Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA MD

BASIC TREATMENTS
základní ošetření
SPECIAL TREATMENTS
speciální ošetření
ANTI-AGE TREATMENTS
nadstandardní péče proti stárnutí
ACID TREATMENTS
ošetření s preparáty s obsahem kyselin
BODY TREATMENTS
péče o pokožku těla

FORMING LIPOLASER TREATMENT

forming-lipolaser-treatment.jpg

Formující tělové ošetření představuje zcela efektivní neinvazní řešení vzniklých nedostatků na pokožce těla, jako je oslabení tkáně, ztráta pružnosti a povadlé kontury.

Je velmi účinné při projevech celulitidy a při redukci váhy. Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. 

Působí proti celulitidě, zvyšuje hydrataci a zabraňuje přesušení pokožky i vzniku linií ze sucha. Vyhlazující tahy LIPOLASER masáže působí detoxikačně a výrazně zpomalí procesy stárnutí. Výsledkem je tak o poznání pevnější, sametově hladká struktura pokožky těla.

ANTI-AGING HAND TREATMENT

Anti-age ošetření pokožky rukou zajišťuje komplexnost jednotlivých pleťových ošetření a je jejich velmi žádaným a příjemným doplňkem.

Regeneruje pokožku rukou, zabraňuje vzniku extrémního přesušení a tvorbě naznačených linií.

Celkově vyhladí reliéf pokožky a zcela omladí její vzhled. Zmírňuje tvorbu pigmentových skvrn a již vzniklé hyperpigmentace výrazně redukuje. Jemná masáž rukou prováděná během péče je vyživujícím faktorem pro pokožku a relaxací pro celý organismus.

CERATO-BALANCE BODY TREATMENT

cerato-balance_body_treatment.jpg

Harmonizující ošetření se zaměřením na pokožku těla s extrémně přesušeným povrchem trpící na projevy keratózy (porucha rohovatění pokožky) nebo neurodermitis (stresové projevy na pokožce).

Tělové ošetření podpoří správnou keratinizaci pokožky těla a redukuje přesušené lokality, na kterých může být výsev pupínků či zánětlivých procesů. Výrazně mírní keratózu a neurodermitis, eliminuje pocity svědění i sevření pokožky a zvyšuje hydrataci. V průběhu ošetření dochází k celkovému zklidnění pokožky těla a vyhlazení její struktury.

Součástí ošetření může být také elektro-akupunktura, která aktivuje jednotlivé body akupunktury do hloubky a výrazně zvýší výsledný efekt tělové péče.