Kosmetická ošetření kosmetikou BIODROGA MD

BASIC TREATMENTS
základní ošetření
SPECIAL TREATMENTS
speciální ošetření
ANTI-AGE TREATMENTS
nadstandardní péče proti stárnutí
ACID TREATMENTS
ošetření s preparáty s obsahem kyselin
BODY TREATMENTS
péče o pokožku těla

LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT

lacto-glucan-cz.jpg

Profesionální kosmetická péče LACTO GLUCAN SECOND SKIN TREATMENT je založena na principu nejmodernější 3D technologie.

Lacto Glucan maska, která je hlavním pilířem celé péče vytvoří na pokožce tzv. „second skin efekt“, tzn. efekt druhé kůže. Vyformuje tedy na povrchu epidermis extrémně flexibilní film, který ihned přilne k pleti a přizpůsobí se její mikrostruktuře. Poskytuje tak viditelné výsledky vypnutí a vytvoření ochranného štítu v naprosto rekordním čase.

3D technologie je určena především pro potřeby pleti před zvláštními příležitostmi nebo jako velmi efektivní anti-age kúra.

Poskytne několikanásobný efekt z hlediska kosmetického botoxu, vysokého liftingu, korekce vrásek, modelování kontur, viditelného omlazení a maximální ochrany, který na pleti přetrvá a je citelný po několik hodin.

Kombinace účinných složek - glukan biopolymerů s 3D strukturou, glykopolymerů, Tensinu® a kyseliny laktobionové - zajišťuje cílený a komplexní 3-úrovňový účinek proti stárnutí. Vrásky jsou vyplněny a je výrazně korigována snížená pružnost, ztráta objemu pokožky a stejně tak klesající tendence kontur.

CLEAR+ BASIC TREATMENT

clear-basic-treatment.jpg

Pročišťující ošetření je určeno pro problematickou, nečistou pokožku v jakémkoliv věku. Celkově se rozlišují tři typy tohoto ošetření - péče o mastný typ pleti, smíšený typ pleti a problematický typ pleti se suchým, olupujícím se reliéfem.

Clear péče zajistí hloubkové pročištění pokožky, které nenaruší přirozený kožní plášť pleti a výrazně zmírní či trvale odstraní nežádoucí projevy, jako jsou vzniklé záněty, černé tečky, pupínky, rozšířené póry či lesklý reliéf na pleti.

Pravidelná kosmetická péče výrazně urychlí hojení zánětlivých procesů, reguluje tvorbu kožního mazu, mírní podráždění a stimuluje jednotlivé funkce pleti.  Současně podpoří hydrolipidní rovnováhu, hydratuje a posílí obnovu buněk pokožky. Energizující masáž ENERGETIC jemně detoxikuje pleť a sjednotí její strukturu.

Součástí ošetření může být také elektro-akupunktura, která aktivuje jednotlivé body akupunktury do hloubky a výrazně zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.

BIOENERGETIC MOISTURE TREATMENT

moisture-treatment.jpg

Bioenergetické hydratační ošetření s produktovou řadou Moisture Line je určeno pro dehydratovanou pleť a pro pokožku s nadměrně přesušenou strukturou, olupujícím se povrchem a s výskytem vrásek ze sucha.

Velmi efektivně pečuje o pleť vystavenou klimatizovanému prostředí a dalším zátěžím. Zvyšuje hydrataci pleti na maximum a ukotví vlhkost v hlubších vrstvách pokožky. Eliminuje vznik suchých linií i vrásek a posiluje přirozený obranný systém pleti.

Speciální masáž BIODROGA MD ENERGETIC nebo BALANCING, prováděná dle aktuálních potřeb pleti, dodá pokožce celistvý obraz, odplaví stres a účinně ochrání před předčasným stárnutím.

Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.

BIOENERGETIC HYPER SENSITIVE TREATMENT

osetreni-k1.jpg

Bioenergetická hypoalergenní péče s produkty řady Hyper Sensitive je určena pro stabilně či dočasně přecitlivý typ pleti.

Je velmi vhodná i pro pokožku se sklony k neurodermitis (stresové změny na pokožce) a pro pleť zatíženou hormonálními vlivy.

Připravuje pokožku na plasticko-estetické zákroky, aby jejich výsledný efekt byl co nejvyšší a pleť ihned po nich nevykazovala extrémní alergické reakce.

Dosahuje velmi výrazných výsledků v péči bezprostředně po těchto zákrocích a pomáhá tak rychleji se vyrovnat s vysokou zátěží, která je na ni kladena. V těchto případech je ale nezbytná soustavná domácí péče s produkty Hyper Sensitive.

Kosmetické ošetření okamžitě zjemní vzniklá podráždění a zarudnutí, ochrání před alergickými reakcemi a stabilizuje rovnováhu pokožky. Současně posílí obranné funkce pleti, dostatečně hydratuje a viditelně relaxuje citlivou pleť.

Speciální masáž BIODROGA MD ENERGETIC nebo BALANCING, prováděná dle aktuálních potřeb pleti, dodá pokožce celistvý obraz, odplaví stres a účinně ochrání před předčasným stárnutím.

Součástí tohoto ošetření může být i elektro-akupunktura prováděná přístrojem Energy Activator, která do hloubky aktivuje jednotlivé body akupunktury a výrazně tak zvýší výsledný efekt kosmetického ošetření.