Ošetření kosmetikou biodroga

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

MEN HYDRATION TREATMENT

46300x225-kosmetika_panske_os.300x225.jpg

Pro mladistvý vzhled pánské pleti

Hydratační ošetření MEN HYDRATION TREATMENT je cíleně zaměřeno na nedostatečně hydratovanou mužskou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevy přecitlivělosti. Tyto projevy přecitlivělosti mohou mít původ i v každodenním holení pokožky. Produkty řady MEN, aplikované v závěru péče, zredukují hladinu hydratace až na 79% a vytvoří zároveň na povrchu pokožky lehký ochranně-hydratační film. Zabrání tak vzniku zánětlivých procesů, zmírní linie ze sucha a vyrovnají suchou šupinatou pleť. Bezprostředně po ošetření navrací pleti novou energii, příjemný a osvěžující pocit. Anti-aging masáž, cíleně vytvořená pro potřeby mužské pleti, oddálí prosesy předčasného stárnutí. Ošetření MEN HYDRATION TREATMENT dlouhodobě podpoří efekt mladistvého vzhledu pleti.

MOISTURE BEAUTY TREATMENT

gold_sel_300x225.jpg

Okamžitý efekt pro dehydratovanou pleť

Základní hydratační péče MOISTURE BEAUTY je určena pro nedostatečně hydratovanou pokožku s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, stimuluje přirozenou výměnu vody mezi buňkami pokožky, a tak dlouhodobě zajišťuje její mladistvý vzhled bez projevů stresu a stárnutí. Předností produktů INTENSE MOISTURE FORMULA, použitých při ošetření, je dvojí hydratační efekt - hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zároveň zvýšení hydratace na jejím povrchu. Citlivou masáží jsou vyhlazena suchá a šupinatá místa na pokožce, naznačené linie a vrásky jsou účinně zmírněny. Ošetření MOISTURE BEAUTY ochrání pleť před další tvorbou "suchých" vrásek a dodá okamžitý efekt projasnění pleti. Pokožka získá optimální pružnost, vyhlazenou strukturu a má vypnutý zdravý vzhled.

GOLDEN CAVIAR TREATMENT

26_ges_br_300x225.jpg

Spolehlivá investice do krásy


Ošetření GOLDEN & CAVIAR je určeno pro náročnou pleť ve střední fázi jejího chronologického stárnutí a propojí anti-aging s vysokou hydratací. Využívá produktů z řady GOLDEN & CAVIAR, které jsou svým složením účinných látek velmi důležité pro správné funkce pokožky a dokáží tak efektivně zpomalit pocesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled. Regenerační masáž, efloráž BIODROGA, odstraní projevy únavy a stresu a dodá pleti zdravou vitalitu a projasnění. Kosmetické ošetření GOLDEN & CAVIAR je požitkem nejen pro pokožku, ale i pro smysly. Dodá harmonii celému organismu a pocit naprostého uvolonění.

ANTI-AGE CELL FIRMING PHYTO STEM CELL TREATMENT

anti_age_model_vyrez_+_jablko.jpg

Mladistvý vzhled s minimem vrásek


Anti-age ošetření FIRMING TREATMENT je zaměřeno na pokožku v jakékoliv fázi jejího chronologického stárnutí. Posiluje a podporuje kolagenovou i elastinovou síť vláken. Produkty řady ANTI AGE CELL FORMULA, aplikované v průběhu ošetření, chrání životnost kmenových buněk pokožky a aktivují jejich správné funkce. Lehká podráždění a přesušení pokožky jsou efektivně zmírněna a pleť získá hladkost a vláčnost. Speciální akupresurní a hloubková masáž oddaluje předčasné stárnutí pokožky a ve spojení s jemnou relaxační efloráží podpoří důležitý anti-aging. Pleť je jakoby "vypolstrovaná" s efektem mladistvého pevného vzhledu. 

AGE PERFORMANCE TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_8_dpi300x225.jpg

Krása a šarm v každém věku


Ošetření AGE PERFORMANCE TREATMENT je určeno pro ženy ve zralém věku. Tato anti-age péče dodá pleti nejvyšší komfort vypnutí, zpevnění a regeneraci. Zajišťuje hydrataci do nejhlubších vrstev pokožky, zabraňuje přesušení pleti a nadměrné přecitlivělosti. Produkty řady AGE PERFORMANCE, aplikované při tomto ošetření, jsou vynikající pro pleť stresovanou hormonálními výkyvy. Stimulují správné dělení buněk, podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu a tím zvýší hustotu pokožky. Příjemná vyhlazující masáž se zabývá především partiemi, na kterých je nejvíce patrné chronologické stárnutí. Vyhlazující masáž rukou a antistresová masáž pokožky hlavy je tím pravým nastartováním do celého dne. Zralá pokožka si dlouhodobě uchová zdravý svěží vzhled plný krásy a šarmu.

CAVIAR & RADIANCE TREATMENT

face4.jpg

Dokonalý anti-aging pro stresovanou pleť


Anti-age ošetření CAVIAR & RADIANCE je zaměřené na stresovanou pokožku se známkami únavy a stárnutí s nevýrazným tónem pleti. Produkty Caviar & Radiance, aplikované při ošetření, jsou určeny právě na tyto deficity pokožky a aktivují její přirozené funkce, tak aby probíhaly ve správném rytmu. Navrací pleti zpět její fyziologickou rovnováhu a odstraňují veškeré známky stresu. Mají mimořádný efekt hydratace a dlouhodobě podporují vyrovnání její hladiny. Vytvoří na povrchu pleti ochranný hydratační film, který okamžitě odstraní linie i vrásky a nežádoucí pocity pnutí. Výsledkem CAVIAR & RADIANCE péče je zpomalení a následné oddálení stárnutí pleti. Pokožka získá kompletní anti-aging, sjednocený tón a zdravou barvu s výrazným projasněním.

REPAIR + CELL PROTECTION TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

Obnovující péče v jakémkoliv ročním období

Obnovující péče zaměřená na pleť dlouhodobě zatíženou klimatickým stresem, v podobě UV záření, paprsků solária, nadměrného chladu, výkyvy teplot nebo přechody z tepla do zimy. Jejich vlivem dochází ke značnému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Ošetření s produktovou řadou Repair Cell Protection nastartuje přirozenou funkci obnovy pokožky a také ji účinně chrání. Nejvýraznější účinnou látkou této řady jsou rostlinné kmenové buňky alpské růže, které mají vysokou účinnost na kmenové buňky pokožky a podporují jejich regeneraci i vitalitu. Jemná obnovující masáž a vyživující maska mají výrazný protivráskový účinek, oddálí předčasné stárnutí způsobené stresem a zahladí jemné linie a vrásky. Pokožka je ihned po ošetření revitalizována a je maximálně zvýšena její odolnost vůči stresovým a klimatickým vlivům v jakémkoliv ročním období.

OXYGEN BEAUTY TREATMENT

gesicht_bild3-66a0c0d3300x225.jpg

Zhluboka se nadechnout do krásného dne

Výraznou bledost a následnou unavenost pleti způsobuje kyslíkový deficit. Pokožka vykazuje viditelnou povadlost a začíná tvorba vrásek. Okysličující péče OXYGEN BEAUTY zabraňuje těmto negativním projevům na pleti. Využívá účinku produktů řady OXYGEN FORMULA, které podporují hydrolipidní rovnováhu pokožky a výrazně zvláčňují její povrch. Tyto produkty zlepšují imunitu i přirozenou odolnost pleti. Pokožka je po ošetření OXYGEN BEAUTY TREATMENT zklidněna, jsou viditelně oddáleny první známky jejího stárnutí a naučí se dlouhodobě hospodařit s doplněným kyslíkem. U suchého typu pleti jsou redukována přesušená místa a u mastného typu pleti jsou zmírněny lesknoucí se partie. Bezprostředně po ošetření se pokožka opět zhluboka nadechne do dalšího krásného dne.

SENSITIVE BEAUTY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

Jemnost v každém okamžiku


SENSITIVE BEAUTY TREATMENT je ošetření zaměřené na citlivý typ pleti s možnými projevy zarudnutí, podráždění a pnutí. Efektivně spojuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Při tomto ošetření jsou aplikovány produkty s označením SENSITIVE CARE, které jsou zárukou té nejšetrnější péče s viditelným efektem. Podporují přirozené procesy regenerace a představují nejvyšší SOS pomoc pro pokožku s projevy citlivosti, svěděním a podrážděním. Oživující Sensitive masáž pleť výrazně zklidní a dodá pocit hýčkání. Ošetření SENSITIVE BEAUTY nenaruší přirozený ochranný plášť a odolnost pleti. Pokožka je uvolněná se svěžím a jemným povrchem.

PURAN BEAUTY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_4_dpi300x225.jpg

SOS pro zánětlivou a problematickou pleť


Speciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematický mastný a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo s projevy akné. Je určeno pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. PURAN ošetření dodá také rychlou pomoc pleti s větší produkcí mazu a lesknoucím se povrchem nebo naopak se suchým olupujícím se reliéfem. V jeho průběhu je pokožka intenzivně vyčištěna do hlubších vrstev s co největší šetrností. PURAN BEAUTY TREATMENT se provádí s produkty řady PURAN FORMULA, které se svým výrazným antibakteriálním účinkem odstraní projevy zanícení a preventivně působí proti jejich dalšímu vzniku. Ihned po ošetření se na minimum zmírní známky stresu i podráždění. Pokožka získá nový přísun energie a podpoří se její zdravá vitalita.