Ošetření kosmetikou biodroga

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

ENERGIZE & PERFECT TREATMENT

obrazek2.jpg

ENERGIZUJÍCÍ PÉČE PRO PLEŤ POSTRÁDAJÍCÍ VITALITU

Profesionální péče s produkty ENERGIZE & PERFECT dohlédne na pleť žen i mužů s počínajícími projevy předčasného stárnutí. Dokáže velmi účinně redukovat první vrásky a retušovat vzniklé linie ze sucha. Dodá maximum hydratace a oddálí další fáze předčasného stárnutí tak, že podpoří přirozeně fungující systémy v pleti. Posílí správnou regeneraci a ovlivní dostatečnou tvorbu kolagenu. Působí jako silný antioxidant, dokáže tak velmi účinně blokovat dopady působení stresu a volných radikálů. Nedovolí jim, aby pleť systematicky poškozovaly. Doplní do pleti zásoby energie a podpoří její vitální vzhled.

MOISTURE TREATMENT

obrazek1.jpg

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

Profesionální péče s produkty INTENSE MOISTURE FORMULA je určena pro pokožku žen i mužů s deficitem hydratace a s ubýváním přirozeného spektra lipidů, které je často doprovázeno přesušením a tvorbou vrásek ze sucha. Posiluje přirozený hydratační faktor pokožky v mladém a středním věku a doplní obsah kyseliny hyaluronové na její správný podíl. Zajistí pleti dostatečnou pružnost a pevnost a dokáže lehce oddálit spuštění procesů předčasného stárnutí.

REPAIR & CELL PROTECTION TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_8_dpi300x225_(1).jpg

OBNOVUJÍCÍ & ANTIOXIDAČNÍ PÉČE PRO PLEŤ ZATĚŽOVANOU KLIMATICKÝM STRESEM

Profesionální ošetření s produkty REPAIR & CELL PROTECTION eliminuje stres způsobený UV spektrem, paprsky solária, přemírou vysokých i nízkých teplot nebo přechody z tepla do zimy. Zamezí systematickému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Nastartuje přirozenou funkci obnovy pleti, také ji účinně chrání a maximálně zvyšuje její odolnost vůči stresovým faktorům. Dokáže pleť absolutně zklidnit, revitalizovat, redukovat poškození i deficity a navrátit jí její přirozený klidový režim. Má vysoký anti-age a anti-oxidační efekt. Tuto péči uvítá stresovaná pleť žen i mužů v zatěžujících ročních obdobích.

OXYGEN TREATMENT

gesicht_bild3-66a0c0d3300x225.jpg

OKYSLIČUJÍCÍ PÉČE PRO UNAVENOU PLEŤ

Profesionální kosmetická péče s produkty OXYGEN FORMULA se cíleně postará o vysílenou, stresovanou pleť ve středním věku vykazující únavu a bledost. Podpoří správné okysličení a s tím spojenou rovnováhu mezi hydratací a obsaženými pleti vlastními lipidy. Dohlédne na posílení ochranné funkce pleti a blokuje tak zatěžující vliv volných radikálů. Koriguje počáteční známky stárnutí v podobě jemně prokreslených vrásek. Představuje pro pleť žen i mužů energii, která dokáže ve všech směrech významně podpořit veškeré její požadavky.

SENSITIVE TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ PRO CITLIVOU PLEŤ

Profesionální kosmetické ošetření s hypo-alergenními produkty řady SENSITIVE FORMULA se zaměřuje na požadavky citlivé pleti žen i mužů s projevy zarudnutí, podráždění a pnutí v každém věku. Poskytuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Podporuje pleti vlastní procesy, zejména obranyschopnost, ochranu, odolnost a regeneraci. Redukuje projevy sensitivity dámské i pánské pleti, zklidní její reakce a navrátí jí přirozenou rovnováhu.

PURAN TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_4_dpi300x225.jpg

ANTIBAKTERIÁLNÍ & PROTIZÁNĚTLIVÉ OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ, NEČISTÉ PLETI


Profesionální péče s produkty řady PURAN FORMULA je cíleně zaměřena na problematický, nečistý a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo projevy akné. Je určena pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. V průběhu ošetření je pleť důkladně oproštěna od nečistot, dochází k enormní regulaci výskytu škodlivých bakterií a k redukci projevů problematické, nečisté pleti. Ihned po ošetření jsou na minimum zmírněna možná lokální zarudnutí způsobená obrannými reakcemi pokožky a je podpořena přirozená zdravá vitalita pleti.