Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA

BASIC TREATMENTS
základní ošetření
ANTI-AGE TREATMENTS
anti-age ošetření
SPECIAL TREATMENTS
speciální ošetření
BODY TREATMENTS
ošetření těla

BODY SPA ENERGIZING TREATMENT

spa_body_energizing.jpg

Energizující celotělová péče s anti-oxidačním a antistresovým účinkem je koncipována pro pokožku těla vykazující viditelnou ztrátu energie, disbalanci, nerovnoměrnou strukturu povrchu a postrádající zdravý barevný tón. Okamžitě redukuje zejména dopady energetického i hormonálního kolísání, oxidačního stresu a dalších negativních vlivů. Má výrazný stimulující účinek na regenerační procesy i biorytmy v pokožce a doplní ztracenou energii. V průběhu tělového ošetření jsou aktivovány čakry a meridiány těla. Při energizující masáži dochází k celkovému pocitu uvolnění a načerpání nové síly. Je tak výrazně podpořena harmonie celého organismu.

 

 

 

 

GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE REVERSE TREATMENT

golden-caviar-osetreni.jpg

Anti-age péče s produkty Golden Caviar Radiance & Anti-Age se zcela inovativními recepturami společně s nevšedními účinky speciální masky Instant Beauty-Firming & Hydration Sheet Mask působí jako omlazující kosmetická botox péče.

Golden Caviar Anti-Age Reverse Treatment posílí přirozené procesy epidermu, redukuje naznačené linie, hlubší i mimické vrásky a aktivuje obnovu kožních buněk. Formuje, modeluje obličejové kontury, zpevní a vypne pokožky a navýší její elasticitu. Zároveň posiluje odolnost a obranyschopnost pleti, vyrovnává hladinu vlhkosti a lipidního spektra a navýšenou vlhkost v pleti dlouhodobě ukotví.Funguje jako silný anti-oxidant a pleť okamžitě viditelně omladí.

Velmi efektivní Signature masáž je povzbuzuje pleť a intenzivně pracuje s každou namáhanou oblastí.

Celkově je pokožka posílena a její regenerační funkce podpořeny.

 

 

BODY SPA PERFORMANCE TREATMENT

39image-biodroga-bioscience-1.jpg

Detoxikační & anticelulitidní celotělová péče spojená s výrazným anti-age efektem se soustředí především na pokožku, která vykazuje stres, vypětí a viditelnou zvýšenou zátěž vyvolanou hormonálním kolísáním a nestabilitou lymfatického systému. Velmi účinně mírní a koriguje již vzniklá poškození kůže, jako je celulitida, nerovnoměrná struktura povrchu pokožky a její zvýšená ochablost atd. Funguje také velmi účinně jako prevence vzniku veškerých těchto projevů. V konečném výsledku podpoří správnou obnovu kožních buněk, stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus kůže a dohlédne nad přirozenými procesy regenerace. Redukuje projevy celulitidy, podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění tkáně. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.

ENERGIZING FACIAL TREATMENT

energizing-facial-treatment.jpg

Energizující pleťové ošetření s anti-age produkty Energize and Perfect využívá efektu kombinace termoterapie a terapie chladu v podobě velmi příjemné antistresové masáže s kameny. Posiluje vitalitu pleti, dohlédne nad správnou obnovou kožních buněk a prodlouží jejich životnost. Současně navýší hydrataci i pružnost pokožky, redukuje linie i vrásky a zpomalí procesy stárnutí. Podporuje lymfatický systém, celkově zklidní obraz pleti, odplaví stres a únavy a podpoří hlubkovou relaxaci.

ROYAL GOLDEN CAVIAR TREATMENT

royal-golden-caviar-no.jpg

Královská zlatá péče s celosvětově nejoblíbenější produktovou řadou Golden Caviar a speciální maskou z 24-karátového zlata je právem označována jako top anti-age péče o pleť. Povzbudí přirozené regenerační procesy pokožky, zpevní a výrazně vypne obličejové kontury, redukuje naznačené linie i hlubší a mimické vrásky. Současně vyhlazuje strukturu pleti, koriguje přesušené lokality a navýší hydrataci. Zjemní pigmentové skvrny i pórovitý vzhled pokožky a celkově projasní a zjemní pleť.

24-KARÁTOVÉ ZLATO – působení uvnitř pleti

Jemné částečky, nano-částečky, 24-karátového zlata velmi dobře proniknou do spodních vrstev pokožky a povzbudí buňky pleti k jejich optimální činnosti. V průběhu zapracování částeček zlata do pokožky dochází k povzbuzení mikrocirkulace. Toto následně vede k posílení jednotlivých regeneračních funkcí v pokožce. Současně je navýšena vlastní obranyschopnost pleti. Obecně lze říci, že produkty z částečky zlata jsou pro pokožku vysoce aktivním anti-agingem, to znamená, že pleť okamžitě omladí a oddálí její předčasné stárnutí. Účinky po zapracování zlatých částeček jsou na pokožce ihned citelné a viditelné. Jemné zlaté částečky pracují v pokožce ještě minimálně následující 1 až 2 týdny po absolvování profesionálního ošetření

ZLATO – historie

Odpradávna je známo, že zlato má léčivé účinky a to při vnitřním podání i vnější aplikaci. Léčení těla i omlazování pleti pomocí zlata má v čínské medicíně tisíciletou tradici. Nejstarší zmínky o použití zlata k léčení pocházejí z doby přibližně 5 000 let před naším letopočtem. Do tohoto období sahá vznik ajurvédské medicíny, v níž má zlato také své důležité opodstatnění.

BODY SPA RELAXING ANTI-AGE TREATMENT

83body_spa_relaxing.jpg

Relaxační ošetření těla s výrazným anti-age efektem řeší zcela komplexně různé nedostatky pokožky, které vznikají jako následek zvýšeného zatížení a přemíry stresu v těle. Je inspirováno východními tradicemi a celý jeho průběh je velmi revitalizační. Přispívá k vnitřnímu uvolnění veškerých napětí a rozproudí zablokovanou energii. Regeneruje, odplaví stres a zajístí důležitou rovnováhu a harmonii, která se okamžitě odrazí na celkovém vyrovnaném obrazu pokožky těla. Oddaluje její předčasné stárnutí, podpoří zpevnění kontur, zajistí dostatek hydratace a zcela zvláční povrch pokožky. Dohlédne nad jejími správně fungujícími, přirozenými procesy, okamžitě koriguje nedostatky i vzniklá napětí a poskytne její struktuře neporušený zdravý vzhled.

Spa Body Relaxing Anti-Age Treatment začíná relaxačním rituálem očisty těla, a to ve formě zahřátých ručníků či v podobě olejové koupelové lázně. Pokožka těla je následně aktivována příjemným peelingem s cukrovými perlami a revitalizována nanesením koncentrovaného tělového séra. Následuje vysoce vyrovnávající, relaxační terapie a masáž s horkými ručníky, které naprosto uvolní veškeré blokace. SPA BIODROGA RELAXAČNÍ MASÁŽ TĚLA pohladí pokožku i zklidní duši. Celé tělo je dále zahaleno do Hedvábně-kašmírového zábalu, který má nádhernou orientální vůni a nepřekonatelný anti-age efekt. V době působení zábalu je provedena BIODROGA Anti-stresová masáž hlavy a na závěr péče je na pokožku celého těla nanesen Anti-Age produkt. Ošetření Anti-Age Spa Body Relaxing dodá celému organismu plnohodnotný odpočinek a zcela zrelaxuje duši.

ENERGIZE and PERFECT ANTI-AGE TREATMENT

model-energize.jpg

Vitalizační kosmetická péče je sestavena cíleně pro potřeby pokožky s počínajícími projevy předčasného stárnutí a pro pleť postrádající vitalitu. Je určena pro věkovou hranici klientů 25+. Dokáže velmi účinně redukovat první vrásky a retušovat vzniklé linie ze sucha. Dodá maximum hydratace a oddálí další fáze předčasného stárnutí tak, že podpoří přirozeně fungující systémy v pleti. Při kosmetickém ošetření jsou aplikovány produkty pečující řady Energize and Perfect, které svými účinky posílí správnou regeneraci i revitalizaci pleti a ovlivňují dostatečnou tvorbu kolagenu. Pokožka je v průběhu péče aktivována revitalizační Biodroga Energizing Vitality masáží a Biodroga Perfect Acupressure masáží. Tyto velmi příjemné a efektivní masáže jsou neodmylitelnou součástí profesionální péče Energize and Perfect a viditelně i citelně vyhladí a zpevní pleť. Kosmetické ošetření Energize and Perfect je v současné době velmi vyhledáváno klienty pro svou vysokou účinnost a okamžitý efekt.

GLOBAL ANTI-AGE TREATMENT

06300x225-26_ges_br_300x225.jpg

Anti-age ošetření s produkty Global Anti-Age Formula, vysoce koncentrovanou produktovou řadou, se zaměřuje především na zralou, stresovanou pokožku s dočasnými či trvalými známkami povadlosti, únavy a vyčerpání. Je také určeno pro pleť vykazující hormonálně podmíněné stárnutí. Pečuje o pokožku od 50. roku věku. Global Anti-Age ošetření poskytuje pleti kompletní anti-aging, aktivuje růst kožních buněk, jejich správné dělení a přispívá k regeneraci kmenových buněk pokožky. Doplňuje hydrataci hluboko do pleti, navyšuje tvorbu kolagenu, vypíná kontury obličeje a výrazně redukuje jemné i hlubší linie a vrásky. Vysoce koncentrované Anti-Age sérum je při této péči zapracováno do pokožky Javentin Stempl masáží s měšci obsahujícími zahřáté kameny nefrit a aventurin. Vyhlazující BIODROGA EFLLEURAGE masáž vypne kontury a zpomalí procesy předčasného stárnutí.

SENSITIVE ANTI-AGE TREATMENT

95model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

Vysoce šetrné, dermatologicky testované ošetření pro citlivou, podrážděnou a alergizující pokožku  s produkty řady Sensitive Formula. Je sestaveno dle typu a aktuálních potřeb pleti. Velmi prospívá pokožce s narušenou ochrannou bariérou a pleti, která reaguje nepřiměřeně na působící negativní faktory. Pravidelná kosmetická péče o jakýkoliv typ sensitivní pokožky je nezbytná, napomáhá stabilizovat její přirozené funkce a získat zpět důležitou rovnováhu i zdravý vzhled. Sensitive péče stabilizuje ochrannou funkci rohové vrstvy pokožky, zvýší přirozenou odolnost pleti, zajistí důležitou rovnováhu mezi lipidy a vlhkostí, posílí ochranný kyselý plášť pleti a zklidní projevy podráždění, přecitlivělosti i začervenání. Eliminuje pocity svědění či pálení a zajistí, aby byly extrémní projevy přecitlivělosti na pleti sníženy na minimum. Trvale podpoří přirozené procesy regenerace, dodá důležitou hydrataci a oddálí procesy předčasného stárnutí. Profesionální maska Matrix z mořských řas poskytne pleti šetrnou zklidňující péči a ve spojení s jemnou vyhlazující masáží BIODROGA EFLLEURAGE přinese sensitivní pokožce výraznou pomoc při její znovuobnově.

MEN HYDRATION TREATMENT

46300x225-kosmetika_panske_os.300x225.jpg

Pro mladistvý vzhled pánské pleti

Hydratační ošetření MEN HYDRATION TREATMENT je cíleně zaměřeno na nedostatečně hydratovanou mužskou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevy přecitlivělosti. Tyto projevy přecitlivělosti mohou mít původ i v každodenním holení pokožky. Produkty řady MEN, aplikované v závěru péče, zredukují hladinu hydratace až na 79% a vytvoří zároveň na povrchu pokožky lehký ochranně-hydratační film. Zabrání tak vzniku zánětlivých procesů, zmírní linie ze sucha a vyrovnají suchou šupinatou pleť. Bezprostředně po ošetření navrací pleti novou energii, příjemný a osvěžující pocit. Anti-aging masáž, cíleně vytvořená pro potřeby mužské pleti, oddálí prosesy předčasného stárnutí. Ošetření MEN HYDRATION TREATMENT dlouhodobě podpoří efekt mladistvého vzhledu pleti.

SILKY CASHMERE FEELING BODY TREATMENT

28_ges_br300x225.jpg

Luxusní hedvábná péče

Hýčkající ošetření pokožky celého těla je neuvěřitelným zážitkem s orientálním nádechem. Pokožka těla je stimulována jemnou masáží hedvábnými rukavicemi, která redukuje šupinky pokožky a připraví ji na příjem pečujících produktů. Odstraní nadměrné přesušení a redukuje suché linie. Jemný esenciální zábal dodá pokožce těla intenzivní anti-aging a jemný třpytivý tón. Podpoří zklidňujcí efekt a preventivně působí proti projevům přecitlivosti. Zajistí okamžitou hloubkovou hydrataci a dodanou vlhkost dlouhodobe uchová. Antistresová masáž nohou odstraní únavu a napětí z celého organismu. SILKY CASHMERE FEELING BODY TREATMENT výrazně oddálí předčasné stárnutí a aktivuje proces obnovy i regenerace. Luxusní péče přivede veškeré smysly do orientálních zemí a naplní je naprostou relaxací a harmonií. 

SPA BAMBOO TREATMENT

bamboo_treatment_back_-_rights_unlimited_high_res_300x225.jpg

Antistresová péče

Péče o pokožku těla, inspirovaná ayurvedskými technikami, dodá pokožce těla uvolnění od blokací a stresu. Základem tohoto ošetření jsou tři typy masáží. Masáž s rukavicemi ze surového hedvábí plně nahradí celotělový peeling, aktivuje tok lymfy a lehce detoxikuje. Energizující masáž ručně opracovanými bambusy působí drenážně, má vyhlazující účinky a popoří pevnou siluetu těla bez známek celulitidy. Antistresová ruční vyhlazující masáž těla odstraní blokace, které jsou příčinou nedostatečného toku energie. Antistresová péče SPA BAMBOO TREATMENT zajistí uvolonění celého organismu a je nezapomenutelným relaxačním zážitkem.

MOISTURE BEAUTY TREATMENT

gold_sel_300x225.jpg

Okamžitý efekt pro dehydratovanou pleť

Základní hydratační péče MOISTURE BEAUTY je určena pro nedostatečně hydratovanou pokožku s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, stimuluje přirozenou výměnu vody mezi buňkami pokožky, a tak dlouhodobě zajišťuje její mladistvý vzhled bez projevů stresu a stárnutí. Předností produktů INTENSE MOISTURE FORMULA, použitých při ošetření, je dvojí hydratační efekt - hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zároveň zvýšení hydratace na jejím povrchu. Citlivou masáží jsou vyhlazena suchá a šupinatá místa na pokožce, naznačené linie a vrásky jsou účinně zmírněny. Ošetření MOISTURE BEAUTY ochrání pleť před další tvorbou "suchých" vrásek a dodá okamžitý efekt projasnění pleti. Pokožka získá optimální pružnost, vyhlazenou strukturu a má vypnutý zdravý vzhled.

REPAIR + CELL PROTECTION LUXURY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpg

Luxusní obnovující péče

REPAIR + CELL PROTECTION LUXURY TREATMENT je určeno pro pokožku vystavenou dlouhodobě klimatickému stresu. Obnovující péče je ideálním ošetřením v období před, v průběhu nebo bezprostředně po dovolené, kdy intenzivní sluneční záření nebo výkyvy teplot mohou pokožku viditelně poškodit. Při kosmetickém ošetření jsou aplikovány produkty řady REPAIR + CELL PROTECTION, které jsou svým složením zaměřeny na aktivní ochranu a následnou přirozenou obnovu pokožky. Hlavní účinné látky v produktech podporují životnost kmenových buněk pokožky a navyšují jejich obnovovací schopnost. Proces stárnutí vlivem světelných paprsků je tak výrazně zpomalen. Při ošetření je přímo do linií jemných i hlubokých vrásek vkládán čistý kolagen s protivráskovou složkou, která působí do hloubky a zajistí okamžitě jejich zmírnění a redukci . Pleť je tak nejen posílena v obranyschopnosti proti zatěžujícím vlivům, ale i cíleně podpořena v regeneraci.

MOISTURIZING BOOSTER TREATMENT

foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpg

Pro klidný a projasněný vzhled pleti

Hydratační péče zaměřená na dehydratovanou, přesušenou pleť s drsným povrchem, podpoří přirozený regenerační proces pokožky. Prostřednictvím produktů řady INTENSE MOISTURE FORMULA se zajistí správný transport vody do pokožky a její cílené nasměrování přímo do přesušených míst. Masážní hydratační maska z mořských řas zcela zklidní pokožku, odstraní možné projevy přecitlivělosti a zarudnutí. Výrazně sjednotí reliéf pleti, zjemní její strukturu a zvláční přesušené i šupinaté partie. Speciální peeling s mořskou solí a aroma oleji, prováděný v oblasti ramen a trapézů, uvolní svalové blokace a podpoří volný průchod energie. MOISTURIZING BOOSTER TREATMENT zajistí zklidněný, rovnoměrný vzhled pleti s hladkým povrchem.

GOLDEN CAVIAR TREATMENT

26_ges_br_300x225.jpg

Spolehlivá investice do krásy


Ošetření GOLDEN & CAVIAR je určeno pro náročnou pleť ve střední fázi jejího chronologického stárnutí a propojí anti-aging s vysokou hydratací. Využívá produktů z řady GOLDEN & CAVIAR, které jsou svým složením účinných látek velmi důležité pro správné funkce pokožky a dokáží tak efektivně zpomalit pocesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled. Regenerační masáž, efloráž BIODROGA, odstraní projevy únavy a stresu a dodá pleti zdravou vitalitu a projasnění. Kosmetické ošetření GOLDEN & CAVIAR je požitkem nejen pro pokožku, ale i pro smysly. Dodá harmonii celému organismu a pocit naprostého uvolonění.

LUXURY LOTUS & SCIENCE ANTI-AGING TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_6_dpi300x225.jpg

Energizující zážitek z dokonalé péče

Luxusní anti-aging péče je cíleně zaměřena na výrazně stresovanou, extrémně zatíženou pokožku bez energie s viditelnými známkami únavy a předčasného stárnutí. Je vhodná i pro pokožku, která vykazuje přecitlivělost a nedostatky způsobené hormonálními výkyvy. Zcela do detailu propracované kosmetické ošetření využívá koncentrované přírodní složky obsažené v produktové řadě LOTUS & SCIENCE. Hlavní aktivní látkou, která zajistí dokonalý zdravý vzhled pleti, je čistý extrakt z lotosových květů. V průběhu ošetření je aplikována speciální masážní maska z mořských řas, která zklidní projevy přecitlivělosti a dodá důležitou hydrataci.  Anti-aging masáž maximálně podpoří zpevnění kontur pokožky, viditelně redukuje vrásky a stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu. Masáží s měšci obsahujícími vzácné kameny nefrity a aventuriny, jejichž účinky jsou velmi ceněny a vyhledávány, je pleť výrazně oživena a získá novou energii.

MIKRODERMABRAZE TREATMENT

gesicht_bild2-a61bc92e300x225.jpg

Pro zdravou a hladkou pleť


MIKRODERMABRAZE TREATMENT je forma kosmetického peelingu s mikrojemnými krystalky z křemenného písku. Účinně zbrousí vrchní vrstvu pokožky a připraví pleť na intenzivní příjem ostatních ošetřujících produktů. Mikrodermabraze zmírňuje vzhled pigmentových skvrn a zjemňuje viditelnost mělkých jizev. Zahlazuje jemné i hlubší linie a vrásky. Aktivuje obnovu buněk pokožky a její regeneraci. Výsledkem je zahlazený reliéf pleti se sjednoceným tónem. MIKRODERMABRAZE TREATMENT je péče, která se dá aplikovat samostatně jako ošetřující kúra nebo ji lze zahrnout do dalších kosmetických ošetření BIODROGA. 

EYE ZONE TREATMENT

13model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

Pro rozzářený pohled


EYE ZONE TREATMENT je kosmetické ošetření pro přecitlivělé a unavené oční partie. Speciální masáž očního okolí s výrazným vyhlazujícím a protivráskovým efektem napomůže odstranit nežádoucí otoky a kruky pod očima. Současně jsou zpevněna povadlá víčka a viditelně vypnuty oční kontury. Aplikace profesionální liftingové masky PEELL-OFF LIFT s obsahem mořských řas a vysoce koncentrovaného vitamínu C je účinným anti-agingem pro zatíženou pleť a dodá jí potřebnou hydrataci. EYE ZONE TREATMENT je moderní péče, která dopřeje očím ten největší komfort odpočinku, jasný a rozzářený pohled.

ALGAE MATRIX

49foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpg

Zklidňující péče mořských řas

ALGAE MATRIX je profesionální masážní maska se zklidňujícím a hydratačním účinkem. Poskytuje pleti SOS ošetření při jakémkoliv projevu přecitlivělosti doprovázeném zčervenáním, pocity pálení a pnutí. Zajišťuje účinnou péči po nadměrném slunění či pobytu v soláriu. Okamžitě pokožku ošetří, zklidní a regeneruje. Obsažené mořské řasy s vysokým hydratačním efektem zabrání extrémnímu přesušení a posilují ochranný plášť pleti. ALGAE MATRIX sjednotí reliéf pokožky, zpevní kontury a minimalizuje viditelnost linií a vrásek.

PURE COLLAGEN PADS

32model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpg

Lehce dokážeme zastavit čas


PURE COLLAGEN PADS je profesionální maska s obsahem čistého kolagenu. Kolagen je látka, která je důležitou součástí lidské pokožky a v důsledku častého stresu, nevhodného životního rytmu a samozřejmě s přibývajícím věkem se jeho tvorba významně oslabuje. Pleť vykazuje známky předčasného stárnutí s viditelnou tvorbou vrásek. Vysoce koncentrovaná pleťová maska PURE COLLAGEN PADS zajistí pleti maximální přísun chybějícího kolagenu a jeho uložení v hlubších vrstvách pokožky s dlouhotrvajícím efektivním účinkem. Již po prvním ošetření je pleť zpevněna, dostatečně hydratována a jemné linie i vrásky jsou viditelně zahlazeny. PURE COLLAGEN PADS dodá intenzivní anti-aging a poskytuje pokožce výrazný mini lifting.

DETOX COFFEE TREATMENT

body_massage_-_rights_unlimited300x225.png

Energie s vůní kávy

Detoxikační kávové ošetření celého těla s účinnými produkty z mořských řas zajistí pročišťující efekt a podpoří odvod toxínů z celého organismu. Zahřáté kávové polštářky, přikládané na partii zad, uvolní tělo a provoní vzduch jemným kávovým aroma. Peeling těla s rozdrcenými kávovými zrny rozproudí zablokovanou energii a podpoří lymfatický systém. Zábal těla s esenciálními oleji aktivuje detoxikaci a nastartuje přirozené regenerační funkce pokožky. Zmírňuje projevy celulitidy a zlepšuje pevnost i proužnost pokožky. DETOX COFFEE TREATMENT podpoří celkovou relaxaci organismu, dodá pokožce novou sílu i energii, zcela vyhladí a zjemní její strukturu.

DETOXIFYING TREATMENT

relaxing_body_touch_treatment_with_massage_wax_rights_unlimited_high_res_300x225.jpg

Detoxikace s naprostou lehkostí

Detoxikační ošetření těla s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Pokožka těla je zabalena do elastických bandáží nasycených velmi účinnou bahenní směsí, která podporuje nastartování procesu detoxikace. Zábal s obsahem mořských řas výrazně zpevňuje kontury těla a poporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálního účinku se doporučují tři ošetření v rozmezí tří týdnů. DETOXIFYING TREATMENT je ošetření s vysokou účinností a doporučuje se při redukci váhy i pro správný životní styl.

FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT

koerper_bild2-b4922122_300x225.jpg

Pro zpevnění kontur celého těla

Bahenní zábal celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena SALT SCRUB peelingem s obsahem mořské soli a esenciálních olejů. Aplikovaný zábal z mořských řas a speciálního bahna výrazně podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Příjemný dojem z ošetření je podpořen relaxační masáží nohou aroma olejem, který odstraní únavu a pocity tíhy v těchto partiích. FIRMING AROMA ALGAE TREATMENT cíleně zpevňuje kontury těla a zvyšuje pevnost i pružnost pokožky.

SPA SENSATION AROMA TREATMENT

koerper_bild7-a8f5a9f9spasens.aroma300x225.jpg

Efektivní terapie pro pokožku celého těla

SPA SENSATION AROMA TREATMENT se vrací ke kořenům asijské medicíny. Využívá relaxační terapie obohacené o energizující masáž posílenou čistými éterickými oleji, které dokáží dodat celému tělu zcela novou sílu. Zahřáté měšce, naplněné směsí wellness bylin, jsou přikládány na pokožku těla a navodí pocit absolutního uvolnění. Dochází k celkové regeneraci organismu. SPA SENSATION AROMA ošetření je zakončeno antistresovou masáží hlavy, která jen umocní již naprostý pocit uvolnění a je dokonalým požitkem pro všechny smysly.

ROYAL TREATMENT

foto_kosmetika_s_kristaly_300x225.jpg

Blahodárná energie kamenů


Antistresové, detoxikační a rozjasňující kosmetické ošetření s efektem zpevnění kontur obličeje a hydratace je určeno pro každý typ pleti. Doplní do pokožky ztracenou energii, prozáří její vzhled a podpoří důležitou relaxaci celého organismu. Při ošetření jsou aplikovány produkty řady INTENSE MOISTURE FORMULA, které zajistí dvojí hydratační efekt: hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zvýšení hydratace na jejím povrchu. Exkluzivní masáž s čistými, ručně opracovanými křišťály či růženíny viditelně vyhladí vrásky, vypíná pokožku a oddálí její předčasné stárnutí. Aktivace akupresurních bodů navýší výsledek ošetření a posílí jednotlivé funkce pokožky. Při ošetření ROYAL TREATMENT je dále efektivně využita termoterapie s horkými ručníky prováděná na partii zad a aroma zábal nohou, který podpoří maximální relaxaci. Toto ošetření je zcela právem nazýváno královskou péčí.

EXCLUSIVE GOLDEN CAVIAR TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_1_dpi300x225.jpg

Regenerační péče pro náročnou pokožku

Regenerační kaviárové ošetření je ideální a efektivní péčí pro náročné klienty, při které dochází k obnově fyziologické rovnováhy zatěžované pleti. Základem produktů GOLDEN CAVIAR, aplikovaných při ošetření, je koncentrovaný extrakt z kaviáru, jehož mimořádné složení je důležité pro správné funkce pokožky. Oddaluje stárnutí buněk pleti, aktivuje jejich látkovou výměnu a je velmi účinný při zachování hydratace. Vyhlazující masáž propojená s termoterapií za použítí vzácných kamenů, nefritů a aventurinů, je hlubokým uvolněním pro celý organismus, který potřebuje zklidnit a načerpat novou energii. Bezprostředně po ošetření EXQUISITE GOLDEN CAVIAR vykazuje pokožka výrazně mladistvý vzhled se zjemněnou strukturou a pevnými konturami.

PERFECT HYDRATION TREATMENT

perfect_hydration_care_300x225.jpg

Perfektní hydratace pro krásnou pleť


Intenzivní hydratační ošetření propojuje hloubkovou hydrataci s velmi příjemnou masáží ručně opracovanými čistými křišťály. Pokožka je stimulována ke správnému hospodaření s vlastní vlhkostí a dochází k jejímu výraznému zpevnění na pohled i na dotek. Ošetřující produkty řady INTENSE MOISTURE FORMULA obsahují extrakt z mořských řas a olej z mučenky, které výrazně zjemní strukturu přesušené pleti. Speciální kolagenová maska dodá do pokožky koncetrovaný kolagen, vyplní linie a zpevní kontury obličeje. Ošetření hydratuje pokožku do spodních vrstev epidermu a odstraní pocity pnutí i vrásky ze sucha. PERFECT HYDRATION CARE vyhlazuje suchou šupinatou pokožku a zvláční suchá, drsná místa na pokožce. Navrátí pleti vláčnost a zdravý vzhled.

ANTI-AGE CELL FIRMING PHYTO STEM CELL TREATMENT

anti_age_model_vyrez_+_jablko.jpg

Mladistvý vzhled s minimem vrásek


Anti-age ošetření FIRMING TREATMENT je zaměřeno na pokožku v jakékoliv fázi jejího chronologického stárnutí. Posiluje a podporuje kolagenovou i elastinovou síť vláken. Produkty řady ANTI AGE CELL FORMULA, aplikované v průběhu ošetření, chrání životnost kmenových buněk pokožky a aktivují jejich správné funkce. Lehká podráždění a přesušení pokožky jsou efektivně zmírněna a pleť získá hladkost a vláčnost. Speciální akupresurní a hloubková masáž oddaluje předčasné stárnutí pokožky a ve spojení s jemnou relaxační efloráží podpoří důležitý anti-aging. Pleť je jakoby "vypolstrovaná" s efektem mladistvého pevného vzhledu. 

MEN ANTI-AGE TREATMENT

kosmetika_panske_os.300x225.jpg

Dokonalá anti-age péče pro muže

Exkluzivní péče MEN ANTI-AGING TREATMENT je určena pro stresovanou a unavenou pánskou pleť se známkami podráždění a předčasného stárnutí. Má dokonale propracovaný postup, který výrazně vyhladí a zpevní strukturu a kontury pokožky. Dodá mužské pleti novou energii a nastartuje správné regenerační procesy. Revitalizační anti-aging masáž, speciálně přizpůsobená pro potřeby mužské pleti, spojená s uvolňující masáží rukou je příjemným zážitkem pro muže, kteří rádi objevují novou formu odpočinku a relaxace. Antistresová masáž hlavy odstraní únavu i starosti a harmonizuje celý organismus. Zpevňující kolagenová maska zajistí vyhlazení linií i vrásek. Efektivní ošetření MEN ANTI-AGING TREATMENT je tím správným impulsem pro dokonalý vzhled muže.

AGE PERFORMANCE TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_8_dpi300x225.jpg

Krása a šarm v každém věku


Ošetření AGE PERFORMANCE TREATMENT je určeno pro ženy ve zralém věku. Tato anti-age péče dodá pleti nejvyšší komfort vypnutí, zpevnění a regeneraci. Zajišťuje hydrataci do nejhlubších vrstev pokožky, zabraňuje přesušení pleti a nadměrné přecitlivělosti. Produkty řady AGE PERFORMANCE, aplikované při tomto ošetření, jsou vynikající pro pleť stresovanou hormonálními výkyvy. Stimulují správné dělení buněk, podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu a tím zvýší hustotu pokožky. Příjemná vyhlazující masáž se zabývá především partiemi, na kterých je nejvíce patrné chronologické stárnutí. Vyhlazující masáž rukou a antistresová masáž pokožky hlavy je tím pravým nastartováním do celého dne. Zralá pokožka si dlouhodobě uchová zdravý svěží vzhled plný krásy a šarmu.

CAVIAR & RADIANCE TREATMENT

face4.jpg

Dokonalý anti-aging pro stresovanou pleť


Anti-age ošetření CAVIAR & RADIANCE je zaměřené na stresovanou pokožku se známkami únavy a stárnutí s nevýrazným tónem pleti. Produkty Caviar & Radiance, aplikované při ošetření, jsou určeny právě na tyto deficity pokožky a aktivují její přirozené funkce, tak aby probíhaly ve správném rytmu. Navrací pleti zpět její fyziologickou rovnováhu a odstraňují veškeré známky stresu. Mají mimořádný efekt hydratace a dlouhodobě podporují vyrovnání její hladiny. Vytvoří na povrchu pleti ochranný hydratační film, který okamžitě odstraní linie i vrásky a nežádoucí pocity pnutí. Výsledkem CAVIAR & RADIANCE péče je zpomalení a následné oddálení stárnutí pleti. Pokožka získá kompletní anti-aging, sjednocený tón a zdravou barvu s výrazným projasněním.

REPAIR + CELL PROTECTION TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

Obnovující péče v jakémkoliv ročním období

Obnovující péče zaměřená na pleť dlouhodobě zatíženou klimatickým stresem, v podobě UV záření, paprsků solária, nadměrného chladu, výkyvy teplot nebo přechody z tepla do zimy. Jejich vlivem dochází ke značnému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Ošetření s produktovou řadou Repair Cell Protection nastartuje přirozenou funkci obnovy pokožky a také ji účinně chrání. Nejvýraznější účinnou látkou této řady jsou rostlinné kmenové buňky alpské růže, které mají vysokou účinnost na kmenové buňky pokožky a podporují jejich regeneraci i vitalitu. Jemná obnovující masáž a vyživující maska mají výrazný protivráskový účinek, oddálí předčasné stárnutí způsobené stresem a zahladí jemné linie a vrásky. Pokožka je ihned po ošetření revitalizována a je maximálně zvýšena její odolnost vůči stresovým a klimatickým vlivům v jakémkoliv ročním období.

OXYGEN BEAUTY TREATMENT

gesicht_bild3-66a0c0d3300x225.jpg

Zhluboka se nadechnout do krásného dne

Výraznou bledost a následnou unavenost pleti způsobuje kyslíkový deficit. Pokožka vykazuje viditelnou povadlost a začíná tvorba vrásek. Okysličující péče OXYGEN BEAUTY zabraňuje těmto negativním projevům na pleti. Využívá účinku produktů řady OXYGEN FORMULA, které podporují hydrolipidní rovnováhu pokožky a výrazně zvláčňují její povrch. Tyto produkty zlepšují imunitu i přirozenou odolnost pleti. Pokožka je po ošetření OXYGEN BEAUTY TREATMENT zklidněna, jsou viditelně oddáleny první známky jejího stárnutí a naučí se dlouhodobě hospodařit s doplněným kyslíkem. U suchého typu pleti jsou redukována přesušená místa a u mastného typu pleti jsou zmírněny lesknoucí se partie. Bezprostředně po ošetření se pokožka opět zhluboka nadechne do dalšího krásného dne.

SENSITIVE BEAUTY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpg

Jemnost v každém okamžiku


SENSITIVE BEAUTY TREATMENT je ošetření zaměřené na citlivý typ pleti s možnými projevy zarudnutí, podráždění a pnutí. Efektivně spojuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Při tomto ošetření jsou aplikovány produkty s označením SENSITIVE CARE, které jsou zárukou té nejšetrnější péče s viditelným efektem. Podporují přirozené procesy regenerace a představují nejvyšší SOS pomoc pro pokožku s projevy citlivosti, svěděním a podrážděním. Oživující Sensitive masáž pleť výrazně zklidní a dodá pocit hýčkání. Ošetření SENSITIVE BEAUTY nenaruší přirozený ochranný plášť a odolnost pleti. Pokožka je uvolněná se svěžím a jemným povrchem.

PURAN BEAUTY TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_4_dpi300x225.jpg

SOS pro zánětlivou a problematickou pleť


Speciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematický mastný a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo s projevy akné. Je určeno pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. PURAN ošetření dodá také rychlou pomoc pleti s větší produkcí mazu a lesknoucím se povrchem nebo naopak se suchým olupujícím se reliéfem. V jeho průběhu je pokožka intenzivně vyčištěna do hlubších vrstev s co největší šetrností. PURAN BEAUTY TREATMENT se provádí s produkty řady PURAN FORMULA, které se svým výrazným antibakteriálním účinkem odstraní projevy zanícení a preventivně působí proti jejich dalšímu vzniku. Ihned po ošetření se na minimum zmírní známky stresu i podráždění. Pokožka získá nový přísun energie a podpoří se její zdravá vitalita.

CAVIAR & RADIANCE SPLENDID BAMBOO TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_7_dpi300x225.jpg

Hladká a vypnutá struktura pleti


CAVIAR & RADIANCE SPLENDID BAMBOO TREATMENT představuje nadstandardní kosmetické ošetření určené pro unavenou pleť s nesjednoceným tónem. Produkty CAVIAR and RADIANCE mají velmi výrazné antistresové účinky, extrémně posilují zpevnění kontur, zjemňují strukturu pokožky a pomohou získat zpět její přirozenou zdravou barvu.  Energizující masáž s ručně opracovanými hůlkami z čínského bambusu zajistí drenážní účinek. Jemné masážní tahy spojené s příjemnou tlakovou masáží docílí okamžitě viditelný protivráskovový i zpevňující efekt. Relaxační bambusová masáž pokožky rukou s použitím aroma olejů rozproudí blokované energie a dodá pocit naprostého klidu a uvolnění. Po ošetření se klient cítí velmi příjemně a odpočinutě. CAVIAR & RADIANCE SPLENDID BAMBOO TREATMENT dokonale splňuje novodobý trend návratu k čisté přírodě.

HIGH PERFORMANCE PREMIUM TREATMENT

model_picture_bdi_treatment_face_5_dpi_300x225.jpg

Jemný luxus a síla křišťálu


HIGH PERFORMANCE PREMIUM TREATMENT je exluzivní profesionální ošetření zajišťující maximální komfort zatěžované pokožce. Zcela využívá efektu vysoce koncentrovaných produktů a poskytuje pleti nejvyšší možný anti-aging efekt. Vyjímečná PREMIUM LUXURY masáž je propojena s masáží s čistými křišťály nebo růženíny, které se přikládají na důležité akupunkturní body. Masáž intenzivně působí proti stresu, únavě, bolestem hlavy i migrénám a navozuje silný pocit uvolnění. Součástí HIGH PERFORMANCE PREMIUM TREATMENT je hedvábná masáž rukou, antistresová masáž hlavy a SPA péče. Díky této celkové relaxaci organismu je pleť po ošetření neuvěřitelně vyhlazena, zpevněna a viditelně omlazena. Její hydratace je výrazně posílena a nastupují přirozené regenerační procesy. Toto jedinečné luxusní ošetření si v exkluzivních salonech po právu zasloužilo označení No.1.