Ošetření kosmetikou biodroga md

Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA MD

MICRO-NEEDLING METHOD

qesbkc6ogp5_zya-ssg9t99flepint8brywpvougkgxheapriefufwxyd6kr5juulpanuuo.png

Speciální kosmetologická metoda prováděná přístojem Beauty Derma Roller s mikro-jemnými jehličkami je jemnější alternativou Medical Needlingu.

Beauty Derma Roller vytvoří v pokožce jemné mikro-kanálky.

Mikro-kanálky zajistí bezproblémové vniknutí koncentrovaných složek z aplikovaných pleťových sér přímo až do nejnižších vrstev epidermu. Dočasně vzniklé mikro-kanálky se opět zcela zacelí.

Pokožka urychlí své regenerační procesy, posílí tvorbu nových buněk, navýší kolagenovou syntézu a přirozenou tvorbu kolegenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Vlastní schopnost pleti vázat hydrataci je výrazně podpořena.

Metoda Micro-needling je velice účinná a určena:

-  k redukci naznačených linií i hlubokých vrásky
-  proti ztrátě elasticity kůže
-  pro navýšení odolnosti pokožky
-  k zabránění atrofie kůže
-  pro oddálení předčasného stárnutí
-  ke korekci pigmentových nerovností a hyperpigmentace
-  pro hrubou, nerovnou strukturu pleti-  pórovitá, mastná pleť
-  pro pórovitou, mastnou pokožkou
-  k redukci povrchových jizviček (po akné atd) nebo ke korekci strií

 

 

 

SK BOOSTER ANTI-AGE TREATMENT

modelka-md-skin-booster.png

Vysoce efektivní anti-age ošetření intenzivně pečuje především o zralou, náročnou pleť. Zaměřuje se dále na pokožku trpící hormonálními výkyvy a na předčasně stárnoucí pleť neodpovídající aktuálnímu biologickému věku. Aktivuje důležité regenerační pochody pokožky a přirozené procesy obnovy kožních buněk tak, aby nedocházelo k jejich kolísání, extrémnímu zrychlení či naopak k výraznému zpomalení. SK Booster Anti-Age ošetření dohlédne, aby veškeré funkce pokožky probíhaly ve zcela správném, přirozeném rytmu.

Koncentrované produkty řady SK Booster, které se při tomto velmi účinném ošetření aplikují, kombinují anti-age efekt peptidů, anti-oxidační účinek vitamínů a revitalizační péči kyselin. Navýší přirozenou komunikaci kožních buněk a podpoří jejich dostatečný růst. Zapojí se velmi aktivně do jednotlivých regeneračních procesů, aktivují dostatečnou tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Celkově toto anti-age ošetření výrazně redukuje vzhled jemných, naznačených linií a retušuje i vyplňuje hluboké a mimické vrásky. Zpevní obličejové kontury, vypne strukturu pleti a zpomalí procesy předčasného stárnutí. Komplexně má toto ošetření antistresový účinek propojený s velmi podobným a téměř srovnatelným efektem "botox" péče. Nabízí okamžitě viditelnou i citelnou optimalizaci vzhledu pleti.

CLEAR+ ANTI-AGE TREATMENT

poster-bd-md.jpg

Pročišťující ati-age péče je určena pro problematický typ pleti, u kterého jsou patrné známky předčasného stárnutí a současně přetrvávající projevy zanícení, pórovitosti a mastného lesknoucího se reliéfu.

Komplexní kosmetické ošetření zajistí pleti důležitý anti-aging účinek v kombinaci s hloubkovou hydratací, jemnou detoxikací a celkovým zklidněním pleti. Dochází ke zjemnění viditelnosti vrásek, k posílení obnovy buněk pokožky a zvláčnění jejího povrchu.

BIODROGA MD ENERGIZING a BALANCING masáž dodají problematické zralé pleti důležitou hydro-lipidní rovnováhu a vyhlazení. Součástí ošetření může být také elektro-akupunktura, která aktivuje jednotlivé body akupunktury do hloubky a výrazně zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.

ANTI-AGE EGF/R TREATMENT

anti-age-egf-r.jpg

Anti-age ošetření nejvyšší úrovně plně využívá účinku vysoce koncentrovaných produktů řady Anti-Age EGF/R.

Tyto produkty byly vyvinuty na podkladě dlouhodobých vědeckých studií zaměřujících se na přirozené a správně fungujících funkce pokožky. Jsou zacíleny na zralou pleť vykazující trvalé či dočasné projevy stresu, vyčerpání a enormní projevy předčasného stárnutí neodpovídající věku klienta. Další oblastí, kde je zaznamenán vysoký efekt, je pokožka zatížená hormonálními výkyvy trpící nepřiměřenými reakcemi a nedostatečnou funkcí vlastní obnovy.

Profesionální ošetření vede ke zpomalení procesů stárnutí a ke stimulaci jednotlivých přirozených funkcí pokožky, jako je tvorba nových buněk, kolagenová syntéza, správná obnova pokožky nebo zachování dostatečné obranyschopnosti pleti. Výsledný antistresový a anti-age účinek na pleti je viditelný a citelný bezprostředně po ošetření.

BIODROGA MD ENERGIZING a BALANCING masáž dodají stresované, zralé opět důležitou rovnováhu. Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.

BIOENERGETIC SPECIAL ANTI-AGE LIFT TREATMENT

anti-age-lift-treatment.jpg

Bioenergetické ošetření určené pro zralou pokožku s viditelnými projevy stárnutí, která je ovlivněna hormonálními faktory.

Poskytuje pleti kompletní anti-aging, aktivuje správnou tvorbu kolagenu a posiluje přirozenou elasticitu, pevnost i hustotu pokožky. Zajistí pleti kosmetický mini lifting, zpevní kontury a redukuje jemné i hluboké vrásky.

BIODROGA MD BALANCING masáž s harmonizujícím efektem dodá zralé pleti vitalitu a intenzivně omladí její vzhled.

Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.

BIOENERGETIC ANTI-AGING TREATMENT

26anti-aging-treatment.jpg

Bioenergetické anti-age ošetření, při kterém se aplikují produkty řady Anti-Age Line, profituje z nejnovějších poznatků medicíny a farmakologie.

Zaměřuje se na pokožku vykazující předčasné stárnutí v jakékoliv chronologické fázi a zabývá se také hormonálně podmíněným stárnutím pleti. Zajistí pokožce kompletní anti-aging, podpoří správné dělení kožních buněk, doplní ztracenou hydrataci a zvýší přirozenou tvorbu kolagenu. Výrazně redukuje jemné i hlubší linie a vrásky, vypínají kontury obličeje a zpomalí procesy předčasného stárnutí.

Speciální masáže BIODROGA MD ENERGETIC nebo BALANCING, vyvinuté na podkladě dlouholetých dermatologických výzkumů, dodají pleti intenzivní anti-aging efekt, působí antistresově a výrazně omladí její vzhled.

Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.