Filozofie značky BIODROGA BIODROGA Česká republika

Filozofie značky BIODROGA

Příroda se stala inspirací pro kvalitu, kreativitu a harmonii

 

Ve čtyřicátých letech vznikla myšlenka vyrábět a uvést poprvé na trh kosmetické produkty, jejichž základem je dokonalé poznání přírody. Dlouholetý výzkum byl podkladem pro výrobu zcela nových kosmetických produktů, které existují dodnes pod názvem " bio = přírodní ". Přírodní suroviny jsou i v součastnosti hlavním zdrojem pro získání a využití širokého spektra účinných látek pro výrobu kosmetických produktů BIODROGA.

Biologické a biotechnologické účinné látky, zakomponované do textur jednotlivých produktů BIODROGA, jsou vždy obsaženy v optimální koncentraci a zapracovány s ohledem na maximální šetrnost  a viditelný efekt na pokožce.

V moderních recepturách se podařilo vyloučit používání zatěžujících emulgátorů a nahradit je šetrnějšími složkami. Produkty BIODROGA obsahují, pokud je to nutné, absolutně minimální množství konzervačních látek a to většinou přírodního původu.

Biologické systémy krásy, neboli Biological Beauty Care Systems, je historické označení jednotlivých produktových řad BIODROGA, které se stalo synonymem pro naplnění filozofie dokonalé a harmonické péče.

Spojení vysoké účinnosti přírodních produktů a efektivních kosmetických ošetření tvoří ucelený pečující koncept BIODROGA.

Koncept BIODROGA využívá prastará východní učení a moderní poznatky z oblasti dermatologie i kosmetologie, aby ve výsledku zajistil maximálně účinnou péči o pokožku.

Kosmetická značka BIODROGA splní každé přání klienta a dokáže naprosto harmonizovat tělo i duši.