Úvod .. Kosmetika BIODROGA .. PREMIUM PÉČE .. White Truffle

White Truffle

White Truffle produkty jsou zacíleny na pleť vykazující viditelné projevy stárnutí ve formě jemných, naznačených linií, ale i prohlubujících se mimických vrásek, povadlých kontur, při extrémní ztrátě pevnosti, poklesu elasticity a také při snižující se hustotě a tloušťce kůže. Příčinou vzniku těchto nedostatků  jsou neustále působící stresové faktory, které výrazně omezují přirozenou schopnost pokožky tvořit vlastní látky, především kolagen, elastin či kyselinu hyaluronovou.

Anti-age White Truffle produkty restartují procesy obnovy a regenerace pleti, povzbudí tvorbu pleti vlastních látek a dlouhodobě pokožku posilují, povzbudí a ochrání.

 

PRODUKTY ŘADY WHITE TRUFFLE jsou novinkou, kterou můžete zakoupit již v průběhu ledna roku 2018.


White Truffle

Mladistvě vypadající pleť zajistí extrakt z bílého lanýže

  • extrémně navyšuje pružnost pleti
  • minimalizuje a vyplňuje linie a vrásky
  • formuje kontury obličeje
  • navyšuje hustotu kůže

Tloušťka kůže je navýšena až o 0,39 mm

- důkaz účinnosti podložený společností Phenbiox, italská společnost, která vyvíjí inovační high-tech komponenty pro celosvětový kosmetický průmysl.

Proti předčasné stárnutí působí obsažené peptidy a pšeničný protein

  • napomáhá k tvorbě kolagenových vláken a kolagenu
  • zabrání poklesu elasticity

Proti předčasné stárnutí působí obsažené peptidy

  • napomáhá k tvorbě kolagenových vláken a kolagenu
  • zabrání poklesu elasticity
  • zprostředkují pevnější a vypnutější strukturu pokožky s okamžitým efektem již po první aplikaci
45408_bd_concentrate_anti-age_white_truffle_300dpi.jpgnew

Beauty Essence Anti-Age koncentrát / ampule 7 x 2 ml

Novinka - únor 2018

Ampulka obsahující komplex anti-age složek s nejvyšší účinností prostoupí do nitra pokožky a zprostředkuje okamžitě viditelný a citelný účinek omlazení. Doplní deficity vody, působí lehce detoxikačně a redukuje projevy stárnutí. Pracuje v pokožce individuálně po několik dnů.

Sedmidenní terapie: pro optimální, nejvyšší efekt na pleti se doporučuje sedmidenní nepřetržitá aplikace koncentrátu jednou denně, ráno či večer.


o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png dermatologisch_en.png ohne_silikon_en.png
45401_bd_sheet_mask_white_truffle_anti-age_folding_box_300dpi.jpgnew

Instant Beauty Anti-Age vlízová maska 5 x 16 ml

Novinka - únor 2018.

Představuje vyšší stupeň péče v porovnání s klasickými pleťovými maskami s účinkem proti stárnutí. Je naplněna koncentrovanými anti-age složkami s vysokou schopností penetrace do hloubky pokožky. Jejich všestranný účinek se tak maximálně rozvíjí a dochází k povzbuzení přirozených správně fungujících procesů v pleti.

Základem masky je ultra jemný, 100% biologicky odbouratelný celulózový vlíz, vyrobený v Německu s dodržením přísných hygienických norem, který je tolerantní k pokožce i k životnímu prostředí.


o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png dermatologisch_en.png ohne_silikon_en.png

Dlouholeté studie týkající se regeneračních procesů lidské kůže potvrdily, že pouze maximálně 30-40% tvorby vrásek a dalších viditelných projevů stárnutí je způsobeno genetickou predispozicí. Všechny ostatní faktory, které pleť stresují a způsobují spuštění předčasného stárnutí je tedy možno velmi dobře blokovat a pleť proti jejich působení ochránit. Možností, které jsou k dispozici je několik. Patří mezi ně samozřejmě nejen snížení stresu, dostatek spánku, vyvarování se nadměrného působení slunečních paprsků nebo minimalizování působení volných radikálů, ale také pravidelná a správně zvolená anti-age kosmetická péče.