Vývoj a výzkum značky BIODROGA BIODROGA Česká republika

Vývoj a výzkum značky BIODROGA

Nejnovější poznatky pro optimální účinek

V lázeňském městu BADEN – BADEN vznikly v padesátých letech laboratoře i výrobní haly BIODROGA a dodnes své sídlo nezměnily. Odtud se také řídí veškeré celosvětové obchodní aktivity.

Základ všech produktů značky BIODROGA tvoří přírodní substance, jako jsou rostlinné oleje nebo extrakty, a biotechnologické účinné láky. Veliký důraz je kladen na kontrolu jakosti použitých přírodních látek a průběh výrobního procesu. Vše je řízeno dle přísně dodržovaných směrnic Good Manufacturing Practice (mezinárodní farmaceutický standard) zaručujících nejvyšší kvalitu, která je vždy pro firmu BIODROGA naprostou prioritou.

BIODROGA COSMETIC GMBH Baden-Baden zaměstnává tým evropských expertů z oblasti biochemie, dermatologie a biotechniky. Velmi úzce také spolupracuje s mezinárodně uznávanými vědci na univerzitách, výzkumných centrech a dermatologických klinikách.
Vývoji a výzkumu jednotlivých produktů je věnována stoprocentní péče. Velmi citlivě jsou vybírány používané suroviny a prováděny testy stability i snášenlivosti. Účinek produktů je podroben odborným krátkodobým i dlouhodobým studiím. Ve spolupráci s význačnými dermatology se využívají vždy nejaktuálnější lékařské i vědecké poznatky z oblasti péče o pokožku.

Značka Biodroga vnesla za svou více než 50ti letou existenci do mnoha kosmetických produktů důležité inovace. Na jejich podkladě dosáhla celosvětových úspěchů a održela významná ocenění. Z historie nelze opomenout sedmdesátá léta, kdy předstihla dobu a podařilo se jí zapracovat do produktů přírodní kolagen.

Za zmínku stojí také rok 1980, kdy poprvé na trh uvedla kosmetické produkty řady REPAIR s obsahem složky Repair Complex. Repair Complex je dodnes používaná účinná látka, která efektivně chrání pokožku před světlem a nepříznivými klimatickými vlivy a tím zajistí vlastní obnovu pleti.

BIODROGA dnes stojí v popředí kosmetického průmyslu a je světově uznávanou značkou dodávanou do více než 60-ti zemí světa.