BIODROGA v České republice BIODROGA Česká republika

BIODROGA v České republice

20 let biodroga

 

 

V roce 1993 vstoupila kosmetická značka BIODROGA poprvé na český trh prostřednictvím společnosti ANTIZ spol. s r.o., která je dodnes  výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. V roce 2013 rozšířila své portfolio o další kosmetickou značku BIODROGA MD.

 

Z původně malé rodinné firmy se za dobu její 20ti leté existence stala solečnosti s mnoha aktivitami a v současné době zaměstnává více než 25 zaměstnanců. Nezaměřuje se pouze na distribuci kosmetických produktů, ale provozuje také kosmetický salón v centru Prahy v Jungmanově ulici, Hair and Beauty Centre.

Dále otevřela Školící centrum v Praze ve Vodičkově ulici, kde se realizují veškeré firemní semináře a zároveň zde probíhají i rekvalifikační kurzy APK Olgy Knoblochové v oboru kosmetička. Tyto  prostory jsou vybaveny na vysoké úrovni a nabízejí maximální pohodlí pro účastníky seminářů. Jsou také využívány ke komerčním účelům, tzn. pro realizaci speciálních seminářů a prezentačních akcí.

 

Dlouholeté působení firmy ANTIZ spol. s r.o. je vždy zárukou kvality. Věříme, že námi distribuované kosmetické značky zpříjemní odbornou práci kosmetiček a přinesou radost i užitek široké veřejnosti.