zarijove-slevy.jpg

DOPLŇKY ZDRAVÉ VÝŽIVY

Koncept kapslí BIODROGA MD SKIN BOOSTER SUPPLEMENTS vznikl na podkladě docílení naprosto zdravého vzhledu pokožky. Zdravá a na pohled dokonalá pleť je závislá nejen na správně diagnostované kosmetické péči, ale i na zajištění vnitřní rovnováhy v těle. Proto je velmi důležité vnímat vnější i vnitřní stránku organismu jako celek. Jednotlivé kapsle jsou adekvátně určeny k řešení aktuálního problému pokožky a také jsou vhodné jako ozdravující kúra kdykoliv během roku. Obsahují citlivě zkombinované koncentrované složky, které maximálně podpoří správné fungování jednotlivých funkcí v těle. Koncept kaslí j je vytvořen pro plnohodnotné doplnění zdravého životního stylu.

1 Clear Concept Kapsle 60 ks


22skin_booster_kapseln_1_300dpi.jpg

Detoxikační kapsle mají lehký pročišťující účinek pro celý organismus a jsou určeny převážně pro klienty s problematickým typem pokožky. Obsažené extrakty z prosa a guarany podporují hojení zánětlivých procesů a tím zajišťují čistou strukturu pleti. Doplňuje je kombinace vitamínů skupiny B a E, která optimalizuje potřebnou výživu, dostatečnou hydrataci a je zárukou zdravého vzhledu pokožky. Clear Concept Kapseln výrazně zmírňuje projevy akné a zvyšuje obrannou sílu každého typu pleti.


zadna-vlastnost.gif

2 Liquid Concept Kapsle 60 ks


80skin_booster_kapseln_2_300dpi.jpg

Ideální řešení pro dehydratovanou a zatíženou pleť představuje účinný koncept kapslí s koenzymem Q 10, který prospívá imunitnímu systému a výrazně podporuje metabolické procesy v těle. Detoxikační efekt podpoří přírodní extrakt ze zeleného čaje a sladkovodní zelená řasa chlorela. Tato mikrořasa bohatá na vysoké množství živin zajišťuje správný koloběh vody v těle. Liquid Concept Kapseln je okamžitým antioxidantem, má výrazný účinek na tvorbu buněk a zajišťuje důležitou regeneraci pokožky.


zadna-vlastnost.gif

3 Structure Concept Kapsle 60 ks


65skin_booster_kapseln_3_300dpi.jpg

Structure koncept je důležitý pro celkovou stavbu těla a má antioxidační efekt. Je zaměřen na klienty s nepravidelnou strukturou pokožky a výskytem rozšířených pórů. Dále se zabývá jakkoliv stresovaným typem pleti.
Obsažené minerály a vitamíny působí proti volným radikálům, chrání buňky před poškozením a podporují jejich novou tvorbu. Kyselina pantotenová a další složky stimulují správnou kolagenovou syntézu a podporují zdravý výraz pokožky. Koncept kapslí zvyšuje produkci vápníku a posiluje nejen pokožku, ale zvyšuje i kvalitu vlasů a nehtů.


zadna-vlastnost.gif

4 Protego Concept Kapsle 60 ks


69skin_booster_kapseln_4_300dpi.jpg

Protego koncept je zaměřen na důležitou obnovu a ochranu celého organismu. Obzvláště se hodí pro pokožku zatíženou klimatickými vlivy a nadměrným UV zářením. Dále účinně revitalizuje poškozenou pleť v důsledku těchto faktorů.  Aronia extrakt má velmi výrazný antioxidační účinek a chrání buňky před volnými radikály. Minerální složky společně s obsaženými vitamíny
stimulují kolagenovou syntézu, podporují novou tvorbu buněk a zabraňují tak stárnutí kůže. Současně má tento koncept hojivý efekt na zánětlivé procesy a posiluje vlasy i nehty.


zadna-vlastnost.gif

5 Brilliant Concept Kapsle 60 ks


19skin_booster_kapseln_5_300dpi.jpg

Brilliant koncept je vyvinut pro celkovou regeneraci organismu. Je určen speciálně pro zpomalené či narušené funkce pokožky. Dále je velmi vhodný pro pokožku s výskytem hyperpigmentace jakéhokoliv původu. Jeho součástí jsou zapouzdřené mikrokasple s lněným semínkem, které podporují regeneraci buněk, zajistí jejich novou tvorbu a podpoří výživu celého těla. Kyselina linolová ve spojení s vitamíny ozdravuje buňky a napomáhá pleti k vitalitě i svěžesti. Tento koncept kapslí dodá organismu důležité omega 3 mastné kyseliny a zabezpečí dlouhodobý mladistvý vzhled pokožky bez známek stresu.


zadna-vlastnost.gif

6 Youth Concept Kapsle 60 ks


37skin_booster_kapseln_6_300dpi.jpg

Youth koncept je vytvořen pro celkovou regeneraci organismu a ochranu před stresem. Je koncipován pro pokožku v jakékoliv fázi jejího chronologického stárnutí. Z hlediska obsažených fytostimulantů- fytohormonů z červeného jetele a rostliny yam zpomaluje procesy stárnutí a  je velmi vhodný pro pleť zatíženou hormonálními výkyvy. Kyselina askorbová a listová obohacená o komplex vitamínů působí proti stresu organismu a podpoří získání nové energie. Celkově tyto kapsle posilují nervový systém, mají stimulační účinek na růst buněk, zabezpečí správnou kolagenovou syntézu v pokožce, výrazně potlačují tvorbu vrásek
a korigují nedostatky pleti.


zadna-vlastnost.gif