BIODROGA SK BOOSTER

Vysoce koncentrované anti-age produkty řady SK BOOSTER jsou zaměřeny na předčasně stárnoucí pokožku  neodpovídající biologickému věku. Intenzivně pečují především o zralou, náročnou pleť.

Jejich dermatologicky testované textury jsou vytvořeny na podkladě anti-age efektu peptidů, anti-oxidačního účinku vitamínů a restrukturalizačních kyselin. Aktivují důležité regenerační pochody a obnovující procesy pokožky tak, aby nedocházelo k jejich kolísání, extrémnímu zrychlení či naopak k výraznému zpomalení. Napomohou, aby veškeré procesy v pleti probíhaly v jejich zcela přirozeném rytmu.

 

 

ÚČINKY PRODUKTŮ ŘADY SK BOOSTER:

 • Poskytují pleti výrazný anti-aging účinek
 • Zapojí se aktivně do regeneračních procesů pleti
 • Podpoří přirozenou komunikaci buněk pokožky
 • Regenerují a obnovují kožní buňky
 • Aktivují kolagenovou syntézu pokožky
 • Zvýší elasticitu pleti
 • Posílí pevnost kontur
 • Dodají hydrataci
 • Výrazně redukují jemné i hlubší linie, vrásky a rýhy
 • Optimalizují vzhled linií a vrásek a vyplní jejich hloubku
 • Vyhladí strukturu pokožky
 • Oddálí předčasné stárnutí

Vysoce koncentrovaný Anti-Age krém s peptidy a retinolem 50 ml

Anti-Age Retinol 0,3 Creme

Koupit on-line
44071_bd_md_etikett_sk_booster_anti-age_retinol_cream_tiegel_50ml_i1407139_05_300dpi.jpg

Vysoce koncentrovaný anti-age krém s obsahem peptidů a anti-oxidačních vitamínů je určen pro každý typ náročné pokožky s projevy stárnutí, kromě pleti extrémně citlivé. Regeneruje kožní buňky, posiluje obranyschopnost pleti a působí jako účinný antioxidant. Navýší produkci kolagenu, dopní hydrataci do pleti a posílí její elasticitu i vypnutí. Vyplní jemné i hlubší vrásky a zcela vyhladí strukturu pokožky. Působí také velmi efektivně proti tvorbě hyperpigmentových skvrn. Anti-Age krém podpoří komunikaci kožních buněk, aktivuje regeneraci a zpomalí procesy stárnutí.


vitamine_en.png peptide_en.png o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o_duft_en.png dermatologisch_en.png mit_dms_en.png

Koncentrát čisté kyseliny hyaluronové 10 ml

Hyaluron Concentrate 10

Koupit on-line
43793_bd_md_hyaluronic_acid_concentrate_ampoule_10ml_i140222_5_300dpi.jpg

Vysoce účinný anti-age koncentrát s obsahem peptidů a čisté kyseliny hyaluronové kombinuje efekt podobný "botox" péči s maximální hydratací. Zapojí se aktivně do regeneračních procesů pleti a podpoří přirozenou komunikaci a obnovu buněk. Redukuje výraznou ztrátu elasticity, okamžitě retušuje jemné linie a výrazně koriguje hluboké i mimické vrásky. Předchází jejich dalšímu vzniku a zvýšenému prohlubování. Navýší schopnost pokožky vázat hydrataci a dlouhodobě ji v pleti ukotví. Zpevňuje obličejové kontury, zvýší hustotu pleti a celkově pokožku "vypolstruje".

 


o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_duft_en.png mit_hyualuron_en.png dermatologisch_en.png peptide_en.png

Hypoalergenní Anti-Age sérum v krému s peptidy 50 ml

Lacto-Peptide 8/10 Serum in Cream


43947_bd_md_tiegel_sk_booster_lactobionic_peptide_cream_serum_etikett_50ml_i140768_10_300dpi.jpg

Hypoalergenní anti-age sérum v krému s obsahem peptidů je určeno pro zralou, náročnou pokožku, která může trpět projevy přecitlivělosti. Obsahuje citlivě sestavenou kombinaci kyseliny lactobionové, Matrix-Peptidů a Signal Peptidu EDP3. Tyto složky jsou zakomponovány v nejvyšší koncetraci, která je posílena o vyjímečnou texturu séra v krému. Stimuluje přirozený epidermální faktor růstu pokožky a aktivuje tvorbu i obnovu kožních buněk. Posílí tvorbu kolagenu a působí proti zatěžujícím oxidačním procesům. Zachová v pokožce dostatečnou vlhkost a zvýší její elasticitu. Zpevní obličejové kontury, viditelně zjemní strukturu pleti a "retušuje " viditelnost rozšířených pórů. Pomáhá vyplnit první jemné i hluboké vrásky zevnitř. Výrazně omladí a zjemní vzhled pleti.


saeuren_en.png peptide_en.png o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_duft_en.png dermatologisch_en.png mit_dms_en.png

PepTox Sérum Fluid 30

PepTox Serum Fluid

Koupit on-line
44206_bd_md_sk_booster_peptox_serum_fluid_30ml_i150303_3_n_300dpi.jpg

Vysoce účinné, koncentrované sérum s obsahem peptidů kombinuje účinek podobný "botox" péči s anti-age a anti-oxidačním efektem. Okamžitě vyplní první jemné, naznačené linie. Redukuje hluboké i mimické vrásky, jejichž hloubku vyřeší zcela individuálně postupnou či okamžitou korekcí. Současně velmi účinně předchází jejich další tvorbě a zvýšenému prohlubování. Viditelně i citelně vypne a zpevní obličejové kontury. Dohlédne nad dostatečnou, přirozenou tvorbou kolagenu i elastinu v pokožce a zároveň na optimální obsah hydratace. PepTox Sérum Fluid celkově posiluje regenerační procesy, zamezí jejich kolísání, nadměrnému zrychlení či naopak zpomalení a zabezpečí, aby veškeré funkce pokožky probíhaly ve správném rytmu bez jakéhokoliv stresu a zatížení pleti.


saeuren_en.png peptide_en.png anti-oxidantien_en.png dermatologisch_en.png mit_dms_en.png

Kyselinové Anti-Age sérum obnovující buňky pleti 30 ml

Skin Resurface Acid Serum Anti-Age


44202_bd_md__sk_booster_skin_resurface_saeure_anti-age_30ml_i150337_8_300dpi.jpg

Anti-Age sérum obnovující buňky pleti je zcela novou, moderní formou péče, která působí současně peelingovým, anti-stresovým a anti-age efektem. Je vyvinuto pro regeneraci náročné pokožky s výskytem vrásek, nerovností, pigmentových skvrn a pro pleť s narušenou tvorbou kolagenu. Vysoký procentuální podíl kyseliny glykolové (koncentrace 20%) odstraňuje z povrchu kůže odumřelé buňky, usnadňuje cestu novým buňkám a posiluje jejich přirozenou obnovu. Sérum obsahuje vysoce efektivní druh anti-oxidačního peptidu, který je identický s peptidem přirozeně tvořeným v naší pleti. Optimalizuje tak tvorbu kolagenu, vyhlazuje linie i vrásky a zabraňuje poškození kožních buněk. Současně napomáhá k redukci stávajících poškození pleti, jako jsou pigmentové skvrny, nerovnosti, viditelné zvešené póry či záněty. Okamžitě zbavuje pokožku unaveného, fádního obrazu.


peptide_en.png anti-oxidantien_en.png dermatologisch_en.png saeuren_en.png

Kyselinové sérum pro obnovu problematické pleti 30 ml

Skin Resurface Acid Serum for impure skin

Koupit on-line
44205_bd_md_sk_booster_skin_resurface_saeure_unreine_haut_30ml_i150340_6_300dpi.jpg

Sérum obnovující pleť představuje novou metodu kosmetické péče, která kombinuje důležitý peelingový a pečující efekt. Je vyvinuto k obnově a regeneraci nečisté, mastné, zánětlivé a problematické pokožky, která může zároveň trpět vyšší tvorbou kožního mazu. Obsahuje zcela přesně provázanou kombinaci kyselin sestavenou z kyseliny mléčné, glykolové a salicylové. Odstraňuje tak odumřelé kožní buňky, zajistí dostatečnou tvorbu nových kožních buněk a jejich bezproblémové proniknutí na povrch pleti. Má výrazný antibakteriální a protizánětlivý efekt. Urychluje hojení vzniklých nedostatků, jako jsou pupínky, černé tečky či záněty a předchází jejich další tvorbě. Výrazně také koriguje pórovitoist, zjemňuje linie i vrásky a redukuje hyperpigmentaci. Sérum posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a napomáhá k celistvé struktuře pleti bez viditelných nedostatků.


dermatologisch_en.png saeuren_en.png

Lacto Glucan Lifting maska 50

Lacto Glucan Lifting Mask

Koupit on-line
45329-bd-md-sk-booster_anti-age_lacto-glucan_lifting_mask_72dpi.jpg

LACTO GLUCAN LIFTING MASKA

MODERNÍ 3D TECHNOLOGIE zaručí 100% výsledky v naprosto v rekordním čase

Nadčasová anti-age maska vykazuje tyto účinky:

 • „second skin efekt“, efekt druhé kůže
 • okamžitý lifting
 • formování kontur
 • výrazná redukce linií a vrásek
 • posílení objemu a hustoty pleti
 • navýšení pružnosti
 • intenzivní hydratace
 • korekce pórovitosti
 • anti-oxidační vlastnosti

Kombinace koncentrovaných,čistě přírodních složek tvořená glukan  biopolymery, glykopolymery, Tensinem® a kyselinou  laktobionovou vykazuje 3-úrovňový anti-age účinek.


dermatologisch_en.png