Účinné látky BIODROGA Česká republika

Účinné látky

ZÁKLADNÍ  INFORMACE:

Kosmetická značka BIODROGA plně využívá nejnovější účinné látky z přírody a ideálně je kombinuje s vybranými biotechnologicky vyrobenými složkami.
Celosvětově je u všech kosmetických produktů povinností uvádět správné INCI označení účinných látek.


INCI = International Nomenclature Cosmetic Ingredients, tzn. mezinárodní označení pro kosmetické obsažené látky.

Tento systém názvů určený pro oleje, vosky, pigmenty a další kosmetické složky je vytvořený na základě vědeckého názvosloví a dalších latinských i anglických slov.

V roce 1973 se uzákonilo v USA přesné INCI označení na všech kosmetických produktech. V osmdesátých letech nastala vysoká poptávka o dovoz produktů BIODROGA  na americký kontinent. Proto začala společnost BIODROGA  používat INCI označení dříve, i když v Evropě nastala tato povinnost až v roce 1997. INCI označení je nutné především pro kompletní informace o složení daného produktu.

Z hlediska různých kosmetických legislativ, zejména na území Evropy i USA, byl vydán kompletní přehled všech účinných látek používaných v kosmetickém průmyslu. Tento přehled je aktuálně vydáván v mezinárodním slovníku pod názvem „International Cosmetic Ingredient Dictionary“.

Pro Vaši jednoduchou a přesnou orientaci i přehlednost najdete v BIODROGA slovníku účinných látek vždy nejdříve český a následně příslušný INCI název.Čistá příroda poskytuje mnoho darů ze svého bohatství.....