stárnutí a pro pleť postrádající vitalitu. Je určena pro věkovou hranici klientů 25+. Dokáže velmi účinně redukovat první vrásky a retušovat vzniklé linie ze sucha. Dodá maximum hydratace a oddálí další fáze předčasného stárnutí tak, že podpoří přirozeně fungující systémy v pleti. Při kosmetickém ošetření jsou aplikovány produkty pečující řady Energize and Perfect, které svými účinky posílí správnou regeneraci i revitalizaci pleti a ovlivňují dostatečnou tvorbu kolagenu. Pokožka je v průběhu péče aktivována revitalizační Biodroga Energizing Vitality masáží a Biodroga Perfect Acupressure masáží. Tyto velmi příjemné a efektivní masáže jsou neodmylitelnou součástí profesionální péče Energize and Perfect a viditelně i citelně vyhladí a zpevní pleť. Kosmetické ošetření Energize and Perfect je v současné době velmi vyhledáváno klienty pro svou vysokou účinnost a okamžitý efekt.

GLOBAL ANTI-AGE TREATMENT

06300x225-26_ges_br_300x225.jpg

Anti-age ošetření s produkty Global Anti-Age Formula, vysoce koncentrovanou produktovou řadou, se zaměřuje především na zralou, stresovanou pokožku s dočasnými či trvalými známkami povadlosti, únavy a vyčerpání. Je také určeno pro pleť vykazující hormonálně podmíněné stárnutí. Pečuje o pokožku od 50. roku věku. Global Anti-Age ošetření poskytuje pleti kompletní anti-aging, aktivuje růst kožních buněk, jejich správné dělení a přispívá k regeneraci kmenových buněk pokožky. Doplňuje hydrataci hluboko do pleti, navyšuje tvorbu kolagenu, vypíná kontury obličeje a výrazně redukuje jemné i hlubší linie a vrásky. Vysoce koncentrované Anti-Age sérum je při této péči zapracováno do pokožky Javentin Stempl masáží s měšci obsahujícími zahřáté kameny nefrit a aventurin. Vyhlazující BIODROGA EFLLEURAGE masáž vypne kontury a zpomalí procesy předčasného stárnutí.

SENSITIVE ANTI-AGE TREATMENT

95model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

Vysoce šetrné, dermatologicky testované ošetření pro citlivou, podrážděnou a alergizující pokožku  s produkty řady Sensitive Formula. Je sestaveno dle typu a aktuálních potřeb pleti. Velmi prospívá pokožce s narušenou ochrannou bariérou a pleti, která reaguje nepřiměřeně na působící negativní faktory. Pravidelná kosmetická péče o jakýkoliv typ sensitivní pokožky je nezbytná, napomáhá stabilizovat její přirozené funkce a získat zpět důležitou rovnováhu i zdravý vzhled. Sensitive péče stabilizuje ochrannou funkci rohové vrstvy pokožky, zvýší přirozenou odolnost pleti, zajistí důležitou rovnováhu mezi lipidy a vlhkostí, posílí ochranný kyselý plášť pleti a zklidní projevy podráždění, přecitlivělosti i začervenání. Eliminuje pocity svědění či pálení a zajistí, aby byly extrémní projevy přecitlivělosti na pleti sníženy na minimum. Trvale podpoří přirozené procesy regenerace, dodá důležitou hydrataci a oddálí procesy předčasného stárnutí. Profesionální maska Matrix z mořských řas poskytne pleti šetrnou zklidňující péči a ve spojení s jemnou vyhlazující masáží BIODROGA EFLLEURAGE přinese sensitivní pokožce výraznou pomoc při její znovuobnově.

REPAIR + CELL PROTECTION LUXURY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpg

Luxusní obnovující péče

REPAIR + CELL PROTECTION LUXURY TREATMENT je určeno pro pokožku vystavenou dlouhodobě klimatickému stresu. Obnovující péče je ideálním ošetřením v období před, v průběhu nebo bezprostředně po dovolené, kdy intenzivní sluneční záření nebo výkyvy teplot mohou pokožku viditelně poškodit. Při kosmetickém ošetření jsou aplikovány produkty řady REPAIR + CELL PROTECTION, které jsou svým složením zaměřeny na aktivní ochranu a následnou přirozenou obnovu pokožky. Hlavní účinné látky v produktech podporují životnost kmenových buněk pokožky a navyšují jejich obnovovací schopnost. Proces stárnutí vlivem světelných paprsků je tak výrazně zpomalen. Při ošetření je přímo do linií jemných i hlubokých vrásek vkládán čistý kolagen s protivráskovou složkou, která působí do hloubky a zajistí okamžitě jejich zmírnění a redukci . Pleť je tak nejen posílena v obranyschopnosti proti zatěžujícím vlivům, ale i cíleně podpořena v regeneraci.

LUXURY LOTUS & SCIENCE ANTI-AGING TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_6_dpi300x225.jpg

Energizující zážitek z dokonalé péče

Luxusní anti-aging péče je cíleně zaměřena na výrazně stresovanou, extrémně zatíženou pokožku bez energie s viditelnými známkami únavy a předčasného stárnutí. Je vhodná i pro pokožku, která vykazuje přecitlivělost a nedostatky způsobené hormonálními výkyvy. Zcela do detailu propracované kosmetické ošetření využívá koncentrované přírodní složky obsažené v produktové řadě LOTUS & SCIENCE. Hlavní aktivní látkou, která zajistí dokonalý zdravý vzhled pleti, je čistý extrakt z lotosových květů. V průběhu ošetření je aplikována speciální masážní maska z mořských řas, která zklidní projevy přecitlivělosti a dodá důležitou hydrataci.  Anti-aging masáž maximálně podpoří zpevnění kontur pokožky, viditelně redukuje vrásky a stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu. Masáží s měšci obsahujícími vzácné kameny nefrity a aventuriny, jejichž účinky jsou velmi ceněny a vyhledávány, je pleť výrazně oživena a získá novou energii.

ROYAL TREATMENT

foto_kosmetika_s_kristaly_300x225.jpg

Blahodárná energie kamenů


Antistresové, detoxikační a rozjasňující kosmetické ošetření s efektem zpevnění kontur obličeje a hydratace je určeno pro každý typ pleti. Doplní do pokožky ztracenou energii, prozáří její vzhled a podpoří důležitou relaxaci celého organismu. Při ošetření jsou aplikovány produkty řady INTENSE MOISTURE FORMULA, které zajistí dvojí hydratační efekt: hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zvýšení hydratace na jejím povrchu. Exkluzivní masáž s čistými, ručně opracovanými křišťály či růženíny viditelně vyhladí vrásky, vypíná pokožku a oddálí její předčasné stárnutí. Aktivace akupresurních bodů navýší výsledek ošetření a posílí jednotlivé funkce pokožky. Při ošetření ROYAL TREATMENT je dále efektivně využita termoterapie s horkými ručníky prováděná na partii zad a aroma zábal nohou, který podpoří maximální relaxaci. Toto ošetření je zcela právem nazýváno královskou péčí.

EXCLUSIVE GOLDEN CAVIAR TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_1_dpi300x225.jpg

Regenerační péče pro náročnou pokožku

Regenerační kaviárové ošetření je ideální a efektivní péčí pro náročné klienty, při které dochází k obnově fyziologické rovnováhy zatěžované pleti. Základem produktů GOLDEN CAVIAR, aplikovaných při ošetření, je koncentrovaný extrakt z kaviáru, jehož mimořádné složení je důležité pro správné funkce pokožky. Oddaluje stárnutí buněk pleti, aktivuje jejich látkovou výměnu a je velmi účinný při zachování hydratace. Vyhlazující masáž propojená s termoterapií za použítí vzácných kamenů, nefritů a aventurinů, je hlubokým uvolněním pro celý organismus, který potřebuje zklidnit a načerpat novou energii. Bezprostředně po ošetření EXQUISITE GOLDEN CAVIAR vykazuje pokožka výrazně mladistvý vzhled se zjemněnou strukturou a pevnými konturami.

MEN ANTI-AGE TREATMENT

kosmetika_panske_os.300x225.jpg

Dokonalá anti-age péče pro muže

Exkluzivní péče MEN ANTI-AGING TREATMENT je určena pro stresovanou a unavenou pánskou pleť se známkami podráždění a předčasného stárnutí. Má dokonale propracovaný postup, který výrazně vyhladí a zpevní strukturu a kontury pokožky. Dodá mužské pleti novou energii a nastartuje správné regenerační procesy. Revitalizační anti-aging masáž, speciálně přizpůsobená pro potřeby mužské pleti, spojená s uvolňující masáží rukou je příjemným zážitkem pro muže, kteří rádi objevují novou formu odpočinku a relaxace. Antistresová masáž hlavy odstraní únavu i starosti a harmonizuje celý organismus. Zpevňující kolagenová maska zajistí vyhlazení linií i vrásek. Efektivní ošetření MEN ANTI-AGING TREATMENT je tím správným impulsem pro dokonalý vzhled muže.

CAVIAR & RADIANCE SPLENDID BAMBOO TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_7_dpi300x225.jpg

Hladká a vypnutá struktura pleti


CAVIAR & RADIANCE SPLENDID BAMBOO TREATMENT představuje nadstandardní kosmetické ošetření určené pro unavenou pleť s nesjednoceným tónem. Produkty CAVIAR and RADIANCE mají velmi výrazné antistresové účinky, extrémně posilují zpevnění kontur, zjemňují strukturu pokožky a pomohou získat zpět její přirozenou zdravou barvu.  Energizující masáž s ručně opracovanými hůlkami z čínského bambusu zajistí drenážní účinek. Jemné masážní tahy spojené s příjemnou tlakovou masáží docílí okamžitě viditelný protivráskovový i zpevňující efekt. Relaxační bambusová masáž pokožky rukou s použitím aroma olejů rozproudí blokované energie a dodá pocit naprostého klidu a uvolnění. Po ošetření se klient cítí velmi příjemně a odpočinutě. CAVIAR & RADIANCE SPLENDID BAMBOO TREATMENT dokonale splňuje novodobý trend návratu k čisté přírodě.

HIGH PERFORMANCE PREMIUM TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_5_dpi_300x225.jpg

Jemný luxus a síla křišťálu


HIGH PERFORMANCE PREMIUM TREATMENT je exluzivní profesionální ošetření zajišťující maximální komfort zatěžované pokožce. Zcela využívá efektu vysoce koncentrovaných produktů a poskytuje pleti nejvyšší možný anti-aging efekt. Vyjímečná PREMIUM LUXURY masáž je propojena s masáží s čistými křišťály nebo růženíny, které se přikládají na důležité akupunkturní body. Masáž intenzivně působí proti stresu, únavě, bolestem hlavy i migrénám a navozuje silný pocit uvolnění. Součástí HIGH PERFORMANCE PREMIUM TREATMENT je hedvábná masáž rukou, antistresová masáž hlavy a SPA péče. Díky této celkové relaxaci organismu je pleť po ošetření neuvěřitelně vyhlazena, zpevněna a viditelně omlazena. Její hydratace je výrazně posílena a nastupují přirozené regenerační procesy. Toto jedinečné luxusní ošetření si v exkluzivních salonech po právu zasloužilo označení No.1.