Ošetření kosmetikou biodroga

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

BODY SPA ENERGIZING TREATMENT

spa_body_energizing.jpg

Energizující celotělová péče s anti-oxidačním a antistresovým účinkem je koncipována pro pokožku těla vykazující viditelnou ztrátu energie, disbalanci, nerovnoměrnou strukturu povrchu a postrádající zdravý barevný tón. Okamžitě redukuje zejména dopady energetického i hormonálního kolísání, oxidačního stresu a dalších negativních vlivů. Má výrazný stimulující účinek na regenerační procesy i biorytmy v pokožce a doplní ztracenou energii. V průběhu tělového ošetření jsou aktivovány čakry a meridiány těla. Při energizující masáži dochází k celkovému pocitu uvolnění a načerpání nové síly. Je tak výrazně podpořena harmonie celého organismu.

 

 

 

 

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE REVERSE TREATMENT

golden-caviar-osetreni.jpg

Anti-age péče s produkty Golden Caviar Radiance & Anti-Age se zcela inovativními recepturami společně s nevšedními účinky speciální masky Instant Beauty-Firming & Hydration Sheet Mask působí jako omlazující kosmetická botox péče.

Golden Caviar Anti-Age Reverse Treatment posílí přirozené procesy epidermu, redukuje naznačené linie, hlubší i mimické vrásky a aktivuje obnovu kožních buněk. Formuje, modeluje obličejové kontury, zpevní a vypne pokožky a navýší její elasticitu. Zároveň posiluje odolnost a obranyschopnost pleti, vyrovnává hladinu vlhkosti a lipidního spektra a navýšenou vlhkost v pleti dlouhodobě ukotví.Funguje jako silný anti-oxidant a pleť okamžitě viditelně omladí.

Velmi efektivní Signature masáž je povzbuzuje pleť a intenzivně pracuje s každou namáhanou oblastí.

Celkově je pokožka posílena a její regenerační funkce podpořeny.

 

 

BODY SPA PERFORMANCE TREATMENT

39image-biodroga-bioscience-1.jpg

Detoxikační & anticelulitidní celotělová péče spojená s výrazným anti-age efektem se soustředí především na pokožku, která vykazuje stres, vypětí a viditelnou zvýšenou zátěž vyvolanou hormonálním kolísáním a nestabilitou lymfatického systému. Velmi účinně mírní a koriguje již vzniklá poškození kůže, jako je celulitida, nerovnoměrná struktura povrchu pokožky a její zvýšená ochablost atd. Funguje také velmi účinně jako prevence vzniku veškerých těchto projevů. V konečném výsledku podpoří správnou obnovu kožních buněk, stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus kůže a dohlédne nad přirozenými procesy regenerace. Redukuje projevy celulitidy, podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění tkáně. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.

ENERGIZING FACIAL TREATMENT

energizing-facial-treatment.jpg

Energizující pleťové ošetření s anti-age produkty Energize and Perfect využívá efektu kombinace termoterapie a terapie chladu v podobě velmi příjemné antistresové masáže s kameny. Posiluje vitalitu pleti, dohlédne nad správnou obnovou kožních buněk a prodlouží jejich životnost. Současně navýší hydrataci i pružnost pokožky, redukuje linie i vrásky a zpomalí procesy stárnutí. Podporuje lymfatický systém, celkově zklidní obraz pleti, odplaví stres a únavy a podpoří hlubkovou relaxaci.

ROYAL GOLDEN CAVIAR TREATMENT

royal-golden-caviar-no.jpg

Královská zlatá péče s celosvětově nejoblíbenější produktovou řadou Golden Caviar a speciální maskou z 24-karátového zlata je právem označována jako top anti-age péče o pleť. Povzbudí přirozené regenerační procesy pokožky, zpevní a výrazně vypne obličejové kontury, redukuje naznačené linie i hlubší a mimické vrásky. Současně vyhlazuje strukturu pleti, koriguje přesušené lokality a navýší hydrataci. Zjemní pigmentové skvrny i pórovitý vzhled pokožky a celkově projasní a zjemní pleť.

24-KARÁTOVÉ ZLATO – působení uvnitř pleti

Jemné částečky, nano-částečky, 24-karátového zlata velmi dobře proniknou do spodních vrstev pokožky a povzbudí buňky pleti k jejich optimální činnosti. V průběhu zapracování částeček zlata do pokožky dochází k povzbuzení mikrocirkulace. Toto následně vede k posílení jednotlivých regeneračních funkcí v pokožce. Současně je navýšena vlastní obranyschopnost pleti. Obecně lze říci, že produkty z částečky zlata jsou pro pokožku vysoce aktivním anti-agingem, to znamená, že pleť okamžitě omladí a oddálí její předčasné stárnutí. Účinky po zapracování zlatých částeček jsou na pokožce ihned citelné a viditelné. Jemné zlaté částečky pracují v pokožce ještě minimálně následující 1 až 2 týdny po absolvování profesionálního ošetření

ZLATO – historie

Odpradávna je známo, že zlato má léčivé účinky a to při vnitřním podání i vnější aplikaci. Léčení těla i omlazování pleti pomocí zlata má v čínské medicíně tisíciletou tradici. Nejstarší zmínky o použití zlata k léčení pocházejí z doby přibližně 5 000 let před naším letopočtem. Do tohoto období sahá vznik ajurvédské medicíny, v níž má zlato také své důležité opodstatnění.

BODY SPA RELAXING ANTI-AGE TREATMENT

83body_spa_relaxing.jpg

Relaxační ošetření těla s výrazným anti-age efektem řeší zcela komplexně různé nedostatky pokožky, které vznikají jako následek zvýšeného zatížení a přemíry stresu v těle. Je inspirováno východními tradicemi a celý jeho průběh je velmi revitalizační. Přispívá k vnitřnímu uvolnění veškerých napětí a rozproudí zablokovanou energii. Regeneruje, odplaví stres a zajístí důležitou rovnováhu a harmonii, která se okamžitě odrazí na celkovém vyrovnaném obrazu pokožky těla. Oddaluje její předčasné stárnutí, podpoří zpevnění kontur, zajistí dostatek hydratace a zcela zvláční povrch pokožky. Dohlédne nad jejími správně fungujícími, přirozenými procesy, okamžitě koriguje nedostatky i vzniklá napětí a poskytne její struktuře neporušený zdravý vzhled.

Spa Body Relaxing Anti-Age Treatment začíná relaxačním rituálem očisty těla, a to ve formě zahřátých ručníků či v podobě olejové koupelové lázně. Pokožka těla je následně aktivována příjemným peelingem s cukrovými perlami a revitalizována nanesením koncentrovaného tělového séra. Následuje vysoce vyrovnávající, relaxační terapie a masáž s horkými ručníky, které naprosto uvolní veškeré blokace. SPA BIODROGA RELAXAČNÍ MASÁŽ TĚLA pohladí pokožku i zklidní duši. Celé tělo je dále zahaleno do Hedvábně-kašmírového zábalu, který má nádhernou orientální vůni a nepřekonatelný anti-age efekt. V době působení zábalu je provedena BIODROGA Anti-stresová masáž hlavy a na závěr péče je na pokožku celého těla nanesen Anti-Age produkt. Ošetření Anti-Age Spa Body Relaxing dodá celému organismu plnohodnotný odpočinek a zcela zrelaxuje duši.

ENERGIZE and PERFECT ANTI-AGE TREATMENT

model-energize.jpg

Vitalizační kosmetická péče je sestavena cíleně pro potřeby pokožky s počínajícími projevy předčasného stárnutí a pro pleť postrádající vitalitu. Je určena pro věkovou hranici klientů 25+. Dokáže velmi účinně redukovat první vrásky a retušovat vzniklé linie ze sucha. Dodá maximum hydratace a oddálí další fáze předčasného stárnutí tak, že podpoří přirozeně fungující systémy v pleti. Při kosmetickém ošetření jsou aplikovány produkty pečující řady Energize and Perfect, které svými účinky posílí správnou regeneraci i revitalizaci pleti a ovlivňují dostatečnou tvorbu kolagenu. Pokožka je v průběhu péče aktivována revitalizační Biodroga Energizing Vitality masáží a Biodroga Perfect Acupressure masáží. Tyto velmi příjemné a efektivní masáže jsou neodmylitelnou součástí profesionální péče Energize and Perfect a viditelně i citelně vyhladí a zpevní pleť. Kosmetické ošetření Energize and Perfect je v současné době velmi vyhledáváno klienty pro svou vysokou účinnost a okamžitý efekt.

SENSITIVE ANTI-AGE TREATMENT

95model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

Vysoce šetrné, dermatologicky testované ošetření pro citlivou, podrážděnou a alergizující pokožku  s produkty řady Sensitive Formula. Je sestaveno dle typu a aktuálních potřeb pleti. Velmi prospívá pokožce s narušenou ochrannou bariérou a pleti, která reaguje nepřiměřeně na působící negativní faktory. Pravidelná kosmetická péče o jakýkoliv typ sensitivní pokožky je nezbytná, napomáhá stabilizovat její přirozené funkce a získat zpět důležitou rovnováhu i zdravý vzhled. Sensitive péče stabilizuje ochrannou funkci rohové vrstvy pokožky, zvýší přirozenou odolnost pleti, zajistí důležitou rovnováhu mezi lipidy a vlhkostí, posílí ochranný kyselý plášť pleti a zklidní projevy podráždění, přecitlivělosti i začervenání. Eliminuje pocity svědění či pálení a zajistí, aby byly extrémní projevy přecitlivělosti na pleti sníženy na minimum. Trvale podpoří přirozené procesy regenerace, dodá důležitou hydrataci a oddálí procesy předčasného stárnutí. Profesionální maska Matrix z mořských řas poskytne pleti šetrnou zklidňující péči a ve spojení s jemnou vyhlazující masáží BIODROGA EFLLEURAGE přinese sensitivní pokožce výraznou pomoc při její znovuobnově.

MEN HYDRATION TREATMENT

46300x225-kosmetika_panske_os.300x225.jpg

Pro mladistvý vzhled pánské pleti

Hydratační ošetření MEN HYDRATION TREATMENT je cíleně zaměřeno na nedostatečně hydratovanou mužskou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevy přecitlivělosti. Tyto projevy přecitlivělosti mohou mít původ i v každodenním holení pokožky. Produkty řady MEN, aplikované v závěru péče, zredukují hladinu hydratace až na 79% a vytvoří zároveň na povrchu pokožky lehký ochranně-hydratační film. Zabrání tak vzniku zánětlivých procesů, zmírní linie ze sucha a vyrovnají suchou šupinatou pleť. Bezprostředně po ošetření navrací pleti novou energii, příjemný a osvěžující pocit. Anti-aging masáž, cíleně vytvořená pro potřeby mužské pleti, oddálí prosesy předčasného stárnutí. Ošetření MEN HYDRATION TREATMENT dlouhodobě podpoří efekt mladistvého vzhledu pleti.

SPA BAMBOO TREATMENT

bamboo_treatment_back_-_rights_unlimited_high_res_300x225.jpg

Antistresová péče

Péče o pokožku těla, inspirovaná ayurvedskými technikami, dodá pokožce těla uvolnění od blokací a stresu. Základem tohoto ošetření jsou tři typy masáží. Masáž s rukavicemi ze surového hedvábí plně nahradí celotělový peeling, aktivuje tok lymfy a lehce detoxikuje. Energizující masáž ručně opracovanými bambusy působí drenážně, má vyhlazující účinky a popoří pevnou siluetu těla bez známek celulitidy. Antistresová ruční vyhlazující masáž těla odstraní blokace, které jsou příčinou nedostatečného toku energie. Antistresová péče SPA BAMBOO TREATMENT zajistí uvolonění celého organismu a je nezapomenutelným relaxačním zážitkem.

MOISTURE BEAUTY TREATMENT

gold_sel_300x225.jpg

Okamžitý efekt pro dehydratovanou pleť

Základní hydratační péče MOISTURE BEAUTY je určena pro nedostatečně hydratovanou pokožku s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, stimuluje přirozenou výměnu vody mezi buňkami pokožky, a tak dlouhodobě zajišťuje její mladistvý vzhled bez projevů stresu a stárnutí. Předností produktů INTENSE MOISTURE FORMULA, použitých při ošetření, je dvojí hydratační efekt - hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zároveň zvýšení hydratace na jejím povrchu. Citlivou masáží jsou vyhlazena suchá a šupinatá místa na pokožce, naznačené linie a vrásky jsou účinně zmírněny. Ošetření MOISTURE BEAUTY ochrání pleť před další tvorbou "suchých" vrásek a dodá okamžitý efekt projasnění pleti. Pokožka získá optimální pružnost, vyhlazenou strukturu a má vypnutý zdravý vzhled.

REPAIR + CELL PROTECTION LUXURY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpg

Luxusní obnovující péče

REPAIR + CELL PROTECTION LUXURY TREATMENT je určeno pro pokožku vystavenou dlouhodobě klimatickému stresu. Obnovující péče je ideálním ošetřením v období před, v průběhu nebo bezprostředně po dovolené, kdy intenzivní sluneční záření nebo výkyvy teplot mohou pokožku viditelně poškodit. Při kosmetickém ošetření jsou aplikovány produkty řady REPAIR + CELL PROTECTION, které jsou svým složením zaměřeny na aktivní ochranu a následnou přirozenou obnovu pokožky. Hlavní účinné látky v produktech podporují životnost kmenových buněk pokožky a navyšují jejich obnovovací schopnost. Proces stárnutí vlivem světelných paprsků je tak výrazně zpomalen. Při ošetření je přímo do linií jemných i hlubokých vrásek vkládán čistý kolagen s protivráskovou složkou, která působí do hloubky a zajistí okamžitě jejich zmírnění a redukci . Pleť je tak nejen posílena v obranyschopnosti proti zatěžujícím vlivům, ale i cíleně podpořena v regeneraci.

GOLDEN CAVIAR TREATMENT

26_ges_br_300x225.jpg

Spolehlivá investice do krásy


Ošetření GOLDEN & CAVIAR je určeno pro náročnou pleť ve střední fázi jejího chronologického stárnutí a propojí anti-aging s vysokou hydratací. Využívá produktů z řady GOLDEN & CAVIAR, které jsou svým složením účinných látek velmi důležité pro správné funkce pokožky a dokáží tak efektivně zpomalit pocesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled. Regenerační masáž, efloráž BIODROGA, odstraní projevy únavy a stresu a dodá pleti zdravou vitalitu a projasnění. Kosmetické ošetření GOLDEN & CAVIAR je požitkem nejen pro pokožku, ale i pro smysly. Dodá harmonii celému organismu a pocit naprostého uvolonění.

LUXURY LOTUS & SCIENCE ANTI-AGING TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_6_dpi300x225.jpg

Energizující zážitek z dokonalé péče

Luxusní anti-aging péče je cíleně zaměřena na výrazně stresovanou, extrémně zatíženou pokožku bez energie s viditelnými známkami únavy a předčasného stárnutí. Je vhodná i pro pokožku, která vykazuje přecitlivělost a nedostatky způsobené hormonálními výkyvy. Zcela do detailu propracované kosmetické ošetření využívá koncentrované přírodní složky obsažené v produktové řadě LOTUS & SCIENCE. Hlavní aktivní látkou, která zajistí dokonalý zdravý vzhled pleti, je čistý extrakt z lotosových květů. V průběhu ošetření je aplikována speciální masážní maska z mořských řas, která zklidní projevy přecitlivělosti a dodá důležitou hydrataci.  Anti-aging masáž maximálně podpoří zpevnění kontur pokožky, viditelně redukuje vrásky a stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu. Masáží s měšci obsahujícími vzácné kameny nefrity a aventuriny, jejichž účinky jsou velmi ceněny a vyhledávány, je pleť výrazně oživena a získá novou energii.

EYE ZONE TREATMENT

13model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

Pro rozzářený pohled


EYE ZONE TREATMENT je kosmetické ošetření pro přecitlivělé a unavené oční partie. Speciální masáž očního okolí s výrazným vyhlazujícím a protivráskovým efektem napomůže odstranit nežádoucí otoky a kruky pod očima. Současně jsou zpevněna povadlá víčka a viditelně vypnuty oční kontury. Aplikace profesionální liftingové masky PEELL-OFF LIFT s obsahem mořských řas a vysoce koncentrovaného vitamínu C je účinným anti-agingem pro zatíženou pleť a dodá jí potřebnou hydrataci. EYE ZONE TREATMENT je moderní péče, která dopřeje očím ten největší komfort odpočinku, jasný a rozzářený pohled.

ALGAE MATRIX

49foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpg

Zklidňující péče mořských řas

ALGAE MATRIX je profesionální masážní maska se zklidňujícím a hydratačním účinkem. Poskytuje pleti SOS ošetření při jakémkoliv projevu přecitlivělosti doprovázeném zčervenáním, pocity pálení a pnutí. Zajišťuje účinnou péči po nadměrném slunění či pobytu v soláriu. Okamžitě pokožku ošetří, zklidní a regeneruje. Obsažené mořské řasy s vysokým hydratačním efektem zabrání extrémnímu přesušení a posilují ochranný plášť pleti. ALGAE MATRIX sjednotí reliéf pokožky, zpevní kontury a minimalizuje viditelnost linií a vrásek.

PURE COLLAGEN PADS

32model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpg

Lehce dokážeme zastavit čas


PURE COLLAGEN PADS je profesionální maska s obsahem čistého kolagenu. Kolagen je látka, která je důležitou součástí lidské pokožky a v důsledku častého stresu, nevhodného životního rytmu a samozřejmě s přibývajícím věkem se jeho tvorba významně oslabuje. Pleť vykazuje známky předčasného stárnutí s viditelnou tvorbou vrásek. Vysoce koncentrovaná pleťová maska PURE COLLAGEN PADS zajistí pleti maximální přísun chybějícího kolagenu a jeho uložení v hlubších vrstvách pokožky s dlouhotrvajícím efektivním účinkem. Již po prvním ošetření je pleť zpevněna, dostatečně hydratována a jemné linie i vrásky jsou viditelně zahlazeny. PURE COLLAGEN PADS dodá intenzivní anti-aging a poskytuje pokožce výrazný mini lifting.

DETOX COFFEE TREATMENT

body_massage_-_rights_unlimited300x225.png

Energie s vůní kávy

Detoxikační kávové ošetření celého těla s účinnými produkty z mořských řas zajistí pročišťující efekt a podpoří odvod toxínů z celého organismu. Zahřáté kávové polštářky, přikládané na partii zad, uvolní tělo a provoní vzduch jemným kávovým aroma. Peeling těla s rozdrcenými kávovými zrny rozproudí zablokovanou energii a podpoří lymfatický systém. Zábal těla s esenciálními oleji aktivuje detoxikaci a nastartuje přirozené regenerační funkce pokožky. Zmírňuje projevy celulitidy a zlepšuje pevnost i proužnost pokožky. DETOX COFFEE TREATMENT podpoří celkovou relaxaci organismu, dodá pokožce novou sílu i energii, zcela vyhladí a zjemní její strukturu.

DETOXIFYING TREATMENT

relaxing_body_touch_treatment_with_massage_wax_rights_unlimited_high_res_300x225.jpg

Detoxikace s naprostou lehkostí

Detoxikační ošetření těla s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Pokožka těla je zabalena do elastických bandáží nasycených velmi účinnou bahenní směsí, která podporuje nastartování procesu detoxikace. Zábal s obsahem mořských řas výrazně zpevňuje kontury těla a poporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálního účinku se doporučují tři ošetření v rozmezí tří týdnů. DETOXIFYING TREATMENT je ošetření s vysokou účinností a doporučuje se při redukci váhy i pro správný životní styl.

FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT

koerper_bild2-b4922122_300x225.jpg

Pro zpevnění kontur celého těla

Bahenní zábal celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena SALT SCRUB peelingem s obsahem mořské soli a esenciálních olejů. Aplikovaný zábal z mořských řas a speciálního bahna výrazně podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Příjemný dojem z ošetření je podpořen relaxační masáží nohou aroma olejem, který odstraní únavu a pocity tíhy v těchto partiích. FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT cíleně zpevňuje kontury těla a zvyšuje pevnost i pružnost pokožky.

EXCLUSIVE GOLDEN CAVIAR TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_1_dpi300x225.jpg

Regenerační péče pro náročnou pokožku

Regenerační kaviárové ošetření je ideální a efektivní péčí pro náročné klienty, při které dochází k obnově fyziologické rovnováhy zatěžované pleti. Základem produktů GOLDEN CAVIAR, aplikovaných při ošetření, je koncentrovaný extrakt z kaviáru, jehož mimořádné složení je důležité pro správné funkce pokožky. Oddaluje stárnutí buněk pleti, aktivuje jejich látkovou výměnu a je velmi účinný při zachování hydratace. Vyhlazující masáž propojená s termoterapií za použítí vzácných kamenů, nefritů a aventurinů, je hlubokým uvolněním pro celý organismus, který potřebuje zklidnit a načerpat novou energii. Bezprostředně po ošetření EXQUISITE GOLDEN CAVIAR vykazuje pokožka výrazně mladistvý vzhled se zjemněnou strukturou a pevnými konturami.

ANTI-AGE CELL FIRMING PHYTO STEM CELL TREATMENT

anti_age_model_vyrez_+_jablko.jpg

Mladistvý vzhled s minimem vrásek


Anti-age ošetření FIRMING TREATMENT je zaměřeno na pokožku v jakékoliv fázi jejího chronologického stárnutí. Posiluje a podporuje kolagenovou i elastinovou síť vláken. Produkty řady ANTI AGE CELL FORMULA, aplikované v průběhu ošetření, chrání životnost kmenových buněk pokožky a aktivují jejich správné funkce. Lehká podráždění a přesušení pokožky jsou efektivně zmírněna a pleť získá hladkost a vláčnost. Speciální akupresurní a hloubková masáž oddaluje předčasné stárnutí pokožky a ve spojení s jemnou relaxační efloráží podpoří důležitý anti-aging. Pleť je jakoby "vypolstrovaná" s efektem mladistvého pevného vzhledu. 

MEN ANTI-AGE TREATMENT

kosmetika_panske_os.300x225.jpg

Dokonalá anti-age péče pro muže

Exkluzivní péče MEN ANTI-AGING TREATMENT je určena pro stresovanou a unavenou pánskou pleť se známkami podráždění a předčasného stárnutí. Má dokonale propracovaný postup, který výrazně vyhladí a zpevní strukturu a kontury pokožky. Dodá mužské pleti novou energii a nastartuje správné regenerační procesy. Revitalizační anti-aging masáž, speciálně přizpůsobená pro potřeby mužské pleti, spojená s uvolňující masáží rukou je příjemným zážitkem pro muže, kteří rádi objevují novou formu odpočinku a relaxace. Antistresová masáž hlavy odstraní únavu i starosti a harmonizuje celý organismus. Zpevňující kolagenová maska zajistí vyhlazení linií i vrásek. Efektivní ošetření MEN ANTI-AGING TREATMENT je tím správným impulsem pro dokonalý vzhled muže.

REPAIR + CELL PROTECTION TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

Obnovující péče v jakémkoliv ročním období

Obnovující péče zaměřená na pleť dlouhodobě zatíženou klimatickým stresem, v podobě UV záření, paprsků solária, nadměrného chladu, výkyvy teplot nebo přechody z tepla do zimy. Jejich vlivem dochází ke značnému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Ošetření s produktovou řadou Repair Cell Protection nastartuje přirozenou funkci obnovy pokožky a také ji účinně chrání. Nejvýraznější účinnou látkou této řady jsou rostlinné kmenové buňky alpské růže, které mají vysokou účinnost na kmenové buňky pokožky a podporují jejich regeneraci i vitalitu. Jemná obnovující masáž a vyživující maska mají výrazný protivráskový účinek, oddálí předčasné stárnutí způsobené stresem a zahladí jemné linie a vrásky. Pokožka je ihned po ošetření revitalizována a je maximálně zvýšena její odolnost vůči stresovým a klimatickým vlivům v jakémkoliv ročním období.

OXYGEN BEAUTY TREATMENT

gesicht_bild3-66a0c0d3300x225.jpg

Zhluboka se nadechnout do krásného dne

Výraznou bledost a následnou unavenost pleti způsobuje kyslíkový deficit. Pokožka vykazuje viditelnou povadlost a začíná tvorba vrásek. Okysličující péče OXYGEN BEAUTY zabraňuje těmto negativním projevům na pleti. Využívá účinku produktů řady OXYGEN FORMULA, které podporují hydrolipidní rovnováhu pokožky a výrazně zvláčňují její povrch. Tyto produkty zlepšují imunitu i přirozenou odolnost pleti. Pokožka je po ošetření OXYGEN BEAUTY TREATMENT zklidněna, jsou viditelně oddáleny první známky jejího stárnutí a naučí se dlouhodobě hospodařit s doplněným kyslíkem. U suchého typu pleti jsou redukována přesušená místa a u mastného typu pleti jsou zmírněny lesknoucí se partie. Bezprostředně po ošetření se pokožka opět zhluboka nadechne do dalšího krásného dne.

SENSITIVE BEAUTY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

Jemnost v každém okamžiku


SENSITIVE BEAUTY TREATMENT je ošetření zaměřené na citlivý typ pleti s možnými projevy zarudnutí, podráždění a pnutí. Efektivně spojuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Při tomto ošetření jsou aplikovány produkty s označením SENSITIVE CARE, které jsou zárukou té nejšetrnější péče s viditelným efektem. Podporují přirozené procesy regenerace a představují nejvyšší SOS pomoc pro pokožku s projevy citlivosti, svěděním a podrážděním. Oživující Sensitive masáž pleť výrazně zklidní a dodá pocit hýčkání. Ošetření SENSITIVE BEAUTY nenaruší přirozený ochranný plášť a odolnost pleti. Pokožka je uvolněná se svěžím a jemným povrchem.

PURAN BEAUTY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_4_dpi300x225.jpg

SOS pro zánětlivou a problematickou pleť


Speciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematický mastný a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo s projevy akné. Je určeno pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. PURAN ošetření dodá také rychlou pomoc pleti s větší produkcí mazu a lesknoucím se povrchem nebo naopak se suchým olupujícím se reliéfem. V jeho průběhu je pokožka intenzivně vyčištěna do hlubších vrstev s co největší šetrností. PURAN BEAUTY TREATMENT se provádí s produkty řady PURAN FORMULA, které se svým výrazným antibakteriálním účinkem odstraní projevy zanícení a preventivně působí proti jejich dalšímu vzniku. Ihned po ošetření se na minimum zmírní známky stresu i podráždění. Pokožka získá nový přísun energie a podpoří se její zdravá vitalita.