Celosvětová ocenění a certifikáty BIODROGA Česká republika

Celosvětová ocenění a certifikáty

Vždy je odkud čerpat inspiraci a těšit se z úspěchů.....

 

Za mimořádnou kvalitu produktů a jejich vysokou účinnost byla značka BIODROGA mnohokrát oceněna mezinárodními cenami a certifikáty.

 

Velmi si ceníme těchto nejvýznačnějších ocenění:

v letech 1994 a 1995 obdržela celosvětové ocenění PRIX LES NOUVELLES ESTHETIQUES.

 

v roce 2012 získala prestižní mezinárodní cenu SPA DIAMOND AWARD.

„Spa Diamond Award" je název mezinárodní celosvětové soutěže v oblasti spa, wellnes & beauty.

Tato uznávaná soutěž každoročně udílí nejvyšší ocenění v několika kategoriích, kde je pečlivě vybíráno ze širokého spektra kosmetických značek.
SPA DIAMOND AWARD se poprvé konala již v roce 2004 a měla tak obrovský úspěch, že okamžitě získala vysoký, mezinárodně uznávaný kredit a od té doby se koná každý rok.

Slavnostní vyhlašovací večer je přezdíván také jako "noc vítězů" a to podle průběhu i scénáře celé akce naprosto oprávněně.
„Diamantová porota“ je mezinárodní porota sestavená z celosvětově uznávaných dermatologů a vědců a všechny nominované výrobky důkladně testuje dle stanovených kritérií po několik týdnů. Oceněny jsou nejen vyjímečné produkty a ošetření z oblasti spa,wellness & beauty, ale také osobnosti, jejichž vědecké výsledky byly objevným a mimořádným přínosem.

Soutěžní ročník 2012 se konal v luxusním hotelu "Gräflicher Park Hotel & Spa" v Bad Driburgu. Závěrečný galavečer spojený s vyhlášením vítězů ceny „SPA Diamond Award 2012“ proběhl 5. května 2012.  

Pořadatel náročného ceremoniálu, společnost Bushe, pozvala více než 250 hostů mezi nimiž nechyběli odborníci z kosmetického průmyslu, majitelé spa a wellness hotelů i významné osobnosti.

V kategorii Beauty - Segment Innovation bylo nominováno přibližně 100 kosmetických výrobků renomovaných a světově uznávaných kosmetických značek a několik zcela nových velice zajímavých spa wellness konceptů.
 

V kategorii Beauty - Segment Innovation 2012 získal ocenění produkt kometické značky BIODROGA:

 

HYDRATAČNÍ FLUID Z ANTI-AGE ŘADY LOTUS & SCIENCE

Jsme velice hrdí na to, že dlouholetá pracovní píle a vložená energie vědeckého týmu do nových objevů a současně i využití získaných zkušeností, výroba a produkce je oceněna mnoha odborníky z celého světa.
Obdrženého ocenění si velmi vážíme vzhledem k přísným kriteriím, dle kterých bylo v soutěži posuzováno.

Prestižní cena „SPA Diamond Award 2012“  je vysokou motivací pro další rozvoj a inovaci produktů značky BIODROGA.

 

Zástupci BIODROGA INSTITUT při převzetí prestižního ocenění Spa Diamond Award 2012.
Zleva: Johanes Grosspietsch, Dagmar Hoffmann-Melzer( BCG - marketingová ředitelka),
Frank Schnitzler a Werner Jashke.