Sponzorské a charitativní akce BIODROGA Česká republika

Sponzorské a charitativní akce

"Koruna kreativity" Mistrovství České republiky 2016

Koruna kreativity je soutěž, která je určena pro studenty středních odborných škol a středních odborných učilišť v oborech kadeřník, kosmetička, vizážistka a také pro nadstavbové studium v oboru kadeřník - vlasový stylista v rámci České republiky i Slovenské republiky.

"Koruna kreativity" v současnosti se stala největší soutěží v naší republice a zároveň jediným oficiálním mistrovstvím pod záštitou MŠ pořádaným právě na území České republiky. Členěna je do několika semifinálových kol, z nichž jsou odbornou porotou vybíráni postupující do celostátního finálového kola.

V semifinálových kolech startovalo 155 soutěžících ze 48 škol. Z nich postoupilo celkem 80 soutěžících, kteří ve finále bojovali o tituly mistrů České republiky v jednotlivých soutěžních kategoriích.

Téma letošního ročníku bylo : "Extravagance ve stylu Lady Gaga“.

Toto zajímavé téma bylo obrovskou výzvou pro všechny soutěžící studenty. Semifinálová kola se stala velkolepou podívanou a zároveň nelehkou rolí pro porotu, která musela rozhodnout o tom, kteří ze soutěžících postoupí do celostátního finále. Semifinálová kola probíhala v rámci třech primárních a dvou vedlejších soutěžích, uskutečněných v listopadu a prosinci roku 2015 a to:

"Sušice Glamour, kouzlo krásy 2015" – mistrovství České republiky v týmech,
"Koruna kreativity" semifinále Čechy, " Koruna kreativity" semifinále Morava,
"Polička čtvero ročních dob 2015" a " Mladý módní tvůrce 2015 Jihlava"

Soutěžilo se v těchto kategoriích:

Dámský společenský účes / Pánský střih a styling / Harmonie barevné extravagance
Soutěžní make-up / Nail Art - zdobení nehtů / / Body Art - malování na tělo

 

Generálním partnerem, tvůrcem a také organizátorem této soutěže je Asociace Fisy (akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy).

 

Hlavním sponzorem a spoluorganizátorem byla naše společnost ANTIZ spol. s r.o., která je výhradním dovozcem profesionální kosmetické značky pro Č.R.  Biodroga Bioscience-Institut a Sans Soucis. S náročnými přípravami všech soutěžních kol pomáhaly a zároveň se staly členy odborné poroty naše zaměstnankyně Irena Holmanová a Zuzana Adamičková.

Dalšími významnými sponzory byly společnosti SP Venture, Inebrya, Gentleman Brothers, Dermacol, a Kadeřnictví 100CZK.


Celostátní kolo se uskutečnilo ve čtvrtek 21.01.2016 a byla to mnoha-hodinová show pro všechny diváky, VIP hosty i pro přihlížející profesionály z těchto oborů. Odborná porota měla skutečně nelehký úkol při hodnocení. Všichni soutěžící byli dokonale připraveni a předvedli neuvěřitelné výkony. Velkou zásluhu na jejich výkonech mají vedoucí odborného výcviku a také podpora a vstřícnost vedení všech zúčastněných škol.


Starostka obce Jesenice paní Bc. Radka Vladyková soutěžící přivítala a závěrečného vyhlašování výsledků i předávání cen vítězům jednotlivých kategorií se ujali vzácní hosté a to - Ministryně práce a sociálních věcí - Mgr. Michaela Marxová, náměstek ministryně školství - Ivo Krýsa a poslankyně Olga Havlová.

 

2013 - MŮJ NOVÝ ŽIVOT

 

Již druhý rok se společnost ANTIZ spol. s r. o. aktivně i materiálně zůčastnila jedné z mnoha akcí charitativního projektu " Můj nový život".
Společně se zakladatelkou tohoto projektu MUDr. Lucií  Cingrošovou jsme připravili celodenní program pro děti na dětské hematologii a onkologii FN Motol. Ing. Jana Housková, profesionální kosmetička, společně s kosmetičkami z našeho salonu Hair and Beauty Centre se celý den věnovaly dětem i jejich maminkám. Malé děti namalovaly podle jejich přání a mladé slečny se profesionálním nalíčením proměnily v dokonalé modelky. Maminky i zdravotní sestřičky z oddělení se přeměnily nalíčením v ochraňující a pečující víly. Cílem této akce bylo přinést sebou kousek radosti a optimismu v jejich složité životní etapě. Každý kdo zhlédne video z tohoto úžasného dne uvěří, že akce děti i maminky velmi potěšila a zpříjemnila jejich pobyt ve nemocnici.